Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

No z tego co czytam, Obsession to raczej wieczorowy zapach, chyba dość ciężki? Raczej nie tego szukam :D To jeszcze oprócz perfum dla brata, może ktoś pomoże mi? Tym razem szukam 50 ml, do stowki, perfumy znowu nie mają zabijać otoczenia, maja być na codzień, Lalique są świetne, ale krótka trzymają :/ Chciałbym coś, co dłużej trzyma na skórze.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocierając się o lincz ;) ale dla młodego zaproponuje- Hugo Boss Energise, Boss Iced, Carolina Herrera CH Sport, Ferragamo Uomo Casual Life, Armani Code Sport, YSL Homme Sport, Libre, Clinique Happy, Issey Miyake- większość, Dior Homme Sport, Kenzo L’eau Par(zwykle i 2). Dużo można polecać i wszystko w budżecie powinno być:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Kolego @SzymonJestem, stąd od razu było zastrzeżenie z mojej strony, że nie takiego zapachu szukasz :-) Co nie zmienia faktu, że w mojej ocenie jest to świetny zapach i jak dla mnie /to moja prywatna opinia, z którą można się nie zgadzać/ jedyny warty polecenia, gdy chodzi o CK... Ale nie ma się co dziwić, bo to jeden z tych killerów z lat 80tych, kiedy perfumy to były ...perfumy ;-)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, tyle podaliscie, jak ja mam wybrać, skoro ich nigdy nie wachalem :o

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

To ja dodam jeszcze Fahrenheita Cologne, a jeszcze lepiej Aqua.

Świetny zapach dla młodego człowieka. Duża moc i projekcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Pod propozycją Fahrenheit Aqua sam się podpisuję. Będzie charakternie, bo jednak DNA Fahrenheita jest wyczuwalne, a jednocześnie zapach jest zdecydowanie bardziej zwiewny niż protoplasta. Z mojej perspektywy jest to raczej zapach na te cieplejsze pory roku i raczej nie traktuję go jako zapachu na co dzień... Oczywiście to w dużej mierze kwestia indywidualna ;-)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Jeśli poszukujecie prezentu dla ładniejszej połówki z Sephory i innych Douglasów to mogę polecić Estee Lauder Modern Muse Nuit nie jest to nowy zapach na rynku, ale dla mnie osobiście właśnie jest. Do zakupów dostałam próbkę i na pewno kupię flakon, bo zapach mi się bardzo podoba. Do tej pory używałam YSL Black Opium, które jest zdecydowanie słodsze.

 

Zapach jest kobiecy, ale taki glam. Czuć nutę słodkości, ale nie jest przesłodzony. Niby wyrafinowany, ale też dziewczęcy. Trwałość mnie zaskoczyła, bo w niedziele przypadkiem spryskałam sweter... pachnie do teraz. Na ciele na nadgarstkach i szyi też go czuję cały dzień. Jeszcze się nie przyzwyczaiłam do zapachu, więc go wyczuwam.

 

Jeśli komuś to mówi coś więcej to:

Głowa czarna porzeczka, mandarynka  Serce Chiński jaśmin, heliotrop, rumianek, jaśmin 

Podstawa paczuli, fasola Tonka, bursztyn, piżmo, wanilia madagaskarska, drzewo sandałowe

Potwierdzam, bardzo dobry zapach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja mam coś wybrać, jak tyle mi podaliscie :D Dziękuję wam, no ale za dużo tego haha

 

 

TigerBear tyle że ja szukam perfum dla brata, nie dla ładniejszej połówki, raczej dla marnej kopii mnie :D

A tak serio to dla faceta!

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Wiem, wiem. Potwierdziłem tylko to, co Koleżanka napisała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka Panowie, znowu potrzebuje pomocy :D Braciszek ma urodziny za niedługo, więc warto by było coś mu kupić. Poszukuję perfumy dla 17 latka. Perfumy muszą być dość trwałe, bo codziennie do szkoły jedzie koło 45 minut, ale nie mogą być mocne. Jeśli chodzi o perfumy jest laikiem (ja już jestem Laliquiem he he), dlatego musi to być łatwy zapach. Najlepiej znana marka, żeby mógł szpanowac :D Budżet, hm.... Do 200 zł za 50 ml? Ale tańsze też dobrze ;)

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Jeśli jest to górna granica czyli 200pln za 50ml i ma być dla młodego i podobające się otoczeniu, proponuje sięgnąć po:

Chanel Allure Homme Sport, Dior Homme Sport 2012 (jak znajdziesz) w ostateczności 2017 tez można sprawdzić, Dior Sauvage 2015, nieśmiertelny Hugo Boss Bottled no.6 (wersja Intense ma parametry wcześniej zwykłej wersji przed reformulacją), Armani Code Sport, Chanel Bleu EDT (EDP jest kiepska), z tańszych Rasasi Egra (lepsza wersja Davidoffa Coolwatera), to tak na szybko. Polecam sprawdzić są ta przyjmne, nieskomplikowane zapachy podobające się większości. Łatwe w odbiorze a w tym wieku to najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lalique Hommage a L'Homme- ciepły,nie wbijający i dość trwały zapach.Na i....y 50 za 86 pln.Sam się zastanawiałem ale chyba dla mnie za słodki.

