Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Nadal nie łapię. Pod linkiem który podałem jest cena 70k jenów. Skąd masz tą 54k? 

Pisałem przecież, że ze sklepu....

29 minut temu, siomon napisał(-a):

Nie będzie, cena z metki to jedno a cena w sklepach to drugie. One są po 54k jenów, to by wyszło poniżej 2400 ;)

 

https://search.rakuten.co.jp/search/mall/JY8074-11X/?l-id=s_search&l2-id=shop_header_search

 

893581937_Zrzutekranu2022-05-31132351.thumb.jpg.cea72226be430f9659d25c1c6211072e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paulus57 napisał(-a):

Teraz rozumiem. Wysyłka poza Japonię jest też za darmo?

Nie jest za darmo ale jest już w cenie, którą podałem. Zawiera ona koszt zakupu, opłaty dla proxy, wysyłkę do PL, cło, VAT i wysyłkę do Ciebie. Chociaż jak jesteś z Łodzi to możesz po niego podjechać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, siomon napisał(-a):

Nie jest za darmo ale jest już w cenie, którą podałem. Zawiera ona koszt zakupu, opłaty dla proxy, wysyłkę do PL, cło, VAT i wysyłkę do Ciebie. Chociaż jak jesteś z Łodzi to możesz po niego podjechać ;)

Podpłynąć łodzią do Japonii? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paulus57 napisał(-a):

Podpłynąć łodzią do Japonii? ;) 

Nie, niestety nie jestem w Japonii :( Na rowerze albo innym środkiem transportu podjechać do Starowej Góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Starowej Góry mam 15 minut samochodem (jak jadę za szybko ;)). A co tam jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domy, ulice, sklepy, fryzjer, kosmetyczka, plac zabaw, przedszkole, OSP, pola, łąki. Typowa polska wieś pod miastem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Do Starowej Góry mam 15 minut samochodem (jak jadę za szybko ;)). A co tam jest?

Ja mam 3 minuty z domu :D

31 minut temu, siomon napisał(-a):

Nie, niestety nie jestem w Japonii :( Na rowerze albo innym środkiem transportu podjechać do Starowej Góry.

... co wygrałem? B)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tomaliusz napisał(-a):

Ja mam 3 minuty z domu :D

... co wygrałem? B)

Ja nie muszę się ruszać z domu i już tam jestem, czyli 0 minut. To chyba ja wygrałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, siomon napisał(-a):

Ja nie muszę się ruszać z domu i już tam jestem, czyli 0 minut. To chyba ja wygrałem :D

Na nauczyciela to się nie nadajesz... ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podchody do paskowania.

IMG_20220531_192050.jpg

 

IMG_20220531_192156.jpg

Edytowane przez GTB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, siomon napisał(-a):

Na koniec naszej porywającej dyskusji mały cytat ze strony Rakuten: 

 

Określony termin dostawy

Istnieje możliwość określenia terminu i godziny dostawy. Prosimy o podanie
terminu po upływie 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia.

  • * Pamiętaj, że możemy nie być w stanie spełnić Twojej prośby z powodu pogody i warunków na drodze.
  • ※Nie wysyłamy za granicę.
    Przykro nam, że usługa wysyłkowa jest dostępna tylko w Japonii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł ale o co chodzi?

Kolega jak rozumiem zaproponował Ci pomóc w zakupie, przynajmniej ja to tak odebrałem.

Kolega widzę ściąga zegarki z kraju kwitnącej wiśni bez problemu to widać że ma swoje sposoby a do Starowej Góry przecież daleko nie masz ;) 

 

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, tomaliusz napisał(-a):

Paweł ale o co chodzi?

Kolega jak rozumiem zaproponował Ci pomóc w zakupie, przynajmniej ja to tak odebrałem.

Kolega widzę ściąga zegarki z kraju kwitnącej wiśni bez problemu to widać że ma swoje sposoby a do Starowej Góry przecież daleko nie masz ;) 

 

Jak masz rację, to chyba już u mnie oznaki starczego uwiądu, bo nijak tego tak nie skojarzyłem. A kiedyś taki bystry byłem i... młody . Ech... ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie rozumiem o co chodzi i prawdę mówiąc to nie chce wiedzieć. Tłumaczyć mi się nie chce bo kiepski ze mnie nauczyciel ;) Co najwyżej mogę polecić lekturę pierwszej z brzegu strony o kupowaniu w JP, np. https://www.japanonlineshopping.com/how-to-buy-from-japan 

 

PS. Trzy z tych Citizenów kupiłem na rakutenie, czwarty na innym serwisie niedostępnym w EU

1654028250010.thumb.jpg.71e3061e2485884f5ff834f56524b174.jpg

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kropla drąży skałę - fajnie, że się zdecydowałeś. Gdzie kupowałeś?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cordi7 kupione od jednego z forumowiczów 🙂 faktycznie kropla drążyła, ale jak okazało się, że jest na miejscu, praktycznie "nówka sztuka" w akceptowalnej kwocie, bez konieczności ściągania z JP, do tego okazało się, że Seiko sprzedało się szybko i za satysfakcjonujące pieniądze decyzja była błyskawiczna 😁 jakiś rok czy dwa lata temu czaiłem się na SARB035 ale okazało sie, że nowe niedostępne a używki w kosmicznych pieniądzach. Tutaj mam godnego hmmm...rywala? Rozmiar, który lubię, do tego stosunkowo płaski. Z jednej strony prosta linia ale smaczki w postaci matu i połysku na sąsiadujących powierzchniach, nakładane indeksy i napis, "czysta" tarcza nie skażona mnóstwem napisow, bardzo przyjemny zegarek za przyzwoita kwotę, do tego z racji faktu, że nie można go kupić w żadnym ogólnodostępnym salonie zegarkowym jak Certiny czy inne tissoty daje duże prawdopodobieństwo, że nie spotkam łatwo drugiej osoby z identycznym zegarkiem 😁

PXL_20220601_084829850.thumb.jpg.c0ed5d233a988eb4fd25c29dd39d41f3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO najlepsza alternatywa dla SARBa obecnie (za które teraz ludzie życzą sobie chore pieniądze). Fajnie, że ci podszedł 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę niebieska tarcze ale zgadzam się z tym, że Citizen zmiótł tutaj SARBy i inne OS standard date tym projektem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sarb killer to Grand Classic ;) Nawet i Sarxom nie ustepuje. FB_IMG_1654078288482.jpg

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Ja wolę niebieska tarcze ale zgadzam się z tym, że Citizen zmiótł tutaj SARBy i inne OS standard date tym projektem.
Co do OS Standard Date to jednak szafir w nich wyrywa z kapci i jedynie GTS dotrzymuje kroku20210731_142410~2.jpg20210607_111436~2.jpg20220218_132802.jpg

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

42 mm Grand Classic to słaba alternatywa dla 38 mm SARBa. ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.