Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Lawnowerman

Gdzie na wakacje samochodem do ciepłego miejsca?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam urlop w II połowie lipca.

Zakładam 2 dni  max na drogę w jedną stronę [2 dni drogi +10 dni na miejscu + 2 dni powrót]

 

Co byście zaproponowali? 

 

Szukam raczej miejsca niż konkretnej oferty.

 

Wyjazd z Gdańska


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cheba nie ma innej możliwości niż szeroko reklamowana Chorwacja ino z Gdańska to faktycznie dużo większy kawałek niż z południa kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Chorwację z niedrogim noclegiem w Grazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się Czarnogóra, Albania, Rumunia jest też ciekawa.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toskania, z noclegiem w Austrii lub np. w Udine.

Genialne miejsca, można poleżeć na plazy i zwiedzać do woli (Florencja, Piza, Siena itd. itp.).


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albania???? Z Gdańska to jakieś 2500km albo dalej jak by non stop jechać to może w dwa dni się dojedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albania???? Z Gdańska to jakieś 2500km albo dalej jak by non stop jechać to może w dwa dni się dojedzie

 

 

Tak sie nastawiamy


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bałkany to nie tylko Chorwacja.... Ze swojej strony polecam:

 

Słowenię ( stosunkowo łatwy dojazd i korzystne ceny) - jeden z bardizej niedocenianych krajów na moje oko

Jeśli CHorwacja to wyspa Korcula 

Możesz również zastanowić się nad Włochami - świetne są okolice Triestu:

wlochy_triest.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Korculi - rewelka. 

Wykupiłerm całą winnice  :D


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja będę w Orebicu to na Korculę rzut beretem, pierwszy raz w Chorwacji więc tak jak już pisałem to będą wakacje życia :-) A na następne lata nic nie stoi na przeszkodzie by pojechać jeszcze dalej np. do Albanii :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie w temacie ciepłych miejsc ale nie chcę tworzyć tysiąca tematów wakacyjnych

 

Potrzebuję coś wynająć na ten długi łykend majowy na 3-4 dni gdzieś nad morzem - Świnoujście do Kołobrzegu coś w tym rejonie 

Nic wyszukanego jakiś domek, pokój, mieszkanie cokolwiek aby przekimać 3 osoby w normalnych warunkach 

Wczoraj obdzwoniła żona chyba ze 30 miejsc i wszystko zaklepane a przyznam wczoraj dopiero sie obudziliśmy aby sobie wyskoczyć 

Jak ktoś coś ma dajcie znać na PW 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł zobacz w Grzybowie może, spokój i cisza a do miasta 15min autem. Na plaże kilkaset metrów, fajna okolica, sporo zieleni, lasy nadmorskie. Ja z Kołobrzegu tam często jeżdżę rowerem z żoną.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Paweł popatrz sobie oferty na booking.com może coś Ci podejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję moja chyba wchodziła na boking coś tam ale dam jej namiary dzisiaj będzie jeszcze szukać.Grzybowo zapisane tylko ciut daleko od morza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł nie zrozumiałeś mnie, Grzybowo leży nad samym morzem, jak Kołobrzeg. Z Kołobrzegu do Grzybowo jest parenaście km, ale plaże dużo ładniejsze niż miejskie. Może mókłbym pomóc w ogarnięciu tej kwatery http://www.mushroomy.50megs.com/index.html To domek ciotki, pewnie będzie pusty stał na majówkę. Ja tam balowałem co roku, ale w towarzystwie porodziły się dzieci i ekipa się wykruszyła :) 


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

@Kosma że Ty teraz to mówisz... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł nie zrozumiałeś mnie, Grzybowo leży nad samym morzem, jak Kołobrzeg. Z Kołobrzegu do Grzybowo jest parenaście km, ale plaże dużo ładniejsze niż miejskie. Może mókłbym pomóc w ogarnięciu tej kwatery http://www.mushroomy.50megs.com/index.html To domek ciotki, pewnie będzie pusty stał na majówkę. Ja tam balowałem co roku, ale w towarzystwie porodziły się dzieci i ekipa się wykruszyła :)

PW   :D  :D  :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna chata na większą ekipę, po moim weselu 2 lata temu, na drugi dzień poprawin w 20 osób się pomieściliśmy :D 


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w zeszłym roku w Słowenii: piękne jaskinie, zamki, kopalnia rtęci, plaże niestety kamieniste - stąd wypad do Włoch, ale... Twoje wymogi spełnione - ciepło :)

 

Miła sprawa - jak wracaliśmy to w okolicach Mariboru w winnicy na noclegu samych polaków spotkałem :)

 

Jak byś chciał jakieś poszczególne namiary to nadawaj, u nas to wyglądało tak: Start z Wawy , 3 dni podróży, 10 dni w Słowenii i Włoszech (2 dni) i 3 dni powrotu :)

 

Z czystym sumieniem polecam - a nocleg przy autostradzie w hotelu z basenem odkrytym w tle widoczne alpy - niezapomniane :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecam Chorwacji, jest przereklamowana i za droga na to co oferuje, już lepiej przejechać się kawałek dalej na południe. Czarnogóra czy Albania są nie tylko ładniejsze i ciekawsze ale i tańsze.

A ja jak najbardziej polecam Chorwację, właśnie sobie piję kawę na tarasie jest 28 stopni, tu gdzie byłem morze czyste, jeszcze mało ludzi, więc jak ktoś może zaplanować urlop to właśnie koniec czerwca. W Chorwacji jest przepięknie i wcale nie tak drogo jak kolega straszy :-) Jestem tu pierwszy raz i na pewno wrócę za rok. 

Tak sie nastawiamy

I co pojechałeś? Ja z Gdańska do Orebica miałem ok. 1900 km, jechałem na dwa noclegi ale wiem, że za rok wystarczy jeden w Wiedniu równo w połowie drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nocuje się nie we Wiedniu tylko w rejonie Mikulov/Breclav...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło mi się wracać z Zadaru do Gdańska na jeden raz bez noclegów i zmiany kierowców. Jakieś 16 godzin to zajęło nie licząc jedzenia. Także się da, ale trzeba to sobie wcześniej przemyśleć pod kątem godziny wyjazdu i korków na bramkach / ośrodkach miejskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Jeleniej Góry do Splitu też jadę na raz ale mądre to nie jest - kuszące jest zawsze to że już jesteś w Chorwacji więc niby na miejscu ale do celu jeszcze 300-400 km a to tam zazwyczaj korki.Wszystko jest pięknie tylko ta jazda to mordęga.Ważne to się wyspać i wyruszyć skoro świt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.