Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sobie pod dość długim "niemaniu" sprawiłem Dune Diora.

OMG to jest jednak genialny zapach  :blink:

Nie wiem skąd takie skojarzenia, ale ten Dune jest w moim mózgu w nierozerwalnym związku frazeologicznym z "duże pieniądze" oraz "ekskluzywność" :o (choć ani nie jest niebotycznie drogi ani unikatowy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po blisko 20 latach, w ramach sentymentalnej podróży w czasie, ponownie kupiłem sobie Quasar hiszpańskiego projektanta Jesusa Del Pozo. Te perfumy, w II poł. lat '90 wypatrzyła i kupiła mi moja ówczesna dziewczyna (modelka) - potem już nigdy ich powtórnie nie kupowałem aż do teraz... Świetna odmiana po wieloletnim używaniu najbardziej mainstreamowych "świeżaków"

 

Zapach niezwykle świeży ale zarazem jakiś taki poważny i męski. Dla mnie ma on konotacje morskie ale producent opisuje go jako drzewny.

 

post-60300-0-82523600-1410201037.jpg

 

Do tego bardzo oryginalna butelka (taka jak dawniej) - no i ciekawa produkcja made in Spain!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miały premierę dwa najnowsze zapachy marki Clive Christian - L for Women i L for Men. Obie te kompozycje w jednej z warszawskich perfumerii osobiście zaprezentowała Victoria Christian :)

 

Zapach, no cóż ... pachnie tak jak kosztuje ! Bardzo lubię Amouage Fate Men, ale L for Men od Clive Christian to zapach upajający, zniewalający i zachwycający :)))

Niech Wam nie przyjdzie do głowy spróbować ! bo może się stać tak, że wszystkie inne Wasze perfumy / że o wodach pachnących nie wspomnę / zostaną odstawione całkowicie na bok !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moje wczorajsze zakupy   :)

1. Cartier Santos de Cartier Concentree EDT - raczej na chłodniejsze nadchodzące dni 

2. Penhaligon Lp Nr 9 for men EDT - piękna przyprawowa słodycz idealna na późne lato/jesień   :))  

DSC_0570.JPG

Edytowane przez roberp1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zakupiłem CK Men - świetny zapach na codzień, na prawdę super.

14097_131022152258_C_K_MAN_Black_Edt_spr

 

I dokupiłem drugą flaszkę Exceptionela - też fajny na codzień, bardziej sportowy :) i cena bardzo dobra.

 

homme%2520exceptionnel.jpg


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dokupiłem drugą flaszkę Exceptionela - też fajny na codzień, bardziej sportowy :) i cena bardzo dobra.

 

homme%2520exceptionnel.jpg

 

Też go mam od jakiegoś czasu i jest całkiem niezły, ale zarzuciłbym mu odrobinę 'chemiczny' zapach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to mój najnowszy nabytek:

 

post-14063-0-72950800-1411048664_thumb.jpg

 

 


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez 15 lat używałem granatowego Dolce, potem skusiłem się na nowe Dolce "the one" ale jakoś mnie nie powaliło choc złe nie jest a ostatnio dałem się namówić na Invictusa od Paco i muszę przyznać że dobrze jest czasem coś zmienić w życiu ;)

 

81609370840299458794.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie zacne zakupy gratulacje !.

Robson01 super zapach, miałem, również EDP i to jednak to, miałem od niego odpocząć ale już szukam następnej flachy  :D

Dolce "the one" tez fajny, niestety na mojej skórze słabo projektujący, reszta to nie moja bajka  :P 

A zmienić zawsze jest fajnie, trzeba się otwierać i nie szufladkować  ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się podoba Invictus :) Ale ostatnio przegrał walkę z Platinum Egoiste - kupię go w następnej kolejności ;)


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i "strzeliłem" sobie sisleya ikara oraz lalique "atrament"- obydwa są super. Żona pytała się dlaczego używam unisex :P ?

naprawdę fajne zapachy- polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ostatnio przegrał walkę z Platinum Egoiste - kupię go w następnej kolejności ;)

Miałem, kiedyś ładny zapach jednak przeszedł reformulację i się skończył...niestety

 

 lalique "atrament"-  Żona pytała się dlaczego używam unisex :P ?

