Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

bEEf

Użytkownik
 • Content Count

  1,256
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by bEEf

 1. To jest przecież zupełnie inny zegarek, ludzie. Wiadomo, że Parnis rżnie na lewo i prawo, ale nie tutaj! Jakie są fakty, każdy widzi.
 2. W sumie słusznie, bo to grindcore, bardziej pochodna punka niż metalu Prekursorem tego gatunku był m.in. Napalm Death.
 3. Teraz Polska ciąg dalszy. Ostro to dopiero teraz będzie
 4. Oooo, fajnie Szkoda, że zdjęcie nieco niezbyt wyraźne
 5. To raczej efekt cienia z prawej strony.
 6. bEEf

  Xicorr

  Bardzo fajny Co do koronki, to moim zdaniem przydała by się jej jakaś delikatna osłonka po bokach - teraz trochę tak odstaje od profilu koperty, jakby dołożona nieo przypadkowo. Ale całość na plus.
 7. Zaiste, ładny, jednakowoż odczyt godziny lekko utrudniony
 8. Ok, więc sprawdziłem i wynik jest -1.5 sek, czyli po dwóch latach zero zmiany
 9. Cieszę się, że się podoba, to trochę taki eksperyment Kurcze, nie mierzyłem ostatnio. Wydaje mi się, że bez zmian, czyli 1-2sek / dobę na minus, ale aż sprawdzę z ciekawości.
 10. Klaudiusz, żeby przejść od razu do nieczytanego posta, klikaj te kółko/gwiazdkę po lewej obok nazwy tematu. Można się przyzwyczaić
 11. Reklamy wróciły i wyglądają po prostu koszmarnie - losowo rozmieszczone. Znowu brak osobnej ramki lub innego rozwiązania, by nie wczytywały się za każdym razem od nowa. Cofam pochwały, jest źle Czy nie można w końcu zrobić jakiegoś nowoczesnego rozwiązania - np. pojedynczy pasek cyklicznie przesuwających się reklam (z możliwością ręcznego przesuwania), zamiast tego, za przeproszeniem - badziewia, które jest teraz? Nawet jeśli layout będzie w końcu równo, i tak będzie to wciąż wyglądało, jak nie przymierzając "choinka" migających banerów na jakiejś stronie z warezami. Rozumiem konieczność prezentacji reklam, ale z drugiej strony nie sądzę, żeby reklamodawcy byli jakoś szczególnie zachwyceni z obecnej formy ich "podania". Efekt jest taki, że większość użytkowników będzie to wypierniczać AdBlockiem, bo patrzeć się na to nie da
 12. Moim zdaniem to jest lepsze - weźcie poprawkę, że wszystko kwestia przyzwyczajenia.
 13. Dżizas forum się zapętliło. 1. Czy ten Rolex co go byłem znalazłem na strychu to jest originalny i ile jest wart? 2. Czy nurek / zegarek na bransolecie do garnituru jest ok, czy nie? 3. GoTo 1.
 14. Widziałem tą rzeźbioną Magrettę na żywo i wyrywa z kapci.
 15. bEEf

  g-shock dw 5600 e

  Pytasz, czy warto? Moim zdaniem jak najbardziej, sam kupiłem i sobie chwalę. Masz do wyboru model "zwykły" i z radiem i solarem, ten drugi oprócz tych funkcji ma trochę lepszy, bardziej masywny dekiel.
 16. A to prawda z tym mankietem, jeśli mu koszula "haczy" to jednak trochę kicha.
 17. W Bovar de Brasil są takie płonące rury, damy radę Może być np. w ten czwartek, choć tym razem wpadł bym tylko na chwilę...
 18. Z tymi diverkami do garniaka, to optycznie i kolorystycznie pasuje. Gdy byłem kiedyś na konsultacji u stylisty, to babka zwracała uwagę jedynie na to, czy zegarek jest srebrny, czy złoty Myślę, że jako zegarkomaniacy jesteśmy nieco przeczuleni.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.