Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest JUSUP

Perfumy

Recommended Posts

Próbuję różnych zapachów. Zawsze mam kilka. Ale regularnie co rok nieraz półtora wracam do Chanel Egoiste Platinum. Wg. mnie i nie tylko nie ma ciekawszego zapachu. Do tego dochodzi ponadprzeciętna trwałość i intensywność na optymalnym poziomie.

Ostatnio mój faworyt:

Edt. Oczywiście nie ten facet tylko perfum :P

Chyba perfumy? W butelce jest ich wiele. Stosujemy wyłącznie liczbę mnogą.

paco ultra to bardzo dziwny zapach :) na plus kapitalna butelka ale zapach dziwnie słodki.... mnie troche mdli ten aldehyd w nim zastosowany...

Zgadza się,butelka zwraca uwagę.Jeżeli ktoś nie lubi słodkawych lub słodkich zapachów to paco ultra raczej odpada ale przy całej swej słodkości jest to zapach ciekawy i wyróżnia się.Lepiej używać go na zmianę z innymi,zrobić sobie co pewien czas przerwę.

A jaki kod platynowego egoisty ??

Gdzie to sie sprawdza?

Dokupiłem sobie jeszcze polecany przez Was LOEWE 7, bardzo fajny zapach, dzięki :)

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Gdzie to sie sprawdza?

Dokupiłem sobie jeszcze polecany przez Was LOEWE 7, bardzo fajny zapach, dzięki :)

Gratuluję :) Jest to super zapach jednak nie polecam przy bólach głowy lub co gorsza na kacu ... :)

Co do numeru:

Z tyły flakonu. Praktycznie na samym dole. Jak masz słaby wzrok polecam lupę :)

5401 :)

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Chyba perfumy? W butelce jest ich wiele. Stosujemy wyłącznie liczbę mnogą.

A to prawda - masz rację :)

Adrian

Platynowy Egoista dostępny w sprzedaży jest po reformulacji, czyli zmianie składu.

Czy mu wyszło to na dobre?

Nie wiem nie sprawdzałem. Mam jeszcze stary flakon który jak wypadnie na niego kolej jest w użyciu.

Mam trochę za dużo flaszek i nie mam szans ich zużyć.

Kupiłem Terre D'Hermes EDP

Trzy pytania od kobiet w ciągu jednego dnia - co to za perfumy, wygląda na to że działa zgodnie z przeznaczeniem :D Ale to faktycznie bardzo ofensywny zapach, jak ktoś nie lubi na sobie wzroku innych osób to nie polecam

Lubię małe zegarki…

Kupiłem Terre D'Hermes EDP

Trzy pytania od kobiet w ciągu jednego dnia - co to za perfumy, wygląda na to że działa zgodnie z przeznaczeniem :D Ale to faktycznie bardzo ofensywny zapach, jak ktoś nie lubi na sobie wzroku innych osób to nie polecam

Je trzeba po prostu mniej lać na siebie. Miałem EDT, które są mniej intensywne niż EDP i pryskając się tak jak np. czerwonymi Lacoste myślałem po 10 minutach, że się uduszę :) poza tym zapach dla mnie idealny.

*** DOXA Sub 300 Professional ***

Ja też jestem bardzo zadowolony, długo szukałem czegoś takiego - choć faktycznie trzeba uważać, ale z nim jest tak że po zastosowaniu jest okres kiedy się bardzo narzuca a potem łagodnieje i utrzymuje się tak przez bardzo długo. Nie żałuję wydanych pieniędzy, choć raczej nie będę stosować codziennie

Lubię małe zegarki…

Dobry wybór ja mam jeszcze pare kropel Terre w butelce na specjalne okazje. To nietuzinkowy zapach i kobiety faktycznie wszystkie jakie mam swoim zasiegu zwracaja uwage :)

Wiecie moze w jakiej stacjonarnej perfumerii moge powachac Zirh Ikon ??? w douglasah i sephorach nie ma :(

Edited by QuadrifoglioVerde

Zirh jeszcze bywa w Rossmanach ale trzeba się śpieszyć bo podobno koniec produkcji :mellow:Co do Terre to osobiście nie lubię.

Edited by k601

Zirh Ikon dostępny jest w Rossmannie.

Hermes Terre- największa zawartość syntetycznej molekuły Iso E Super, oczywiście po Escentric Moleculses-Molecule który składa się tylko z niej....

Terre- ciekawy zapach.

niestety w rossmanach okolicznych we wroc takze Nie ma :(... chyba kupie w ciemno najwyzej jak nie podejda to oddam komus pod choinke :D :D

Mam koleżankę - kierowniczkę w Rossmanie. Dziś zapytam? To jakiś fajny zapach. Tani jak barszcz :D Jest tego trochę na alledrogo.pl

ma bardzo dobre recenzje... kadzidlany dobry na zime. ponoc jak na swoja cene to warto. ale chcialbym gdzies powachac

Są w Rossmanach we Wrocławiu, powinny być w ST, ale raz to nie wiem, czy jest opcja powąchania, a dwa schodzą jak ciepłe bułki bo są za 1/3 ceny.

Witam.Ikon to rozsądny wybór na zimniejsze czasy.Na mnie niezbyt trwały.Zaś dla miłośników Terre polecam podobny w klimacie ale dużo tańszy Franck Olivier -Black Touch(mają swoją stronkę w Polsce)Na szczęście jest jeszcze sporo przyzwoitych zapachów na kieszeń emeryta ;) np Aspen,Malizja Vetiwer,Chopin od Miraculum i ww.

chopin od miraculum strasznie sie popsul. to nie ten sam szlachetny zapach co kilka lat temu. butelke tez pozbawiono korka w ksztalcie klawiszy fortepianu :( . Tak niestety czesto konczy sie reformulacja zapachow :( w pogoni za cieciem kosztow

Edited by QuadrifoglioVerde

Ja na zimowe dni polecam YSL body kouros - świetny zapach z wyraźną nutą żywicy benzoesowej - dla mnie ideał na chłodne dni :)

Carlito, pisałam parę razy , że Loeve7 to killer :rolleyes: Na zimę proponuję A,Men lub Home Diora :)

QuadrifoglioVerde z innej beczki. Nie podoba Ci się nowy Depeche Mode "Angel"??? :unsure:

Edited by onkyo05