 

Brawo, atrament jest super  :D, ja mojej również swego czasu tłumaczyłem że na pewnym etapie nie ma podziałów (a raczej są sztucznie ustalane dla orientacji ogółu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj będąc w perfumerii, przetestowałem kilka zapachów

1,T. Mugler a men

2. Issey Miyake pour homme intense

3. Guerlain vetiver

4.Chanel Antaeus

 

Szukałem czegoś mocnego na nadchodzącą jesień/ zimę.Ciekawy opiniami antaeusa przetestowałem go na nadgarstku, pięć chmurek ulotniło się po 4 godzinach,zadałem sobie to pytanie gdzie ta moc opisywana? Faktycznie reformulacja spowodowała że ten zapach stracił bardzo.Dla mnie to zwykłe popłuczyny. Issey z kolei okazał się wieczorowym zapachem w moim odczuciu, bardzo subtelnym,niezbyt intensywnym ale  spodziewałem się czegoś innego.Thierry Mugler fajna sprawa, drzewo, kadzidło lekka słodycz bardzo fajny na chłodne dni . W dalszym ciągu numerem jeden jest Lalique encre noire następnie  Dior Homme Intense , eau sauvage i YSL Kouros.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a vetiver? ja go zmieniłem dopiero po ...4 latach- fajny, oryginalny, przyjemny i jest odpoedni ma jesień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a vetiver? ja go zmieniłem dopiero po ...4 latach- fajny, oryginalny, przyjemny i jest odpoedni ma jesień

vetiver, czysta wetiweria,zapach trawiasty, z lekką nutą cytryny po czasie.Zapach ciekawy aczkolwiek nie w moim stylu.

Jak wrażenia z lalique?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek.Zapach niebanalny, akurat na zbliżającą się jesień i zimę.Bardzo trwały jak na mojej skórze 10godzin.

post-33544-0-01809500-1413243851_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek.Zapach niebanalny, akurat na zbliżającą się jesień i zimę.Bardzo trwały jak na mojej skórze 10godzin.

To chyba kolega mi go sprzątnął z przed nosa na alledrogo ?  :D , niech się dobrze nosi.

Możesz napisać "coś" więcej o wrażeniach, do czego byś go porównał itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba kolega mi go sprzątnął z przed nosa na alledrogo ?  :D , niech się dobrze nosi.

Możesz napisać "coś" więcej o wrażeniach, do czego byś go porównał itp.

hmmm, zapach złożony bardzo ciekawy, trudno go porównać do czegoś innego.Nie przypomina mi nic co miałem lub testowałem.

Na początku jest ostro, czuć jakieś zioła, żywicę, po pół godziny czuje suszone owoce może wiśnie zmieszane z kawą może tytoniem,ostatnia faza jest świetna, znika wszystko co wcześniej i pojawia się kadzidło, odymione drzewo.Jeden z najlepszych pachnideł kupionych w ciemno zaraz po davidoff zino.Chciałbym spróbować jeszcze pour homme extreme tego producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, zapach złożony bardzo ciekawy, trudno go porównać do czegoś innego.Nie przypomina mi nic co miałem lub testowałem.

Na początku jest ostro, czuć jakieś zioła, żywicę, po pół godziny czuje suszone owoce może wiśnie zmieszane z kawą może tytoniem,ostatnia faza jest świetna, znika wszystko co wcześniej i pojawia się kadzidło, odymione drzewo.Jeden z najlepszych pachnideł kupionych w ciemno zaraz po davidoff zino.Chciałbym spróbować jeszcze pour homme extreme tego producenta.

A jak z trwałością i projekcją ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YSL Kouros- upolowałem 10ml rocznik 1995 :D, zupełnie inny zapach od obecnego-polecam.

Troche o tym zapachu slyszalem... Ostatnio mialem okazje przetestowac, chyba to nie moja bajka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amouage Interlude Man G.O.-za próbę zamówiłem by zobaczyć jak z parametrami i odwzorowaniem - po pierwszych testach przyznam że jestem bardzo miło zaskoczony  :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.