Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Uderz w stół, a nożyce się odezwą  ;) Ja też nie zgadzam się z tym określeniem w odniesieniu do Zino. Być może po prostu trzeba do niego dojrzeć, być może jakiś siwy włos na głowie powinien się pojawić, bo to jednak zapach nobliwy, ale zaraz dziadkowy  :) Ja do niego od czasu do czasu z więlką przyjemnością wracam  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy tego typu zapachach pytam czy on ma pojedyńcze siwe włosy, siwą brodę czyli skalę "dziadkowości".

Dla mnie Zino czy Bois du Portugal już mają siwe włsoy i ich unikam.

Znawca heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja tam od zawsze lubię perfumy pachnące siwym włosem. Co kto lubi i o gustach nie dyskutujmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Słusznie! Bo jak byśmy mieli porozmawiać np. o parametrach technicznych to zaraz się okaże, że to w tych "dziadkach" jest moc ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Walter, @Fidelio

Być może mam niski próg tolerancji na pewne nuty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dla mnie z kolei zapachy pokroju Davidoff Cool Water tylko jako odświeżacz do toalety ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie z kolei zapachy pokroju Davidoff Cool Water tylko jako odświeżacz do toalety ;)

 

Mam niestety podobne skojarzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie bardzo (niestety) popularne La Vie Est Belle kojarzy się z odświeżaczem (firmy na literę B ) do kibelka... :wacko: Ale nie rozpowiadam tego za każdym razem wszystkim dookoła...

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat DCW to klasyk i sympatie lub ich brak tego mu nie odbiorą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Old Spice ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończą mi się podróby, T4 i oud z Avon :D - dajcie coś na ruszt taniego, acz dobrego - dla młodego duchem posiadacza paru AUTENTYCZNIE siwych włosów. ;)

Hugo Dark Blue można wyrwać spokojnie za stówkę,od lat mój ulubiony zapach, a tak na prawdę budżetowo to Axe Urban czarny całkiem fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarek, trochę podpuszczam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę droższych flakoników (tzn. jak na moje możliwości) posiadam, a szukam 1-2 fajnych psikaczy, których nie byłoby mi szkoda wylewać na siebie codziennie w ogromnych ilościach (mam tzw. problem z trwałością na skórze).


Jarek, trochę podpuszczam :)

 

Ale 60/40, czy raczej 40/60? :D;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę droższych flakoników (tzn. jak na moje możliwości) posiadam, a szukam 1-2 fajnych psikaczy, których nie byłoby mi szkoda wylewać na siebie codziennie w ogromnych ilościach (mam tzw. problem z trwałością na skórze).

 

Ale 60/40, czy raczej 40/60? :D;)

Hugo Dark Blue dość trwały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Kończą mi się podróby, T4 i oud z Avon :D - dajcie coś na ruszt taniego, acz dobrego - dla młodego duchem posiadacza paru AUTENTYCZNIE siwych włosów. ;)

LEN do znudzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odchodząc od dyskusji o gustach, skieruję pytanie:) czy mieliście doświadczenia z marka Faconnable? Głównie zapach o tej samej nazwie mnie ciekawi bo nigdzie go nie widziałem a recenzje ma zachecajace. Druga kwestia, czy spotkał ktoś gdzieś Dunhill Icon racing? Na początku nie iskrzyło między nami ale teraz każda z trzech wersji mnie urzekła i mam odlewki, dlatego chciałbym stestowac te wersje. Nowości godne uwagi- ferragamo uomo casual life-codzienny, casualowy, świeży i godny polecenia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A cóż to jest?

Lalique Encre Noire

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli parę siwych włosów z automatu kwalifikuje do grupy tych co zaraz umrą, to i ja poproszę coś dla paru siwych włosów :/ :o

A co sądzicie o marce Ck? Podobają mi się In2u, free i w sumie escape ;D Czy ktoś testował któres z wyżej wymienionych? Jak z ich trwałością? Ck Free to byłby troche eksperyment, bo to jednak orientalne perfumy, nie wiem czy mi się spodobają :D

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lalique Encre Noire

Aaa... Z wiekiem człowiek jednak głupieje (mówię o sobie), hehe... Miałem kilka razy - pomysł dobry i trafia w mój gust, ale może za jakiś czas. Teraz wolałbym coś, czego jeszcze nie miałem. :) Tym niemniej dzięki.

 

Dzięki też za pozostałe pozycje (zwłaszcza Old Spice ;) ). Może ktoś jeszcze coś dorzuci? Lubię klimaty raczej ciężkawe, wokół orientalnych, kadzidlanych, etc. Ideał to Kilian.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jeszcze mam... Jest moc, choć spodziewałem się ciut większej. Bez wątpienia jest natomiast MEGA trwały. Aplikuję go rano, ok. 8mej rano i wieczorem spokojnie go na sobie czuję. Na ubraniach to potrafi się utrzymać nawet kilka dni. Zgadzam się z tymi, którzy twierdzą, że zapach jest nieco ...syntetyczny, ale mi to nie przeszkadza :-) Jeśli chodzi o stosunek/jakość cena, to bez wątpienia jest bardzo dobrze, jeśli nie rewelacyjnie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.