Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Nurasy - fan club :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Wszystko w nim zagrało :-) Po prostu jak na niego czekałem pojawiło się Sumo, dalej Zelos, a że jest jeszcze Squale, to jakiś nurek musiał mnie opuścić, bo doszłoby do przekroczenia limitu ustalonego z żoną ;-) To był jedyny powód, bo "organoleptycznie" ten DH jest super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fani diverów ma, miał ktoś z was i Citizen Majtka z bransoletą i Sumo? Któryś będzie mój ale nie wiem który, sumo leżał mi dobrze, Citka nie miałem w rękach. Przydała by się jakaś opinia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO te zegarki należą do różnych klas, Sumo jest ze dwie półki wyżej. Majtek to taka terkotka jak skx, moim zdaniem majtek zdecydowanie przewyższa skx pod względem wykonania, ale do Sumo nie ma startu. 


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO te zegarki należą do różnych klas, Sumo jest ze dwie półki wyżej. Majtek to taka terkotka jak skx, moim zdaniem majtek zdecydowanie przewyższa skx pod względem wykonania, ale do Sumo nie ma startu.

Dzięki, no skx lubię, trochę mnie w Citku martwi blaszana bransoleta, ale terkotki są fajne, a Majtek to fajny tool. Miałeś je wszystkie? Skx, sumo, majtek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SKXa i majtka miałem swoje, sumo jedynie kilka razy mierzyłem, mam mentalną granicę racjonalności zakupu zegarka na tysiącu złotych. :P Zresztą cena też niesie jakąś informację, nie przypadkowo sumo jest ~trzy razy droższe. 


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SKXa i majtka miałem swoje, sumo jedynie kilka razy mierzyłem, mam mentalną granicę racjonalności zakupu zegarka na tysiącu złotych. Zresztą cena też niesie jakąś informację, nie przypadkowo sumo jest ~trzy razy droższe.

A majtki na kajdanie? Jak wrażenia? No sumo tylko używane, a to już 1500 a nawet niżej, na bazarze jest za 1300 mk1 niebieski.

 

PS. Mam wrażenie że majtek jest od skx zauważalnie i odczuwalnie niższy. "jego wysokość skx" tym mnie trochę wkurza ;)

Edytowane przez dopeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapadł mi w pamięć ani na plus, ani na minus... więc poprawnie jak sądzę. No używane też jest trzy razy droższe od pozostałych dwóch.  :P

Edytowane przez 4palce

Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Sumo 4 razy. SKX chyba z 5 razy i majty we wszystkich kolorach. Są to trzy różne zegarki. Kolejność od najlepszego to Sumo, majty i SKX (bez 171).

Optycznie majty są mniejsze od SKX.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Sumo 4 razy. SKX chyba z 5 razy i majty we wszystkich kolorach. Są to trzy różne zegarki. Kolejność od najlepszego to Sumo, majty i SKX (bez 171).

Optycznie majty są mniejsze od SKX.

O ! to cenna informacja. Nie kupiłem majtek jak jeszcze były bardziej dostępne i nie miałem też możliwości przymiarki a SKX jest dla mnie optymalnie "dolnym" rozmiarem. Sumo optymalnie górnym.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia średnicy "okna" i insertu. Majtek wydaje się przez to mniejszy.

 

P6046572.jpg


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia średnicy "okna" i insertu. Majtek wydaje się przez to mniejszy.

 

P6046572.jpg

Przy tej wizualizacji majty jak najbardziej akceptowalne. 

Cholera, było trzeba kupić  :)  na Mywatcheshub  (teraz Watcheszon) były po 130 "parę" $

Edytowane przez Marak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Audrey patrzy :)

Tak, ona zawsze patrzy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ona zawsze patrzy :-)

To na Ciebie działa? :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To na Ciebie działa? :) :)

Czy ja wiem, raczej nie :-) Po prostu uwielbiam Śniadanie u Tiffaniego i Moon River w jej wykonaniu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za dyskusję, trafiła się okazja i kupiłem dzisiaj używane majtki na gumie, jakkolwiek to brzmi. A aftermarketowe kajdanki z pełnych ogniw na eBay - jakkolwiek to brzmi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za dyskusję, trafiła się okazja i kupiłem dzisiaj używane majtki na gumie, jakkolwiek to brzmi. A aftermarketowe kajdanki z pełnych ogniw na eBay - jakkolwiek to brzmi :D

Bez fotki się nie liczy. :P


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.