Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest JUSUP

Perfumy

Recommended Posts

Chyba, że..... ;)

https://www.google.pl/search?q=kujący&client=opera&hs=93O&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=5o6wU8fsKKWV7Aa1j4CwAQ&ved=0CAkQ_AUoAg&biw=1366&bih=670

Wracając do zapachów - jakieś opinie o "Batucadzie" L'Artisan...? :)

Edited by Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

Miło się ta gawęda rozkręca, ale mam niejasne przeczucie, że zaraz przyjdzie leśniczy i wszystkich wyp... z tego lasu.

P.S. I będzie pachniał Brutalem :)

Jako ciekawostkę.

Na lato oprócz creedów, issey, blvgari itd. mam ciekawą pozycję z działu cologne:

Very Sexy for him Victoria's Secret.

Uproszczając na maxa pachnie jak połączenie platynowego egoisty, ck eternity, a&f fierce.

Nic to, dobre recenzje zbiera perfum który nazywa się:

Just Me for Men by Paris Hilton

PERFUMY, PER-FU-MY, a nie "perfum". Czy to takie trudne do wbicia w makówkę?

Makówkę zachowaj dla siebie.

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Kolega to jak widzę mistrz ciętej riposty :)

Lubię te męskie rozmowy..... :D

A to zacięcie,typowe dla facetów gdy temat dla "macho" :D

Panowie tylko kto będzie pracował na nasze emerytury?

Pozdrawiam, Marek

Jak kujący to bardziej licowałby dzięcioł niż kaktus  :)

Za wszystkie propozycje dziękuję, ale pozostanę przy swoim nicku ;)

Edited by kaktus22

@Cook

Nasze emerytury?

Ich nie będzie.

Mądrym rozwiązaniem jest wyjazd za granicę.

Polska przegrywa "wojnę demograficzną"- młodzi jadą na zachód.

W Zusie teraz nie ma pieniędzy. Rostowski zadłużył tak Polskę że nie bedzie z czego spłacać, a gdzie tu o takich luksusach jak emerytura

A do mnie "jedzie" Acqua di Parma Cipresso di Toscana, zapach jak w sam raz na zbliżające się upały :)

Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Miło się ta gawęda rozkręca, ale mam niejasne przeczucie, że zaraz przyjdzie leśniczy i wszystkich wyp... z tego lasu.

P.S. I będzie pachniał Brutalem :)

I w dodatku będzie miał rację!

Dzicy ludzie... Dziki kraj...

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Wczoraj nakloniony Waszymi pozytywnymi opiniami, zakupilem Lalique Encre Noir. Faktycznie ladny, dosc specyficzny zapach. Moja zona juz go uwielbia :) Ja chyba jednak nieco bardziej wole Guerlain Instant, ale nie odmowie mu oryginalnosci.

A tak przy okazji, czy tylko mnie Encre Noir przypomina Terre d'Hermes?

Edited by MSc04

Maciej (MSc04)

Może zróbmy mały ranking najmocniejszych zapachów tzw dusicieli. :)

Mam dwa na razie YSL KOUROS i  Halston z-14

Eee tam, Halston to przyjemniaczek jest...

Proponuję Ted Lapidus PH i Salvador Dali PH. "Kouros na sterydach" i "mocz wampira" to częste opisy tej dwójki :)

Edited by domurst

domurst, dnia 01 Lip 2014 - 11:51, napisał:

Proponuję Ted Lapidus PH i Salvador Dali PH. "Kouros na sterydach" i "mocz wampira" to częste opisy tej dwójki :)

Witam,

zaintrygowałeś mnie :) , zamówiłem przed chwilą Ted Lapidus PH >  http://www.iperfumy.pl/ted-lapidus/lapidus-pour-homme-woda-toaletowa-dla-mczyzn/

małe ryzyko za takie pieniądze :)

Pzdr.

Moja propozycja..

