Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam to co mogę teraz. Jakieś makro będzie jutro, ponieważ żona jest dzisiaj na dyżurze do późnych godzin. 

 

383197807bc2b78291f4f069ca8311d7.jpg

 

6e2bf460ef856548d94baf16fbc2e8d3.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych fotkach wygląda, że nie jest źle. W porównaniu do zdjeć kolegi Clusca duża różnica na plus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vonziej

Wygląda to u Ciebie zdecydowanie lepiej. Przede wszystkim wskazówki minutowa i godzinowa. U Ciebie są zaokrąglone na brzegach, u mnie były jakby "cięte z arkusza", dlatego pisałem, że jak wycięte z puszki po piwie ;)

 

BTW, wysłałem Ci PW jakiś czas temu :)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vonziej

Wygląda to u Ciebie zdecydowanie lepiej. Przede wszystkim wskazówki minutowa i godzinowa. U Ciebie są zaokrąglone na brzegach, u mnie były jakby "cięte z arkusza", dlatego pisałem, że jak wycięte z puszki po piwie ;)

 

BTW, wysłałem Ci PW jakiś czas temu :)

 

 

Jutro pyknę w macro tak jak mówiłem, a przynajmniej spróbuję. Mój egzemplarz z tego co widzę to 2003, może ewentualnie 2013, ale w to wątpię. Może to ma jakiś wpływ na jakość?

 

PS: Sorry umknęło mi gdzieś, dzisiaj odpiszę ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tego citka zawsze plus. Sprawdzanie na nim godziny to była czysta przyjemność dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam najwięcej co mogę tym co mam pod ręką. 

Przepraszam za kurz na szkle. 

post-99243-0-01244700-1586005867_thumb.jpg

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur, pasek zmień, polecam Borealisa a całkowicie zmienisz zdanie z noszenia tego zegarka z stanu dobry na niewiarygodnie b.dobry :D

Karol, tutaj wsk. sekundowa wygląda jak qpa po jagodach :P

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur, pasek zmień, polecam Borealisa a całkowicie zmienisz zdanie z noszenia tego zegarka z stanu dobry na niewiarygodnie b.dobry :D

Karol, tutaj wsk. sekundowa wygląda jak qpa po jagodach :P

 

No to, że nie mam czym zrobić zdjęcia normalnego to na to nic nie poradzę Tomek :( Na żywo i z lupą nie ma nic podobnego do wstawionego wcześniej Majta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur, pasek zmień, polecam Borealisa a całkowicie zmienisz zdanie z noszenia tego zegarka z stanu dobry na niewiarygodnie b.dobry :D

Karol, tutaj wsk. sekundowa wygląda jak qpa po jagodach :P

Muszę coś pomyśleć w tym kierunku, ale w innym kolorze, pewnie pomarańcz.

Edytowane przez arturzbsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie BN0151 wygląda strasznie dziwnie na NATO. Taki jakiś płaski się staje dziwnie. Rozlewa się za bardzo na nadgarsku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol, czy to miałeś na myśli ?  :D

 

Nie chciałem tego mówić  :D

 

BN jest wdzięczny, bo można dać mu pasek i ładnie spasuje, ale NATO musi być grube i dobrze spasowane kolorystycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w międzyczasie, Citek na nowym paseczku od kolegi z forum. Moim zdaniem kolorki piękne + szlufka biała z lekkim niebieskim nalotem ;) 

 

c0f885682827ec14877787f2110be983.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja :P , która tarcza ładniejsza  :)

 

post-32993-0-40425800-1586076503_thumb.jpg

Edytowane przez zooropa156

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vonziej, świetne połączenie wyszło. Na takim pasku od razu powinien być sprzedawany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja :P , która tarcza ładniejsza  :)

 

Zależy jaki efekt chcesz otrzymać ;) To wersja fabrycznie na pasku? Nurtuje mnie sprawa tego, czemu wersja z bransą i paskiem różnią się położeniem teleskopów. Jeżeli chcesz założyć pasek na wersję z bransoletą musisz mieć zagięte teleskopy. Jeżeli chcesz założyć bransoletę na wersję z paskiem to musisz pogodzić się z tym, że oryginalnej nie założysz. Dziwne to....

 

Vonziej, świetne połączenie wyszło. Na takim pasku od razu powinien być sprzedawany.

 

A dziękuję bardzo. Miłe słowa. 

 

 

Tarcze w ciemnej i jasnej są strukturalnie takie same. Tylko w czarnej widać bardziej ten podział na wewnętrzne koło i zewnętrzny okręg. Z tego powodu wolę białą. Robi za dobrą alternatywę dla SARBA. Jeżeli miałbym wybierać ( co w sumie robiłem) między SARBem a Citizenem, którego mam to wiadomo jaka jest decyzja. SARB ma tylko nieznacznie lepszą bransoletę. 

post-99243-0-92655200-1586088495_thumb.jpg

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nurtuje mnie sprawa tego, czemu wersja z bransą i paskiem różnią się położeniem teleskopów. Jeżeli chcesz założyć pasek na wersję z bransoletą musisz mieć zagięte teleskopy. Jeżeli chcesz założyć bransoletę na wersję z paskiem to musisz pogodzić się z tym, że oryginalnej nie założysz. Dziwne to....

 

Normalka m.in u Citizena, w Signaturach które miałem i mam (a trochę tego było) jest tak samo. Konstrukcja bransolety wymusza otwory blisko koperty, a to powoduje że normalne paski się nie mieszczą i wersję paskowe muszą mieć otwory dalej.

Jeśli już nie można pogodzić umiejscowienia dziur w uszach dla obu wersji to szkoda, że nie robią tego co np. Eterna w Kontiki Date - dwa zestawy otworów, niezależnie od tego czy kupiłeś wersję na bransolecie czy na pasku możesz założyć co chcesz. Parę centów więcej na etapie obróbki koperty żeby dorobić drugi zestaw otworów, a bardzo by się to przydało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że mnie uświadomiliście z tym różnym położeniem otworów na teleskopy bo już się przymierzałem gdzie by tu nabyć oryginalną bransolete. Temat zawieszony i cieszę oko Citka na pasku  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że mnie uświadomiliście z tym różnym położeniem otworów na teleskopy bo już się przymierzałem gdzie by tu nabyć oryginalną bransolete. Temat zawieszony i cieszę oko Citka na pasku  :P

 

Nie ma sprawy ;) Polecamy się!

 

Ten Citizen jest na prawdę dobrą alternatywą do SARBA moim zdaniem. Jeżeli nie musi być automatu to można jak w ogień

 

92342435_689489318489020_261535271063912

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania, miałem też SARB`a w wersji z czarną tarczą. I ten Citek jakością wykonania w niczym mu nie ustępuje. Jedynie trochę brakuje mi lumy na indeksach i byłoby idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.