Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterMind

Tisell Marine Diver Date MKIII - Recenzja

Rekomendowane odpowiedzi

myślę, że nie raz jeszcze będzie okazja :)

 

Spoko.

Tyle o tych Kisielach gadacie że może i ja bym sobie kupił taki cudo... :rolleyes:

Dawaj Piotr :D

 

A ja to monotonny jestem i zawsze wracam do tych samych wyborów i jak dla mnie to najfajniejszy zielony z datą i lupką, oooo :P

 

 

Przez te Twoje kombinowania przesyłki się przeciągają punish.gif

Tomasz co tym razem, może zielony z datą, to zaczekam :D

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomasz co tym razem, może zielony z datą, to zaczekam :D

Nie, Hulk już był  ;)

Tyle o tych Kisielach gadacie że może i ja bym sobie kupił taki cudo... :rolleyes:

Piotrek, niestety nie robią takich na Twoją grabę  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o tak:

 

 

Oooo dzięki, dzięki meeeh widzę, że więcej kolegów się załapało na pudełka, a ja bida...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-97650-1516220391,8887_thumb.jpg

 

Suczka ta sama, zegarek też... nie, żadnych nowości

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, niestety nie robią takich na Twoją grabę  :D

 

Sprawdzę :P już do mnie jedzie :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę :P już do mnie jedzie :D

To chyba Mr Oh więcej nastukał, bo jak między świętami a nowym rokiem kupiłem to z wysyłką 15go stycznia dopiero. A potem coś o lutym pisał, że kolejne realizacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reglamentacja na mistrzowskim poziomie

 

Nasze też miały być wysłane 15 ale z jednym się pospieszył 3 dni

Edytowane przez zetrov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reglamentacja na mistrzowskim poziomie

 

Nasze też miały być wysłane 15 ale z jednym się pospieszył 3 dni

Tylko te 3 dni to jeden dzień roboczy  ;)

 

To chyba Mr Oh więcej nastukał, bo jak między świętami a nowym rokiem kupiłem to z wysyłką 15go stycznia dopiero. A potem coś o lutym pisał, że kolejne realizacje.

Pewnie dopiero kliknął a to dopiero początek drogi  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten nowy Marine Dive prócz nielogowanej koronki czymś się jeszcze różni od poprzedniej wersji, MKlll bodajże? Crownguardy ma jak poprzednik, czy już kanciaste jak Submersible?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była zgoda autora na publikację foty?

No bo se nie przypominam icon_twisted.gif

A dzie logo :P


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, niestety nie robią takich na Twoją grabę  :D

 

Co Ty gadasz - jeszcze mi dwa ogniwa od bransolety "luźne" zostały w pudełku :P

 

DSC09872.jpg

 

To chyba Mr Oh więcej nastukał, bo jak między świętami a nowym rokiem kupiłem to z wysyłką 15go stycznia dopiero. A potem coś o lutym pisał, że kolejne realizacje.

 

Bo to trzeba umieć "se załatwić" ;):D :D :D

 

DSC09873.jpg

 

No i jeszcze raz wielkie dzięki w stronę autora recenzji  :)

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Submersible to też kupiłem od ręki ... koreańskiej ;) bardzo mi podpasował :)

Jak wrażenia?

 

post-60652-0-31337300-1516299021_thumb.jpg

Edytowane przez szalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia?

 

Pudełko świetne :rolleyes:

 

 

 

A poważnie pisząc - wiedziałem mniej więcej czego się spodziewać i się nie zawiodłem. Wybrałem wersją Submersible bo nie lubię zegarków z automatycznym naciągiem z datownikiem, więc mi ta wersja odpowiada najbardziej. Tak jak Tomek pisze nie jest to duży zegarek, ale kształt koperty, moim zdaniem, pozwala mu świetnie wyglądać i na nadgarstkach 20cm+, w każdym bądź razie mnie nie przeszkadza. "Się zobaczy" jak będzie - na razie jestem zadowolony.

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja jestem zadowolony z submersible. W submarinerach przeszkadzalo mi ich blyszczenie czy to bezela czy obwodek indeksow. A i rozmiar "niestety" mi podpasowal. Niestety bo moj Orient GMT na tym cierpi. Nadgarstek 18,5 cm.2504384cf0c767a9e08f9331acdac450.jpg

Edytowane przez Jaroslaw Jerry Esowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja jestem zadowolony z submersible. W submarinerach przeszkadzalo mi uch blyszczenie czy to bezela czy obwodek indeksow. A i rozmiar "niestety" mi podpasowal. Niestety bo moj Orient GMT na tym cierpi. Nadgarstek 18,5 cm.