.jt444_SL.jpg

Mam dwa na razie YSL KOUROS i Halston z-14

W niektórych kręgach został byś przeklęty

W Kenzo Jungle nie przepadam za intensywną wanilią ale ta dominująca zwierzęca nuta mi się podoba.

Dlatego też kupiłem Cuir Ottoman

Popularnym dusicielem jest np. Amen. Poza tym, m.in. Tauer Extreme Incense, Montale Black Oud, Opium YSL, Kenzo Jungle.... W niszy jest tego więcej.

Mówisz o T.Mugler A-Men? Nie powiedział bym, że to dusiciel - jest to ewidentnie zapach jesienno-zimowy i wtedy sprawdza się idealnie. Jakiś czas temu miałem okazję siedzieć na uczelni obok "pana", który w 30st.C wylał na siebie chyba pół flakonu podróbki tegoż zapachu - wtedy to jest dusiciel :D

Podobnie sprawa ma się z Opium - wejście ma dość duszące w nieodpowiednią pogodę - później nawet podlatuje cytrynką :)

''Dusiciel'' zapach który przez swoją projekcję jest bardzo intensywny oraz piekielnie długo utrzymuje się na skórze. Amen do nich nie należy jak i ysl opium.Na mojej skórze Kouros siedzi prawie 12 godzin i otoczenie wyczywa go zawsze.Jest to najdłużej trzymający sie zapach jaki mam, miałem oraz testowałem.Nawet Fahrenheit nie wytrzymuje tyle

Muszę przyznać, że jestem zaskoczony trwałością Versace, które kupiłem. Mija 11 godzina, a zapach nadal bardzo mocno wyczuwalny.

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     DOXA Sub 300 Professional

Może źle zrozumiałem definicję dusiciela powyżej - sądziłem, że chodzi o zapachy mocno intensywne, a takie oba wymienione, IMO, są.

No w sumie się nie sprecyzowaliśmy się w kwestii dusiciela, bo dla mnie to synonim odoru, który nie pozwala oddychać swobodnie :D i pachnie mało zachęcająco. Jeśli chodzi o trwałość i wyczuwalność, to A-Men bije wspomnianego przeze mnie Issey Miyake - tym bardziej, że strasznie się "ciągnie" za Tobą.

Co do Kouros'a, to przez jego mydlaną woń jest tak wyczuwalny - jak dla mnie niestety przyjemny nie jest. Dłużej od niego pamiętam, że pachniały Gucci Rush i Zino.

colector, dnia 02 Lip 2014 - 15:19, napisał:

.Na mojej skórze Kouros siedzi prawie 12 godzin i otoczenie wyczywa go zawsze.Jest to najdłużej trzymający sie zapach jaki mam, miałem oraz testowałem.

Witam,

mam podobne spostrzeżenia. Oprócz KOUROS'a, którego używam od ponad 30 lat, pamiętam z lat 90-tych wielką moc BALENCIAGA pour homme

image.jpg

niestety, nieprodukowanego już od dawna.

Pzdr.

Eee tam, Halston to przyjemniaczek jest...

Przypomniało mi się, mojego kolegi ojciec ma teda lapidusa tylko czarny flakon,diabelsko smolista woń,pozostaje w pamięci :)

Wczoraj nakloniony Waszymi pozytywnymi opiniami, zakupilem Lalique Encre Noir. Faktycznie ladny, dosc specyficzny zapach. Moja zona juz go uwielbia :) Ja chyba jednak nieco bardziej wole Guerlain Instant, ale nie odmowie mu oryginalnosci.

A tak przy okazji, czy tylko mnie Encre Noir przypomina Terre d'Hermes?

Jak po Terre d'Hermes dostałem Encre Noir to miałem wrażenie jakbym wrócił z ogniska świeżo spryskany Terre d'Hermes;) ale poważnie mnie też się trochę kojarzą z tym zapachem więc nie jesteś sam. Co do Enre Noir wyszła teraz wersja Sport i dla miłośników podstawy uważam, że to dobra propozycja na lato;)