Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

@DawPi

Kolego ja Cie bardzo przepraszam, ze jestem taka niemota komputerowa. Kiedys raz udalo mi sie zrobic screena jak Ty to piszesz, ale teraz nie umiem - zapomnialem.

Probowalem wcisnac klawisz PrntScr i nic. Moze trzeba zrobic jakas kombinacje klawiszy? Wiem teraz, ze musze sobie zrobic na kartce sciagawke komputerowa, bo pamiec zawodzi.

Naucz mnie prosze robic screeny.

dziekuje

pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprościej to się robi tak. Wciskasz klawisz Print Screen. Otwierasz program do edycji obrazów, np. zainstalowany w Windows Paint. Tam wciskasz "Wklej". I masz zrzut całego ekranu. Potem Zapisz i gotowe.

 

149615477_Beztytuu.thumb.png.b99c76f368c7de88e259009c656bfffb.png


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Anansi

Dalem sobie rade. Dziekuje. Co prawda recepta byla jak dla mnie zbyt ogolnikowa, ale jak widac dalem rade. jeszcze raz dziekuje.

@DawPi

2053100026_capturedcran.thumb.png.0433347624795384c439830a4c86ea42.png

 

No wlasnie sa 3 filmiki, a ja chce tylko jeden bo to jest ten sam filmik.

https://zegarkiclub.pl/forum/topic/206199-zegarek-kieszonkowy-montre-de-poche-pocket-watch-buren-schweiz/page/3/#comments

#72

 

dziekuje

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DawPi

A ja wracam jak bumerang z moim problemem niemoznosci usuwania niektorych linkow ( zalacznikow )

 

528164082_Sanstitrereklamacja.thumb.png.3e4b3ef666420a9ec3c8aafd846fbf38.png

 

Jak widac nauczylem sie dzieki Wam robic scrin'y, dziekuje.

Nie moge usunac jednego linka, sa dwa. Poza tym, dlaczéego linki z forum sa w takiej rozwinietej formie ( zajmuja miejsce ), a nie w klasycznej formie jak poniej

https://www.vintagewatchstraps.com/mainsprings.php

 

link do mojego tematu post #76

 

Edytowane przez Andrzej Wachowicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad.1 Wchodzisz w tryb edycji, marker ustaw w pustej linii nad linkiem do usunięcia i wciśnij Delete.

 

Ad.2 Jeżeli klikniesz w miejsce pokazane strzałką, odnośnik "się zwinie".

534486034_Screenshot2023-09-09at12-53-57DODAWANIEZDJ.thumb.jpg.dca94b2821366051748fd264384fb9b7.jpg

Edytowane przez Anansi

Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Anansi

Rozumiem, ze wpierw musze kliknac edytuj a potem gdzie ja znade pasek z informacja Przywroc wyswietlanie jako odnosnik ?

Wszedlem i nie moge tego paska znalezc.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Andrzej Wachowicz napisał(-a):

@Anansi

Rozumiem, ze wpierw musze kliknac edytuj a potem gdzie ja znade pasek z informacja Przywroc wyswietlanie jako odnosnik ?

Wszedlem i nie moge tego paska znalezc.

 

 

 

O edycji wspomniałem odnośnie pierwszego Twojego pytania, o usuwaniu odnośników.

W przypadku drugiego pytania możliwość wyboru istnieje przy pierwszorazowym osadzeniu odnośnika. Zatem jeżeli Ci się nie podobają te z podglądem, to w trybie edycji usuń je i wstaw na nowo.


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Andrzej Wachowicz napisał(-a):

@Anansi

Problem w tym, ze w trybie edycji nie mogę/nie potrafię usunąć odnośnika.

 

 

 

Przecież napisałem jak to zrobić.

 


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Od pewnego czasu nie mogę dodawać zdjęć w tematach. Wyskakuje mi komunikat 'za mało pamięci' .Ktoś pomoże jak to naprawić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Robert74 napisał(-a):

Dzień dobry. Od pewnego czasu nie mogę dodawać zdjęć w tematach. Wyskakuje mi komunikat 'za mało pamięci' .Ktoś pomoże jak to naprawić? 

Zapewne dodajesz fotki z telefonu? Też mi się tak zdarza, wówczas zamykam wszystkie niepotrzebne okna i czyszczę pamięć podręczna casch czy jak to zwą i pomaga. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tofiks_th napisał(-a):

Zapewne dodajesz fotki z telefonu? Też mi się tak zdarza, wówczas zamykam wszystkie niepotrzebne okna i czyszczę pamięć podręczna casch czy jak to zwą i pomaga. 

Tak, z telefonu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie od strony forum takie komunikaty, a z telefonu jak kolega wyżej słusznie zauważył.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak usunąć moje załączniki/zdjęcia już nieaktualne dodane wcześniej na forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas kiedy dodaje zdjęcia, ich jakość jest mocno cięta. W tym przypadku dodaje zdjęcie, które ma 2,77 MB, a ładuje się do forum w rozdzielczości 750x750. To sprawia, że nie widać, żadnych szczegółów tarczy wyraźnie. Czytałem na początku wątku, że jakość zdjęć użytkowników poniżej 50 postów jest ograniczona do 500kB, ale ja jestem chyba powyżej tego minimum. Zdjęcia wielu innych użytkowników są świetnej jakości. Ktoś z moderatorów lub adminów pomoże? 49e1549208bd2d396ff2eb422a1d783d.jpg

Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, alex_k napisał(-a):

Cały czas kiedy dodaje zdjęcia, ich jakość jest mocno cięta. W tym przypadku dodaje zdjęcie, które ma 2,77 MB, a ładuje się do forum w rozdzielczości 750x750. To sprawia, że nie widać, żadnych szczegółów tarczy wyraźnie. Czytałem na początku wątku, że jakość zdjęć użytkowników poniżej 50 postów jest ograniczona do 500kB, ale ja jestem chyba powyżej tego minimum. Zdjęcia wielu innych użytkowników są świetnej jakości. Ktoś z moderatorów lub adminów pomoże? 49e1549208bd2d396ff2eb422a1d783d.jpg

Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka
 

 

Hmm, nie jest całkiem tak, jak piszesz. Jest kompresja, ale całkiem znośna.

 

1161920513_Im001.thumb.jpg.7bb63f6b5221a684f7fdda099d9a45f4.jpg


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. A u mnie tak to wygląda po pobraniu z forum. 22b0b6b59b894a3a246adbe8efb05c69.jpg

Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to już jest pytanie do autorów tapatalka...


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz rację. Wszedłem przez przeglądarkę na telefonie i jest tak jak napisałeś. Wygląda na to, że tapatalk ogranicza? Tylko wiele innych zdjęć widzę w wyższej rozdzielczości na tapatalk. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, w telefonie po pobraniu z przeglądarki chrome zdjęcie ma takie same parametry jak w komputerze. Tapatalk usunąłem po kilku miesiącach kilka lat temu. To nie dla mnie, choćby z powodu takich właśnie osobliwości...

 

Screenshot_20240208_151017_Gallery.thumb.jpg.5873cedba0b9d9d388487e5cdd99ccfd.jpg

 


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.