Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Magazyn Zegarki Club

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

eglobalcentral - G-SHOCK Rangeman

Oryginał? eglobalcentral gshock raneman

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 rw79

rw79
  • Nowy Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 14 sierpień 2016 - 19:59

Czolem,

znalazlem firme "eglobalcentral" (sa z HKG) ktora oferuje Rangeman-a po 850 zl + darmowa przesylka:

http://www.eglobalce...0-1-czarny.html

vs Polskie 1300 zl, to niezla okazja.

FIrma cieszy sie dobra opinia:

http://www.opineo.pl...obalcentral-pl 

Niby wszystko ok, ale jednak zastanawiam sie, czy to oryginal...? (wiadomo, jak jest z produktami z Azji).

Co o tym sadzicie? Ma ktos z Was jakies doswiadczenia?

Z gory dzieki!

R.

• 0

#2 T Atomicus

T Atomicus
  • Użytkownik
  • 161 postów

Napisano 14 sierpień 2016 - 21:13

E, to nie ty znalazles, tylko ja.
:-)
I z tymi pozytywnymi opiniami nie jest wcale tak fajnie.
Poczytaj dokladnie to Opineo, poczytaj tez trustpilot.uk i opinie na ebayu.
Albo na przyklad tutaj: http://www.hotukdeal...central-1965084
Owszem, wiekszosc komentarzy jest pozytywna, ale mozna wyczytac sugestie ze ta proporcja jest zmanipulowana.
Glownym ich grzechem jest zdaje sie dlugi czas oczekiwania, oraz praktycznie brak gwarancji czy mozliwosci odeslania. I nie jestem pewien czy rzeczywiscie te ich ceny jest ostateczne i nie trzeba bedzie doplacac VAT.
Ja dodalbym do tego nierzetelna helplinie - probuje z nimi korespondowac i widze ze mijaja sie z prawda w odpowiedziach, a na dodatek odnosze wrazenie ze koresponduje z kiepskim chat-botem.

Użytkownik T Atomicus edytował ten post 14 sierpień 2016 - 21:17

• 0

#3 rw79

rw79
  • Nowy Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 15 sierpień 2016 - 10:30

Wiesz, mam wielu znajomych ktorzy dokonali zakupow na np. alibaba.com (czyli innym ale wciaz Chinskim portalu) i sa super zadowoleni, ale zawsze byly to pierdoly za 100/200 zl (nie abym wydawal majatek na Rangeman-a ale ew. strata i tak by bolala...).

Nie pomyslalem o podatku (dzieki!). 850 zl + vat i robi sie roznica "zaledwie" 200 zl w stosunku do zakupu w Polsce.

Wiec jednak sobie daruje, szkoda nerwow no i 2 tyg. czekania  :)

Dzieki!!!

Użytkownik rw79 edytował ten post 15 sierpień 2016 - 13:28

• 0

#4 rw79

rw79
  • Nowy Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 17 sierpień 2016 - 11:59

Zegarek juz u mnie - kupilem w PL.

Jest mega. Wszyscy mowia/pisza, ze jest wielki ale w porownianiu do starego GA-100 kolosalnej roznicy nie ma. Mam ledwie 18cm nadgarstek a GW lezy duzo lepiej niz mniejszy GA. Pierwsze wrazenia super pozytywne :)

• 0

#5 sasik24

sasik24
  • Nowy Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 05 wrzesień 2016 - 23:49

Zegarek zakupiony 25.08.16 na stronie eglobalcentral a u mnie był na 5.09.16. Szedł z UK.
  • 0

#6 Arthoor

Arthoor
  • Użytkownik
  • 332 postów

Napisano 20 wrzesień 2016 - 03:01

Zegarek zakupiony 25.08.16 na stronie eglobalcentral a u mnie był na 5.09.16. Szedł z UK.

A jak z oryginalnością i cłem ? ( w regulaminie jest opis że eglobal nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne doliczenie cła lub vat po 3 miesiącach od zakupu , a wyżej jest opis że załatwiają wszystkie formalności w imieniu kupującego ,więc jak dla mnie trochę to niejasne , jestem zainteresowany właśnie zakupem GG-1000 u nich , jak dokonywałeś płatności ? tzn która opcja )

• 0

#7 sasik24

sasik24
  • Nowy Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 27 wrzesień 2016 - 15:19

Zero opłat za cło, a tak to nie ma się do czego doczepić

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#8 civil

civil
  • Użytkownik
  • 88 postów

Napisano 19 listopad 2016 - 16:34

Właśnie jestem na etapie zakupu (albo planowania) GW-9400 w eglobalcentral - troszkę mnie uspokoiłeś :)

• 0

#9 jackm

jackm
  • Użytkownik
  • 2403 postów

Napisano 07 grudzień 2017 - 19:50

Odświeżam. Jak wg Was wygląda reputacja tego sklepu? Myślę o kupnie Protreka: https://www.eglobalc...-3-zielony.html

ale mam obawy.

• 0

#10 pablozpueblo

pablozpueblo
  • Użytkownik
  • 807 postów

Napisano 28 grudzień 2017 - 12:32

Na pewno kilku forumowiczów robiło tu zakupy. Napiszcie proszę swoje doświadczenia. Ceny na niektóre zegarki mają naprawdę niezłe ale Amber Gold też miało super ofertę i wiadomo jak się skończyło.
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: eglobalcentral, gshock, raneman

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych