Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Ale który?

Męskich jest chyba z 10 .... huh.gif

 

 

 

 

 

 

A ten, co Ci po opisie pasi. Polecam sprawdzić XXV, Epic i Silver.


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ja polecam Memoir.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o robieniu własnych perfum?

Próbował ktoś?

 

Mnie osobiście większość męskich perfum się nie podoba. Wszystkie takie ostre i gryzą w gardło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o robieniu własnych perfum?

Próbował ktoś?

 

Mnie osobiście większość męskich perfum się nie podoba. Wszystkie takie ostre i gryzą w gardło...

 

Niestety nie zrobisz samemu dobrego pachnidła. Strasznie ciężko zdobyć ekstrakty, jest to kosztowne, a połączenie ich tak, żeby dana kompozycja się trzymała i miała miły rozwój to sztuka. Ponadto dużym problemem jest utrwalenie zapachu.

 

Powiedz, jakie zapachy lubisz, to doradzę Ci i zaproponuję kilka pozycji.


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie macie jakiś sprawdzony sklep internetowy( z dobrymi cenami"niższymi niż w sklepach np Sephora") najlepiej polski gdzie sprzedają 100% oryginalne produkty? ja ostatnio kupowałem w Perfumeria Crystaline obsłyga i wysylka pierwsza klasa ale jakość produktu mnie nie przekonuje ze na pewno zapach jest oryginalny w sensie utrzymują się krócej.

Edytowane przez kwachus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak koledzy wcześniej pisali dolce i perfumeria.pl.

Sklepy pewne , dobre ceny. :D

 

To może teraz ja zapytam znawców.

Używałem E.Armani City Glam , dla mnie odlot, ale....

przestali produkować :)

Może ktoś podpowie jakiś zapaszek , którym mogę go zastąpić, o podobnym składzie?? :)

 

Głowa

pomarańcza, mięta pieprzowa

 

Serce

imbir, galanga, nuty ziołowe

 

Podstawa

wetiweria, białe piżmo, mech

Edytowane przez Calisia1

,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak koledzy wcześniej pisali dolce i perfumeria.pl.

Sklepy pewne , dobre ceny. :D

 

To może teraz ja zapytam znawców.

Używałem E.Armani City Glam , dla mnie odlot, ale....

przestali produkować :)

Może ktoś podpowie jakiś zapaszek , którym mogę go zastąpić, o podobnym składzie?? :)

 

Głowa

pomarańcza, mięta pieprzowa

 

Serce

imbir, galanga, nuty ziołowe

 

Podstawa

wetiweria, białe piżmo, mech

 

 

 

Na pewno spodobałby Ci się YSL M7 - genialny zapach, ale w Polsce nie ma dystrybucji. Z tego co pamiętam, ten Armani nie był szczególnie naturalny w obiorze, więc nutami raczej nie możesz się sugerować. Zobacz Moschino Forever.


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz, jakie zapachy lubisz, to doradzę Ci i zaproponuję kilka pozycji.

 

Generalnie to lubię zapachy owocowe a z nieowocowych to tylko zapach bzu. No i takie lekkie perfumy. A takich "słodkich" to wręcz nie cierpię. Wkurza mnie tez ten alkohol w perfumach... może jakieś nie na alkoholu?

 

Byłem ostatnio w Sephorze i raczej nic ciekawego tam nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to lubię zapachy owocowe a z nieowocowych to tylko zapach bzu. No i takie lekkie perfumy. A takich "słodkich" to wręcz nie cierpię. Wkurza mnie tez ten alkohol w perfumach... może jakieś nie na alkoholu?

 

Byłem ostatnio w Sephorze i raczej nic ciekawego tam nie było.

 

Alkohol jako nośnik jest raczej w większości perfum. Ale w większości po paru sekundach nie czuć alkoholu bo odparowuje...a zostają na skórze same olejki eteryczne. Lubisz owocowe a nie lubisz słodkich ?? Trochę się kłóci. W dodatku mają być lekkie :D...hmmm...może Armani Emporio White for men. Bardzo delikatne kminkowe :)...ale w takim dystyngowanym wymiarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie macie jakiś sprawdzony sklep internetowy( z dobrymi cenami"niższymi niż w sklepach np Sephora") najlepiej polski gdzie sprzedają 100% oryginalne produkty? ja ostatnio kupowałem w Perfumeria Crystaline obsłyga i wysylka pierwsza klasa ale jakość produktu mnie nie przekonuje ze na pewno zapach jest oryginalny w sensie utrzymują się krócej.

