Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Moim następnym zakupem będzie właśnie Zino (choć nie mam gdzie go powąchać i trochę się boję zakupu w ciemno) lub Bentley Absolute... podobno Absolute pachnie podobnie jak Avon Classic więc powinno być nieźle :)

Walentynki się zbliżają wielkimi krokami więc muszę podsunąć jakąś propozycję mojej drugiej połówce... może wysłucha ;)

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zino to świetny, męski, sentymentalny zapach. Antaeus przy nim to brutal, choć i tak już dużo słabszy, niż kiedyś.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A ja w ciemno zamówiłem dziś Oud Touch od Francka Oliviera, póki jeszcze można go dostać. Wygląda na to, że może mi się spodobać, a jak będzie inaczej, to nie będę rozpaczał, bo walizki pieniędzy na niego nie wydałem :-)

Zino to świetny, męski, sentymentalny zapach. Antaeus przy nim to brutal, choć i tak już dużo słabszy, niż kiedyś.

O tym Antaeusie zacząłem poważnie myśleć, ale po drodze na moim ulubionym blogu perfumowym zdążyłem przeczytać, że reformulacja zrobiła temu zapachowi dużo krzywdy :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w ciemno zamówiłem dziś Oud Touch od Francka Oliviera, póki jeszcze można go dostać. Wygląda na to, że może mi się spodobać, a jak będzie inaczej, to nie będę rozpaczał, bo walizki pieniędzy na niego nie wydałem :-)

 

O tym Antaeusie zacząłem poważnie myśleć, ale po drodze na moim ulubionym blogu perfumowym zdążyłem przeczytać, że reformulacja zrobiła temu zapachowi dużo krzywdy :-(

 

Użyłem go dwa dni temu. Popsikałem się ze dwa razy... Zapach na mnie trzymał się przez kilkanaście godzin a w pokoju był wyczuwalny kilka godzin po moim wyjściu z domu ;)

Ogólnie jest ok, tylko trzeba uważać z jego aplikacją.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ta jego moc była jednym z kluczowych czynników przy wyborze :-) Dzięki za radę dotyczącą aplikcji ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w ciemno zamówiłem dziś Oud Touch od Francka Oliviera, póki jeszcze można go dostać. Wygląda na to, że może mi się spodobać, a jak będzie inaczej, to nie będę rozpaczał, bo walizki pieniędzy na niego nie wydałem :-)

 

...

 

gdyby się jednak nie spodobał to ja mogę przygarnąć od ciebie po okazyjnej cenie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

gdyby się jednak nie spodobał to ja mogę przygarnąć od ciebie po okazyjnej cenie... ;)

Spoko,gdyby tak się stało, będę o Koledze pamiętał :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jak dotrze przesyłka, to nie omieszkam podzielić się wrażeniami ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim następnym zakupem będzie właśnie Zino (choć nie mam gdzie go powąchać i trochę się boję zakupu w ciemno) lub Bentley Absolute... podobno Absolute pachnie podobnie jak Avon Classic więc powinno być nieźle :)

Walentynki się zbliżają wielkimi krokami więc muszę podsunąć jakąś propozycję mojej drugiej połówce... może wysłucha ;)

 

RG

Nie wiem jak pachnie Avon Classic bo Avonem nigdy się nie interesowałem i tą półką. Natomiast wiem ze Bentley Absolute jest zayebisty. Jest to klon kultowego i nieprodukowanego już Gucci Pour Homme I. Oba te zapachy zrobiła ta sama osoba. Ja mam zapas tego Benka. Tartak, trociny i mnóstwo pieprzu. Jest świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie niestety Out Touch nie przypadł do gustu. Będę chciał się go pozbyć. Opisy i recenzje zachecaly do kupna, dla mnie okazał się "za trudny".

Jeśli chodzi o Tuscan Leather i Rasasi La Yuqawam, to wypada polecić w bardzo podobnym klimacie Al Haramain Leather Oudh. Bardzo całą trójkę lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak pachnie Avon Classic bo Avonem nigdy się nie interesowałem i tą półką. Natomiast wiem ze Bentley Absolute jest zayebisty. Jest to klon kultowego i nieprodukowanego już Gucci Pour Homme I. Oba te zapachy zrobiła ta sama osoba. Ja mam zapas tego Benka. Tartak, trociny i mnóstwo pieprzu. Jest świetny.

