Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Nurasy - fan club :)

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, jak będzie już odłożona kasa, to w odpowiednim temacie zadam pytanie o to, czy hesalit czy może jednak szafir :D

Hesalit imo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

U mnie nie pomogło. Musiałbym jeszcze przestać do Jasła jeździć do kolegi Muzzyego :D

Żeby nie było offtopu to mojego nurka wkleję.

Hesalit imo.

Przymierzałem oba. Masz rację, tylko hesalit!

post-98957-0-03453300-1535375016_thumb.jpeg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Hesalit kusi, ale jego "wartość" użytkowa sprawia, że myślę też o szafirze. Żeby nie było OT, to ostatnio strasznie taki mi się spodobał (zdjęcie z netu). W wersji 37 mm jest jakby dla mnie stworzony, a do tego tańszy od Moona  :D

 

 

post-34987-0-75490000-1535375345_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hesalit kusi, ale jego "wartość" użytkowa sprawia, że myślę też o szafirze. Żeby nie było OT, to ostatnio strasznie taki mi się spodobał (zdjęcie z netu). W wersji 37 mm jest jakby dla mnie stworzony, a do tego tańszy od Moona  :D

W Rado fajnie kręci się kotwica. :)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hesalit kusi, ale jego "wartość" użytkowa sprawia, że myślę też o szafirze. Żeby nie było OT, to ostatnio strasznie taki mi się spodobał (zdjęcie z netu). W wersji 37 mm jest jakby dla mnie stworzony, a do tego tańszy od Moona :D

Ładny. Ładniejszy od nowego żółtego cooka. Tylko ten rozmiar :(

Widziałem, że są też większe, ale coś chyba w proporcjach w tym większym nie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ładny. Ładniejszy od nowego żółtego cooka. Tylko ten rozmiar :(

Widziałem, że są też większe, ale coś chyba w proporcjach w tym większym nie gra.

Dla mnie rozmiar jest spoko, a i proporcje w tym 37 mm, biorąc pod uwagę wysokość na poziomie ok. 11 mm i "przyjazny" dla mnie L2L są ok  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hesalit kusi, ale jego "wartość" użytkowa sprawia, że myślę też o szafirze. Żeby nie było OT, to ostatnio strasznie taki mi się spodobał (zdjęcie z netu). W wersji 37 mm jest jakby dla mnie stworzony, a do tego tańszy od Moona  :D

Oj Fidelio jest tyle ładnych zegarków 50% ceny moona , że dziwię Ci się ,że pozbywasz sie Alpinista. Ten Radek jest świetnym wyborem bardzo ładny ma jeszcze większego brata ale jego l2l dla mnie i pewnie też dla Ciebie jest nie do przyjęcia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Oj Fidelio jest tyle ładnych zegarków 50% ceny moona , że dziwię Ci się ,że pozbywasz sie Alpinista. Ten Radek jest świetnym wyborem bardzo ładny ma jeszcze większego brata ale jego l2l dla mnie i pewnie też dla Ciebie jest nie do przyjęcia. 

Pewnie masz racę, a sprzedaży Alpinista (wygląda na to, że dziś będzie finał) będę za jakiś czas żałował. Na pewno. Ale z drugiej strony, Moon jest tylko jeden  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Alpinista sprzedajesz? Wow. Myślałem, że z 1000 razy deklarowałeś, że NEVER... ;)

Na to wygląda... I Jak widać, Never say Never Again, żeby tak gładko do niekanonicznego Bonda przejść  :) Myślę poważnie o Moonie, choć zaczynam mieć pewne wątpliwości  :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to wygląda... I Jak widać, Never say Never Again, żeby tak gładko do niekanonicznego Bonda przejść  :) Myślę poważnie o Moonie, choć zaczynam mieć pewne wątpliwości  :unsure:

Moon jest raczej mocno klasyczny, żeby nie powiedzieć trochę nudny.

 

Jak byś kupował to daj znać to może sam odłożę i od Ciebie odkupię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Moon jest raczej mocno klasyczny, żeby nie powiedzieć trochę nudny.

 

Jak byś kupował to daj znać to może sam odłożę i od Ciebie odkupię ;)

I dlatego proszę Kolegi, po głowie chodzi mi też Tudor w kopercie 39 mm  ;)

A co z tego ostatecznie wyjdzie, to zobaczymy  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dlatego proszę Kolegi, po głowie chodzi mi też Tudor w kopercie 39 mm  ;)

A co z tego ostatecznie wyjdzie, to zobaczymy  :D

Nadgarstek masz podobny do mojego, więc myślę że nawet wersja 41mm fajnie by u Ciebie leżała. Gorąco Ci polecam starszą wersję z różą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Tudor 41mm jest lekko klocowaty. A miałem większe zegarki. Coś mi w nim nie grało. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Miałem dokładnie takie samo odczucie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko byłoby dobrze, gdyby z boczną ścianką koperty coś zrobili, a tak jest ściana płaczu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Wszystko byłoby dobrze, gdyby z boczną ścianką koperty coś zrobili, a tak jest ściana płaczu :)

A miałeś może okazję mierzyć wersję 58? Jeśli tak, to jakie odczucia? Czy jest mniej klockowaty? Sama średnica koperty, na poziomie 39 mm, mi osobiście wydaje się bardziej przyjazna ;-)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miałeś może okazję mierzyć wersję 58? Jeśli tak, to jakie odczucia? Czy jest mniej klockowaty? Sama średnica koperty, na poziomie 39 mm, mi osobiście wydaje się bardziej przyjazna ;-)

Jeszcze nie, ale jestem dobrej myśli co do rozmiarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jeszcze nie, ale jestem dobrej myśli co do rozmiarów.

A u mnie, po kilku chwilach przemyśleń decyzja, że Moon jeszcze chwilę poczeka i nie będzie moim następnym zegarkiem  ;) A miejsce w pudle się zrobiło, bo wczoraj Alpinist, czyli w sumie diver, znalazł nowego właściciela  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafale, w takim układzie może jednak LLD ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie, nie LLD, choć do tego tematu też powinien pasować :-) Chyba ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o czym myślisz? O tym nowym Tudorze, Rado czy są jeszcze inni kandydaci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.