 

A teraz dalszy ciąg recenzji wybitnie subiektywnych i stronniczych :D

1.Rasasi Abyan- bardzo pospolity,nie mogę skojarzyć ale coś mi tak jakimś axe pachnie

2.Kolmaz Marijuana- straszny śm***dziel na początku ,potem łagodnieje ale zapach bardzo dziwny.Mi nie podszedł w zupełności.

3.Ajmal Carbon-świetny,mimo,że słodki.Chyba zamówię flakon.Raczej całoroczny i może być całodzienny.

4.Jocomo Rouge- " być kobietą,być kobietą".Kto to zaliczył do męskich?Moja żona powiedziała, ze chce :D

5.Kelsey Berwin Midnight Oud- mydło,mydło,mydło.Potem przebijają nuty korzenne.Zdecydowanie nie dla mnie.Nie polecam.

 

Na razie z 14 kolejnych próbek na 6 jedna przypadła mi do gustu.Słabo. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Armani Code Sport wydaje się być idealny, ale ludzie jadą po nim równo, że banalny, że czuć chemie itd.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź i sam ocen a nie słuchasz co ludzie mówią. Tobie ma się podobać w zasadzie bratu. Sprawdź tez Chanel Allure Homme Sport bo tez jest świetny (lepszy niż Code Sport)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Szymon, spróbuj jeszcze Sean John Unforgivable. Nieco syntetyczna kopia Creeda Imperiala.

 

Naprawdę nie trzeba wydawać 200 złotych, żeby ładnie pachnieć.

Jest mnóstwo zapachów, które mieszczą się w ramach Twojego wpisu.

Poza propozycjami Kolegów, trzeba dużo testować i samemu ocenić. I absolutnie nie kieruj się opiniami z sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pojadę do jakiegoś sklepu, wąchne co nieco i zamówię na Iperfumy.pl :D

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

I dobrze zrobisz! I tak jak radził jeden z Kolegów, kieruj się własnymi odczuciami :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapachy typu Issey Miyake ph czy np. Platinum egoist mogą nie podejść młodemu.

Jako nastolatek kochałe słodycz typu Givenchy Pi czy Rochas Man (jakkolwiek wygląda flakon) czy Escada magnetizm.

Platynowy z wiekiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Jako nastolatek kochałe słodycz typu Givenchy Pi czy Rochas Man (jakkolwiek wygląda flakon

 

:lol:

 

Skojarzenia są mocno jednoznaczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapachy typu Issey Miyake ph czy np. Platinum egoist mogą nie podejść młodemu.

Jako nastolatek kochałe słodycz typu Givenchy Pi czy Rochas Man (jakkolwiek wygląda flakon) czy Escada magnetizm.

Platynowy z wiekiem...

Popieram, dlatego też wyżej podałem bezpieczne zapachy dobre dla nastolatków. Bieżące wersje PI czy Rochas'a mają parametry wody mineralnej, niestety a Escada Magnetism to już nie pamiętam od jak dawna nie produkowany i na rynku wtórnym (jeśli się natrafi na oryginał) to trzeba liczyć 400+ co najmniej za flaszkę jak nie wiecej. ;/

W swoich zasobach mam Rochasa z 2008 roku, starą wersje można poznać po ciemnej zawartości w środku. Bieżąca jest praktycznie przezroczysta. No i słynne zdjęcie ;)

dfdca9fb1db59ad4fe960ff11ae3d878.jpg

Edytowane przez disaster3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Flakon, cudo! Co jakiś czas korci mnie, żeby wypróbować. Zawartość oczywiście :-) Faktucznie jest to taki "słodziak"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Mnie wszelako zawartość interesuje :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zapachów dla młodego to jeszcze mi się przypomniało, ze Diesel Only the Barve i Fuel For Life sa godne uwagi i Lacoste Booster albo Style in Play ale te chyba już nie są dostępne. Co do Rochas- Aquamen były świetne, ale to tez już nieosiągalny produkt. Z innej beczki, dzisiaj nadgarstkowy test Durbano Labradorite i CdG Concrete. Pierwsze wrażenia- durbano, zioła w utarty krzemień bo inaczej trudno mi to nazwać a CdG pudrowy cukierek roztarty o świeży mokry beton... jest ciekawie ale To dopiero 1,5h po aplikacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

starą wersje można poznać po ciemnej zawartości w środku. Bieżąca jest praktycznie przezroczysta. No i słynne zdjęcie ;)

 

Przecież wiadomo, że nie o zawartość chodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka Panowie, znowu potrzebuje pomocy :D Braciszek ma urodziny za niedługo, więc warto by było coś mu kupić. Poszukuję perfumy dla 17 latka. Perfumy muszą być dość trwałe, bo codziennie do szkoły jedzie koło 45 minut, ale nie mogą być mocne. Jeśli chodzi o perfumy jest laikiem (ja już jestem Laliquiem he he), dlatego musi to być łatwy zapach. Najlepiej znana marka, żeby mógł szpanowac :D Budżet, hm.... Do 200 zł za 50 ml? Ale tańsze też dobrze ;)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Wypróbuj CK One, Azzaro Chrome, Clinique Happy. Typowe świeżaki, powinny być ok. Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.