Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

polecam nowy VALENTINO UOMO - niesamowity zapach na wieczór, zapach na papierku niewyraźny, ale na ciele istna magia - wg opinii kilku kobiet :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio metodą na sapera kupiłem guerlan instant edp i zapach jest bardzo dobry. Nie umiem opisać zapachu, ale ja wyczuwam czekoalde, porzeczki (?), ciepły, bogaty. Bardziej do pracy, na wieczór, ale mi sie tak podoba, że cały weekend w górach w nim latałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz potwierdza się moja teoria o grupie krwi zero i składzie potu.

 

Przempox & chronofil jakie macie grupy krwi?

    Mógł byś rozwinąć ten temat o co chodzi z tą teorią? I czy grupa krwi ma wpływ na zapach perfum na ciele? Ja mam również grupę krwi zero i wąchając perfumy w perfumerii zapach mi sie podoba, ale na ciele już nie koniecznie dobrze pachną niektóre zapachy, które na papierku mają świetny zapach. Wiec muszę kupować takie zapachy które dobrze sie komponują z naturalnym zapachem mojego ciała.

  Jest może jakaś teoria co do tego jakie składniki występujące w perfumach są odpowiednie dla danych grup krwi?  Nie interesuje sie zbytnio perfumami dlatego pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zero. A czy to wpływa na zapach? Nie wiem


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propos reakcji kobiet na perfumy... na te wszystkie Panie, jakie znam, reagują entuzjastycznie. Jedną osobą do nich nie przekonaną jestem ja :) Ale jak mus to mus :)

 

gucciph1.jpg

 

gucciph2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio Victorinox Swiss Unlimited (w końcu to też marka zegarkowa od niedawna :)) - baaardzo fajny zapach taki... w zasadzie jakwszystkie moje ulubione lekki i cytrusowy.

No i co lato Clinique Happy Man - zapach świeżo skoszonej trawy!


Zim, Poljot Signal, Tissot Seastar, Stowa Flieger, G-Shock, Seiko Orange Monster. Budziki Slava, zegary Majak i Mołnia, Poljot De Luxe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tee for two- fajna waniliowa herbata.

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz potwierdza się moja teoria o grupie krwi zero i składzie potu.

 

Przempox & chronofil jakie macie grupy krwi?

 

AB Rh+ :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propos reakcji kobiet na perfumy... na te wszystkie Panie, jakie znam, reagują entuzjastycznie. Jedną osobą do nich nie przekonaną jestem ja :) Ale jak mus to mus :)

 

Często mam to samo - kobiety zachwycone zapachem który mnie jakoś średnie pasuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie z paru przetestowanych próbek amouage jedynie przypadł mi do gustu Amouage Memoir Man. Charakterystyczny ale nie przytłacza, bardzo fajnie pachną pierwsze nuty a następnie delikatnie towarzyszy przez cały dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też testowałem, ale dla mnie nic specjalnego szczerze mówiąc. Zwłaszcza, za taką cenę spodziewałem się czegoś naprawdę lepszego, a nawet mi brew nie tykła :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też testowałem, ale dla mnie nic specjalnego szczerze mówiąc. Zwłaszcza, za taką cenę spodziewałem się czegoś naprawdę lepszego, a nawet mi brew nie tykła :).

Podzielam, też raczej nie kupię Memoir a tym bardziej innych. Pewnie te zapachy są bardzo dobre i klasowe ale nie dla mnie. Gdyby jednak ktoś chciał mnie obdarować Amouage to Memoir może być:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Panowie, nosy macie zbyt europejskie, jak na Amouage :lol:


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interlude Wam się nie podoba?... NIE WIERZĘ AŻ! ;)

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

U mnie ostatnio na Topie Trusardi My Land mega fajny męski zapach,  YSL Perfume Intense mocniejszy , troszkę cięższy , ale bardzo wciągający , a na koniec letnie psikadło Gucci Sport ;)

Edytowane przez bury22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja pokaże co dziś kupiłem....pewnie badziew,ale mnie się podobają..[zdjęcia z sieci]

post-48316-0-18040800-1399412070.jpgpost-48316-0-33071400-1399412086.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja pokaże co dziś kupiłem....pewnie badziew,ale mnie się podobają..[zdjęcia z sieci]

attachicon.gifbos.jpgattachicon.gifBoss.jpg

 

Marek, Ty perfumy kupiłeś?

Przecież Ty nie jadasz miodu, tylko żujesz pszczoły :lol:


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, Ty perfumy kupiłeś?

Przecież Ty nie jadasz miodu, tylko żujesz pszczoły :lol:

I jak mawia Piotr -palę włosy na klacie by oświetlić pole bitwy... :D

Kolezanka mnie "skusila" ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po testowałem trochę kolejny "mainstreamowych" zapachów:


JPG Le Male- świetny zapach. Żałuję, że dopiero teraz go spróbowałem (a przez wiele lat miałem opory). Słodki, dużo wanilii, fajna kompozycja ale raczej nie na ciepłe dni. 


Guerlain Vetiver- naprawdę dobry zapach. Nie każdemu się spodoba, bo to trochę "starodawne" perfumy, ale dla kogoś kto chce się wyróżnić w dzisiejszych czasach będą ok.Sporo tutaj ziół i kwaśność. Polecam sprawdzić.


 


Guerlain L'instant- bardzo dobre perfumy. Lekko wieczorowe. Trochę cytrusowy na początku. Później kakao. Polecam.


 


Chanel Egoiste- nie trafiły do mnie. Mają coś w sobie, ale nie dla mnie.


 


Chanel Platinum Egoiste- nie rozumiem fenomenu tego zapachu. Strasznie chemiczne mi się wydają. Dwa razy miałem je na nadgarstku i dwa razy z nimi się dziwnie czułem. Podobno to nie są perfumy na nadgarstek, tylko trzeba je założyć. Może kiedyś się odważę, ale w tym momencie straszny zawód.


 


Paco Rabanne pour homme- stara szkoła perfum. Drzewo, zioła. Ciekawy. Dla kogoś kto lubi starą szkołę perfumiarską.


 


YSL l'homme parfum intense- słodkie, wydają się wręcz damskie. Dopiero pod koniec żywota zamieniają się w przyjemny zapach. 


 


Victor & Rolf Spicebomb- wydają się klonem Paco Rabanne 1 milion. Komu się Paco podoba, temu i ten przypadnie do gustu. Mi się nie podobał.


 


Dior Homme Cologne- grejpfrut. I tyle. Na ciepłe dni jak znalazł.


 


Bottega Veneta Pour Homme- dobry zapach. Skóra, trochę świeżości i słodkości. Polecam przetestować. Trwałość niestety je przekreśla.


 


Dziękuję jeszcze raz za podpowiedzi. Mocno poeksperymentowałem. Przyda się na przyszłość. A teraz wracam do mojego ulubionego zapachu DKNY Men. Mam do niego słabość.


Edytowane przez M_Michal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno co drugi facet pachnie tymi zapachami :)

Skutecznie mnie zniechęciłeś,wrzucę do kontenera PCK ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skutecznie mnie zniechęciłeś,wrzucę do kontenera PCK ;)

 

Bossa wrzuć, Egoistę podaruj fanom ;)

Facet podpalający włosy na klacie ma pachnieć spalenizną. Black Tourmaline będzie ok :)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.