Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

EDT - trwałość bardzo dobra.

EDP nie podoba mi się, jest trochę cięższe i brakuje mi tych fajnych cytrusów.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak lubisz A'Men to Kryptomint na wiosnę/lato powinien Ci przypaść do gustu i wspomniana mięta  naprawdę fajnie się tu komponuje. Wg mnie bliżej mu do Iceman niż A'men ale jest niezły. Chanel Blue to dla mnie trochę zawód, podobny jak Sauvage Dior ale zapach sam w sobie przyjemny i nienachalny- w moim przypadku to trwałość 4-6h. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowaliście perfumy u użytkownika iSklep24 z Warszawy na allegro?

Ceny są podejrzanie niskie, w dodatku paczkomat w cenie.

Nigdy nie zwracam uwagi na produkty w tak niskich cenach w stosunku do średniej ceny w sieci, ale zaintrygował mnie brak negatywnych opinii.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o Dior Homme Intense EDP? 

Czy wart swojej wysokiej ceny? Jak się ma do np nieco tańszego Dior Homme EDT pod wzgledem trwałości / projekcji?

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

W mojej ocenie zdecydowanie wart. Jak dla mnie, zarówno trwałość, jak i projekcja zdecydowanie lepszy. Jest też mniej "pudrowy/szminkowy". Ja mogę polecić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś przesyłkę. Jedna woda drugi raz i jest w miarę ok, druga w ciemno  Mauboussin Homme, i tu jest średnio, przynajmniej na razie :(


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarł Bentley Intense... dość słodki, trochę kwiatowy (?), wyczuwalna też nutka alkoholowa ;) na razie dość ładnie projektuje na nadgarstku.

Zapach powiedziałbym raczej z tych średnich... d...py nie urywa, ot taki zwyczajny maintsreamowy. W porównaniu do Absolute, wg mnie wypada gorzej...

Ciekaw jestem jak z trwałością będzie.

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

piszesz o Dior Homme Intense EDP?[/size]

Tak, mój post dotyczył Dior Homme Intense - EDP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki... żeby chociaż cena była ciut niższa.

Na iperfumy 100mm za 350 zł ... dużo!

 

W Bytomiu jest teraz drugi produkt gratis więc można dwie flaszeczki za 199 zł nabyć... wg mnie warto.

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Fakt, nawet na iperfumy.pl, takie marki jak Dior czy Chanel, kosztują całkiem sporo. IMO uważam, że Dior Homme Intense, podobnie jak Dior Homme Parfum, warty jest poznania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, nawet na iperfumy.pl, takie marki jak Dior czy Chanel, kosztują całkiem sporo. IMO uważam, że Dior Homme Intense, podobnie jak Dior Homme Parfum, warty jest poznania...

Chanel Bleu na iperfumy droższy nawet niz w Douglasie, szok. Nie sadzilem że jest gdzies drozej niz w Douglasie

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Chanel Bleu na iperfumy droższy nawet niz w Douglasie, szok. Nie sadzilem że jest gdzies drozej niz w Douglasie

To faktycznie dość szokująca informacja, bo nawet nie pomyślałbym, aby przegląd cen rozpoczynać od Douglasa :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka przyszła z i...y

 

1bf454e132ae.jpg

 

9cacc5ca2d24.jpg

 

Świetny,męski zapach.Bardzo udany zakup w ciemno.Na początku cytryna,może trawa cytrusowa,potem trochę słodyczy a na deser skóra i wetiweria.117 pln za 120 ml. Zdecydowanie polecam.Mi bardzo podszedł w odróżnieniu od Guerlain Vetiver.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jak różnica w stosunku do Guerlain, który przyznaję wśród vetiverowych zapachów jest u mnie królem?

 

Panowie, czy ktoś pomoże w wyborze. Chcę wziąć Guerlain Heritage. Tylko nie wiem, czy EDT czy EDP? Opisowo zapach ten sam, ale nie wiem jak z trwałością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash rożnica jest kolosalna.Ten Adolf jest bardziej cytrusowo-słodki,taki,rzekłbym bardziej miękki.Mi Guerlain nie podszedł zupełnie.Jak pisałem wyżej- skrzyżowanie ogórków z pastą do podłogi.Może próbka była ch.....a :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To albo ja mam coś z nosem ale faktycznie próbka była kulawa bo miałem już że 4 butelki Guerlain Vetiver i ani grama ogórka tam nie czuje.

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nawet moja żona mocno kręciła nosem na tego GV.Póbka z iperfumy.A może to tak na mnie źle pachnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nawet moja żona mocno kręciła nosem na tego GV.Póbka z iperfumy.A może to tak na mnie źle pachnie?

Dla mnie mydło PKP.

 

Zamówiłem młodszy od GV perfum - D&G Masculine. Dla mnie mega na ciepłe dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Taka ciekawostka przyszła z i...y

 

 

 

Świetny,męski zapach.Bardzo udany zakup w ciemno.Na początku cytryna,może trawa cytrusowa,potem trochę słodyczy a na deser skóra i wetiweria.117 pln za 120 ml. Zdecydowanie polecam.Mi bardzo podszedł w odróżnieniu od Guerlain Vetiver.

Daj znać za pare dni jak z trwałoscią.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trwałość nie powala na kolana.Ok.4-5 godzin.Ale ładnie ewoluuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja za namową kolegów zakupiłem rasasi daarej. Zapach tak jakby znajomy, ale specem nie jestem, nie wiem co mi przypomina. Bardzo dobra trwałość. Nienachalna, dlugotrwala projekcja. Po całym dniu czuć jeszcze zapach. Na co dzień jestem użytkownikiem kourosa, m7 oraz antheusa, czyli perfumy raczej mocne i agresywne. Dlatego pozytywnie odebrałem trwałość rasasi, lekko słodki, raczej wieczorowy.

Tak na marginesie, w tej cenie to jest naprawdę dobry produkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.