Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest JUSUP

Perfumy

Recommended Posts

Tak z czystej ciekawości, po co Ci ta domieszka feromonów?

Niektórzy wierzą w opowieści o feromonach.

Albo coś zareklamują.

Może ktoś poszukuje albo do czegoś mu się przydadzą ( na forum o tej tematyce widzę, że jest to w obrocie;) mam kilka pustych flakonów i korków- Bvlgari Pour Homme z korkiem 100ml, Issey Miyake Yuzu 125 ml z korkiem, Dior Homme 100ml z korkiem, Alien napełnialny 30ml flakon, korek od Lalique Hommage, korek od Allure Sport Cologne 150ml, Kenneth Cole Black z 100ml z korkiem i coś tam jeszcze. Jak coś kogoś interesuje proszę o pw. Pewnie coś się jeszcze znajdzie;)

Tyle "wychyliłeś"? Nieźle "moczyłeś nosa" ;-)

Ja staram się nie zerować flaszek z sentymentu.

Fakt że jeden psik to u mnie max i za dużo flaszek mam.

Tak z czystej ciekawości, po co Ci ta domieszka feromonów?

No jak to po co :) ? Naprawdę muszę Ci to tłumaczyć :) ?

Guest fidelio

No jak to po co :) ? Naprawdę muszę Ci to tłumaczyć :) ?

Nie, już nie musisz...

Tyle "wychyliłeś"? Nieźle "moczyłeś nosa" ;-)

Ja staram się nie zerować flaszek z sentymentu.

Fakt że jeden psik to u mnie max i za dużo flaszek mam.

Jedna jest Żony;) ale kilka flaszek rocznie się zużyje- po co mają tak stać??!!:) kilka i tak poszło do śmieci ale dużo osób poszukuje np korków albo butelek do odlewek, stąd moje pytanie:)

Na perfuforum zapewne więcej "moczy nosów" byłoby zainteresowanych.

wiem, ale jestem tam dość biernym użytkownikiem i ilość postów uniemożliwia mi wrzucenie tego na tamtejszy bazarek:) 

Jestem tutaj w sumie z perfu (pod innym nickiem).

Z pustymi flaszkami nic nie zrobisz, nikomu się nie przydadzą. One są w specjalny sposób zabezpieczone, nie da się ich powtórnie zaplombować w sposób domowy, tak że o dekantach można zapomnieć. No chyba że ktoś zbiera puste... W sumie dzisiaj każdy coś zbiera.

Jeśli chodzi o korki to już bardziej, komuś do testerów mogą się przydać.

S7

Edited by haker

Alien(damskie) maja możliwość napełniania ale szczerze nie zgłębiałem tajników tego działania.;) w takim razie jak coś to same korki mogę oddac;)

Wracając do wcześniejszych rozmów, Lalique White zamówione, w czwartek powinny być i zdam relacje :D

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Guest fidelio

Wracając do wcześniejszych rozmów, Lalique White zamówione, w czwartek powinny być i zdam relacje :D

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Ciekaw jestem Kolegi opinii ;-) Edited by fidelio

Sam od jakiegoś czasu testuje zapach od Yves rocher. Haggar. Żona kupiła mi na święta. I mam miesznae uczucia. O ile zapach jest całkiem ciekawy i ładnie się rozwija to nie są mocne i nie utrzymują się długo na ciele. Zdecydowanie poza moimi oczekiwaniami. Wracam do Love Desire. 

Używam, takich od dwóch lat i rzeczywiście są bardzo dobre :) Np taki Love Desire (jest kilka, używam premium edition homme) i jestem z nich mega zadowolony.

Koledzy z jednej agencji? Czy zlecenia podobne?

A ja dzisiaj przewrotnie mam na sobie Lalique White i jestem zaskoczony jak dobrze się spisują w pogodny ale jakby nie było zimowy dzień. 

Bardzo uniwersalna kompozycja - nie mam nawet do czego porównać zapachu, ale o ile kupowany był z myślą o lecie to sprawdza się dosłownie wszędzie poza wieczorowymi okazjami. Na jednej butelce raczej się nie skończy :)

A ja dzisiaj przewrotnie mam na sobie Lalique White i jestem zaskoczony jak dobrze się spisują w pogodny ale jakby nie było zimowy dzień. 

Bardzo uniwersalna kompozycja - nie mam nawet do czego porównać zapachu, ale o ile kupowany był z myślą o lecie to sprawdza się dosłownie wszędzie poza wieczorowymi okazjami. Na jednej butelce raczej się nie skończy :)

Wg mnie bardzo dobry zapach. Z takim cytrusowym zadziorem, szczególnie wyraźnie wyczuwalna cytryna. Lubię go, chociaż nie od razu można się na nim poznać.

Guest fidelio

Nie tylko Ty masz takie spostrzeżenia. Choć to zapach w teorii na wiosnę/lato, to faktycznie może też zaskoczyć parametrami użytkowymi w zimniejsze pory roku, czego również doświadczyłem. Kompozycja jest bez dwóch zdań charakterna, jak na "świeżaka", ale w końcu, jak za perfumy bierze się forma, która na co dzień produkuje ...kryształy, to ...musi być dobrze  ;)

Guest fidelio

A ile się utrzymują?

U mnie spokojnie 6-7 godzin, co biorąc pod uwagę charakter tych perfum, uznaję za bardzo dobry wynik  :)

A ile się utrzymują?

U mnie leci 6 ta godzina i zapach dobrze wyczuwalny, nie wymaga dodatkowej aplikacji. Mam wrażenie, że lepiej ten zapach przebija się w chłodne dni. 

Mimo wszystko obcując z nim od ok 6 miesięcy dochodzę do wniosku, że nie można go nazwać świeżakiem. To jest coś innego, dobrego na ciepłe dni ale własnie w przeciwieństwie do większości świeżaków ten zapach bardzo dobrze nadaje się na dzień nawet w chłodniejszych porach. 

Szczerze mówiąc to na zapachach Lalique jeszcze się nie zawiodłem. 

Teraz czekam na Dunhilla Icona - o ile na początku nie byłem przekonany to po zamówieniu próbki bardzo przypadł mi do gustu. Zobaczymy jak będzie z butlą. 

U mnie spokojnie 6-7 godzin, co biorąc pod uwagę charakter tych perfum, uznaję za bardzo dobry wynik  :)

E, to wystarczająco długo.

A te Love Desire - długo się utrzymują?

Koledzy "marketingowi" uparli się na ten temat.