 

http://www.iperfumy.pl/ Super ceny i co ważne oryginalne perfumy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie macie jakiś sprawdzony sklep internetowy( z dobrymi cenami"niższymi niż w sklepach np Sephora") najlepiej polski gdzie sprzedają 100% oryginalne produkty? ja ostatnio kupowałem w Perfumeria Crystaline obsłyga i wysylka pierwsza klasa ale jakość produktu mnie nie przekonuje ze na pewno zapach jest oryginalny w sensie utrzymują się krócej.

 

Ja kupuję od lat

http://www.perfumy-perfumeria.pl/?utm_source=Adwords&utm_medium=obecnaslova-dy&gclid=COCTrPSx2KkCFYRJ3godA0PHZA

 

błyskawiczna wysyłka

zamówiłem w poniedziałek o 10.00 dziś o 10.00 miałem paczkę.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to lubię zapachy owocowe a z nieowocowych to tylko zapach bzu. No i takie lekkie perfumy. A takich "słodkich" to wręcz nie cierpię. Wkurza mnie tez ten alkohol w perfumach... może jakieś nie na alkoholu?

 

Byłem ostatnio w Sephorze i raczej nic ciekawego tam nie było.

 

Sprawdź:

 

 

-Carolina Herrera 212 MEN

-Dior Homme Sport

-Chanel Allure Homme Sport

-Issey Miyake - L'Eau D'Issey


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PustyRZE

Przed iperfumy.pl zostałem przestrzeżony i czytałem tez opinie , czasem produkty przychodzą bez kodów kreskowych które powinny być na opakowaniach. Ciężko znaleźć coś pewnego metoda prób i błędów pozostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PustyRZE

Przed iperfumy.pl zostałem przestrzeżony i czytałem tez opinie , czasem produkty przychodzą bez kodów kreskowych które powinny być na opakowaniach. Ciężko znaleźć coś pewnego metoda prób i błędów pozostaje.

 

pewni są indizio-perfumy oraz azzaro66 z allegro


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro to nie ma co kupować bo tam są same podróby. W ogóle jeżeli jest jakaś okazja że są tańsze to na 100% podróba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perfumeria.pl jeszcze mnie nie zawiodła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro to nie ma co kupować bo tam są same podróby. W ogóle jeżeli jest jakaś okazja że są tańsze to na 100% podróba.

 

Widzę, że kolega specjalista jakich mało.


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj niekoniecznie podróby. Może jak 100% to i się zdarzy, ale popatrz na marże chociażby Sephory. Jeżeli ja teraz ciągle kupuję z rabatami 20% perfumy, wielu klientów dostaje podobne oferty, albo kupony na 10%. Oni utrzymują lokale za kilkadziesiąt tysięcy co najmniej, to cena u nich będzie zawsze wyższa o kilkadziesiąt procent niż cena producenta. Ale owszem, na Allegro podróbki i kombinacje są bardzo częste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rafori

Polecam sklep crystaline. Siedziba w Warszawie z mozliwoscia odbioru osobistego. Kupuje tam od conajmniej 2 lat. Sprawdzone wielokrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wieczór polecam Serge Lutens Fille En Aiguilles.


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam Super-Pharm Apteka w King Cross Marcelin w Poznaniu. Ciekawy wybór perfum w dobrych cenach. Często maja fajne promocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony Jean Paul Gaultier FLEUR DU MALE - świetny i niezwykły zapach (została mi resztka :) ! )

a na co dzień mam Azzaro Chrome - długo i ładnie pachnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ciepłe dni Lacoste Red

Na chłodne dni Givenchy Play Intense

A czasem, bez względu na porę, mam ochotę na odrobinę klasyki - D&G Pour Homme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perfumeria.pl jeszcze mnie nie zawiodła.

 

Podpisuję się pod tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.