Zgadzam się z Tobą w 100 % . No i cechuje je bardzo dobra dokładność. Mój przez ostatni miesiąc spóźnił sie o 4-5 sekund . :-)

 

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez _Kwiatek_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty gadasz - jeszcze mi dwa ogniwa od bransolety "luźne" zostały w pudełku :P

...

Graty. Dobrze leży na Twej łapie pomimo mogłoby się wydawać nikczemnego rozmiaru.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty. Dobrze leży na Twej łapie pomimo mogłoby się wydawać nikczemnego rozmiaru.

 

Dzięki wielkie :)

 

Szczerze mówiąc sam jestem nieco zaskoczony że 40mm tak dobrze się układa w sumie L&L też nie jest jakieś porażające, co prawda miałem w podobnej kopercie tyle że 42mm Marc&Sons i on wyglądał na wiele większy niż wskazywałby opis, miałem też Deep Blue Sea Ram, który też miał zbliżona kopertę tyle że 44mm i on był potężny nawet jak na moja łapę, takie absolutne maksimum - notabene przejął go ode mnie Tomek - wiec miałem taką nieśmiałą nadzieję że nie będzie źle... no i nie jest.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma może i Tisella Marine Diver i Skx007? Lub może miał oba? Ciekaw jestem jak wypada ich porównanie na mniejszych nadgarstkach. Jak optycznie, jak ich długość i wysokość ma się do średnicy i jak się nosi. Ze zdjęć to ciężko mi coś wywnioskować.

Bede zmuszony kupić i porównać, a wolałbym jednak nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem oba równocześnie. Oba bardzo wygodne zegarki. Mam około 17,5 i rozmiarowo bardzo podobne zegarki.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wtedy miałem 3 zegarki zamówione i do każdego pudełko było;)

A ja ani razu nie dostałem pudełka :(

 

Czy ktoś ma może i Tisella Marine Diver i Skx007? Lub może miał oba? Ciekaw jestem jak wypada ich porównanie na mniejszych nadgarstkach. Jak optycznie, jak ich długość i wysokość ma się do średnicy i jak się nosi. Ze zdjęć to ciężko mi coś wywnioskować.

Bede zmuszony kupić i porównać, a wolałbym jednak nie :D

Mam oba i tak jak pisze Dorian06, oba są bardzo wygodne i dobrze leżą na mniejszych nadgarstkach. SKX jest grubszy o 1mm i ma mniejsze L2L (o 1,5mm). Wizualnie Tisell wygląda na większego i trochę masywniejszego, choć różnica jest niewielka w porównaniu do SKX'a. Oczywiście Jubilee SKX'a dużo lepiej się układa na nadgarstku niż Oyster Tisella.

 

Nawet jeśli masz Tisella, SKX to pozycja obowiązkowa ;)

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi! Mam też monstera i on jest bardzo fajnie płaski, jak przyklejony. Tisell mi haczy o mankiety, a skx, skoro wyższy to pewno tym bardziej. No ale na wakacje muszę pomyśleć, wtedy nie ma mankietów a Tisella na wakacjach już miałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, wydaje mi się że Monster jest wyższy od SKX. Jakoś nigdy nie porównywałem wysokości obu. A teraz nie mam SKX. I jakbym miał ocenić wygodę noszenia to SKX jest wygodniejszy od Monstera. Ale Monster ma wiecej charakteru. Dużo więcej.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mallujemy
      Witam.
      Poszukuje następcy dla automatu Maserati R8821110003.
      Zdecydowany byłem na divera z automatem i już prawie kupiłem Tisella Marine Diver lecz nagle wpadł mi w oko zupełnie inny zegarek.. tytułowa:
      Certina DS Action Gent Chronometer C032.851.22.087.00 
      https://www.zegarmistrz.com/Zegarek_Certina_DS_Action_Gent_COSC_Chronometer_C0328512208700_C0328512208700-12758.html?gclid=EAIaIQobChMI97b3iszu3AIVy-d3Ch2kBwvZEAQYASABEgL-FfD_BwE
      Zegarek jest piękny, niestety posiada mechanizm kwarcowy a wersja z automatem nie dość ze kosztuje 2x tyle to na dodatek nie wygląda tak ładnie jak wersja z bateryjką.
      Tak więc warto wydawać 1500 zł na tę Certine z kwarcem?
      Ew jakieś inne propozycje w stylu tej Certiny? (koniecznie datownik ( najlepiej bez nazwy dnia) i opisane minuty na tarczy)
      Budżet ok 2000 zł.
      Pozdrawiam.
       
       

    • Przez robmir
      Tisell Pilot Watch 43mm Type A
    • Przez robmir
      Sea-Gull ST25
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.