Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

zegarek brzydki

Z twoich ust brzmi jak komplement - z dumą będę nosił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z twoich ust brzmi jak komplement - z dumą będę nosił :)

Ja bym nosił bez stresu bardzo fajny klimat na brązowym pasku.

I jest tam fajniy mechanizm pod kątem funkcji bo tylko wskazówki a jednak ma dwa alarmy kalendarz drugi czas stoper i do tego Timer Niestety w najnowszych mechanizmach już na eco-drive obcięli funkcje timera co dla mnie jest bardzo glupie. Do tego te funkcje bodajże wybierane są przyciskiem a nie bezsensownym odciąganiem koronki co jest niewykonalne na przykład podczas biegu i ogólnie kłopotliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten czarny też fajny kurcze pieczone ;) Indeksy trafiane są w obu - 100% PERFEKT

 

 

be17a8d5db862f421f69c9b2e96f67da.jpg

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten czarny też fajny kurcze pieczone ;) Indeksy trafiane są w obu - 100% PERFEKT

Czarnego zostaw a niebieski na bazar  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz jaki chętny, patrz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarnego zostaw a niebieski na bazar  ;)

 

Cały czas testuje  :ph34r:

 

Patrz jaki chętny, patrz...

 

Widzę właśnie. Jest na co być chętnym  :wub:  Citizen to taka niedoceniana marka czasem mam wrażenie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Signature pozytywnie zazdraszczam :)

Aczkolwiek w cenie, w której pojawiają się aktualnie w necie bym nie kupił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to w ogóle gdzieś się jeszcze pojawiają?? Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiają się, ale albo w złym stanie, albo jakieś przerabiane/naprawiane. Sam prawie dałem się naciąć ostatnio

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo... Dobrze wiedzieć, dzięki. Ja póki co jestem zaspokojony zegarkowo...Noo... Prawie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiają się, ale albo w złym stanie, albo jakieś przerabiane/naprawiane. Sam prawie dałem się naciąć ostatnio

Mówisz o tej sztuce co miała koronkę od czapy, bez szczelności czy jeszcze o jakiejś innej? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o tej sztuce co miała koronkę od czapy, bez szczelności czy jeszcze o jakiejś innej? :)

Widziałem w ciągu ostatniego miesiąca takie z dziwnym deklem, własnie nie taką koronką. Nawet zdarzyło się, że sekundnik inny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w ciągu ostatniego miesiąca takie z dziwnym deklem, własnie nie taką koronką. Nawet zdarzyło się, że sekundnik inny.

O rzesz. Aż się przyjrzałem na zdjęciach temu co ostatnio zamówiłem, ale chyba wszystko jest ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rzesz. Aż się przyjrzałem na zdjęciach temu co ostatnio zamówiłem, ale chyba wszystko jest ok ;)

 

A ile płaciłeś jeżeli można? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile płaciłeś jeżeli można? :)

W zasadzie to inny model (chrono) i w niepełnym zestawie więc cena mało miarodajna dla nie-chrono.

No i tak naprawdę to jeszcze nie wiem ile wyjdzie :D

Ale trochę mnie wystraszyłeś bo tylko raz widziałem niewłaściwą koronkę na jakimś z UK, ale sprzedający chyba nawet zaznaczył, że koronka zmieniona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to inny model (chrono) i w niepełnym zestawie więc cena mało miarodajna dla nie-chrono.

No i tak naprawdę to jeszcze nie wiem ile wyjdzie :D

Ale trochę mnie wystraszyłeś bo tylko raz widziałem niewłaściwą koronkę na jakimś z UK, ale sprzedający chyba nawet zaznaczył, że koronka zmieniona.

 

Jak przez jebaja, jeżeli do tego jeszcze jest pejpal to myślę, że w ogóle nie masz się o co bać ;)

 

 

PS: Do mnie 2 kolejne Citizeny idą. Ta kwarantanna mnie wykończy.... finansowo  :D

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kolejny dzień zajebistości :D

Wcale mnie to nie dziwi. Bardzo udany jest ten citek!

Jakbyś myślał o bransie to oprócz oryginałej (piekielnie drogiej..) na meshu i na super engineer type II wyglądał by tak. Miałem. Polecam.

301d1b4da7cc1c6210bc043daf2f30e0.jpg

74727ab8a8208533d9f0169f8d356549.jpg

c23ae2a840e11d58d5fd040298763a36.jpg

153fb86a58c9716ff23b53979f69621f.jpg

 

 

 

Gratuluję citka! Miałem w rękach czarną wersję. Fajna, ale chyba twoja biała jeszcze ładniejsza. Dawaj więcej fotek, nie daj się prosić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.