 

coś czuję, że Benek na walentynki będzie jak znalazł... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wielu latach wróciłem do Clinique Happy. Cytrusowa nuta pasuje na wiosnę, ale nie mogłem się oprzeć.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem, pouzywalem i sprzedałem. Nie rozumiem jego fenomenu (mojemu bratu tez się podoba). Nawiosne troszkę za słaby. Zdecydowanie na lato tyle ze Na mnie miał parametry wody mineralnej. Z tego typu zapachów u mnie od paru lat 1sze skrzypce grają Dior Homme Cologne 2013 i Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport. Klasunia na upały.

Edytowane przez disaster3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po około tygodniu używania Lalique White, myślę że mogę je lepiej ocenić. A więc, na pewno jestem zadowolony, piękny zapach, czystość połączona z pieprzem, tak bym to nazwał :D Czuc ten pieprz, co mi ani trochę nie przeszkadza :) Największym minusem jest ich trwałość, 5 godzin i mało je czuć :/

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Po około tygodniu używania Lalique White, myślę że mogę je lepiej ocenić. A więc, na pewno jestem zadowolony, piękny zapach, czystość połączona z pieprzem, tak bym to nazwał :D Czuc ten pieprz, co mi ani trochę nie przeszkadza :) Największym minusem jest ich trwałość, 5 godzin i mało je czuć :/

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Pora roku nie sprzyja tym perfumom, gdy chodzi o trwałość. Na pewno wiosną/latem będzie lepiej, a zapach wart jest tego, by spróbować go właśnie w cieplejsze pory roku  ;) Poza tym, jeśli nie White, to raz jeszcze polecam Dior Homme Sport, bo w tym przypadku trwałość powinna być lepsza  ;). W tym przypadku sugerowałbym jednak poszukiwanie wersji z roku 2012, która powinna być jeszcze dostępna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Z tego typu zapachów u mnie od paru lat 1sze skrzypce grają Dior Homme Cologne 2013 i Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport. Klasunia na upały.

Ja ze swojej strony na upały mogę polecić jeszcze Acqua di Parma Colonia Assoluta oraz Creed Millesime Imperiale. Za tym pierwszym stoi m. in. Ellena, a więc gość od mojego ukochanego Terre. Oba zapachy, mimo ich charakteru, cechują się bardzo dobrymi właściwościami użytkowymi  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Acqua jakoś nam nigdy po drodze nie bylo i w tej chwili z Creed'ow został mi Aventus, Green Irish Tweed i Original Santal ( który notabene tez pójdzie pod młotek) w każdym razie z tego co kojarzę to Millesime Imperiale nie założyłbym na 25*+C. Za ciężki byłby dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Z Acqua jakoś nam nigdy po drodze nie bylo i w tej chwili z Creed'ow został mi Aventus, Green Irish Tweed i Original Santal ( który notabene tez pójdzie pod młotek) w każdym razie z tego co kojarzę to Millesime Imperiale nie założyłbym na 25*+C. Za ciężki byłby dla mnie.

To polecam tego Creeda, bo na upały jest zdecydowanie ok!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jasno nie wynika z wypowiedzi ale miałem poniższe Creedy: Millesime Imperial, Green Irish Tweed, Aventus, Original Santal, Original Vetiver, Silver Mountain Water, Himalaya, Virgin Island Water, Viking i tylko powyższe zostały + Viking o którym zapomniałem pisząc poprzedniego posta. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Może jasno nie wynika z wypowiedzi ale miałem poniższe Creedy: Millesime Imperial, Green Irish Tweed, Aventus, Original Santal, Original Vetiver, Silver Mountain Water, Himalaya, Virgin Island Water, Viking i tylko powyższe zostały + Viking o którym zapomniałem pisząc poprzedniego posta. ;)

Ok, jasne  ;) Co nie zmienia faktu, że przynajmniej w moim przypadku, Millesime Imperiale w upały sprawdza się wybornie  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiecie w której perfumerii może być dostępny Montale Kaboul Oud?

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Panowie, wiecie w której perfumerii może być dostępny Montale Kaboul Oud?

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Wygląda na to, że szuka Kolega jakiegoś Św. Graala od Montale  ;)

Łatwiej będzie z czymś, co podają jako podobne, czyli Afgańczyk, alebo Cuirs od Carner Barcelona. Tych ostatnich sam czasami używam  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończył mi się próbnik a widzę że chyba przestały być produkowane i na rynku lipa.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Skończył mi się próbnik a widzę że chyba przestały być produkowane i na rynku lipa.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Niestety, jest słabo. Był np. na iperfumy.pl, gdzie sam się zaopatruję, ale obecnie jest info, że niedostępne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.