Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

zaje........ty, gdzie go znaleźć ???????????????? 
Na stronie producenta dm1936. Chyba nigdzie indziej

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, abir napisał(-a):

Na stronie producenta dm1936. Chyba nigdzie indziej

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
 

dz. już przeglądam i rozważam zakup :) PIEKNY :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dz. już przeglądam i rozważam zakup  PIEKNY  
Na żywo większe łał niż na foto. do rozważenia jest tarcza. Ja wybrałem czarną i nie żałuję. Jestem bardzo zadowolony

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, wyłącznie czarna, tylko martwia mnie indeksy na bezelu, czy ich nie pogubię 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie było

69-DE3-C7-E-E0-A1-4-DA2-B0-B9-387-DFFE99-BD1.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czasem tu zaglądam do Was pooglądać te brąziaki i w końcu się skusiłem na promocję w Aquatico. Może to nie to samo, co niektóre prezentowane tu potężne zegary, ale zawsze z brązu :)

Mam pytanie, czy długo trzeba czekać, aby w naturalny sposób, bez kwasów, jajek i innych wynalazków uzyskać na kopercie ładną patynę? Niekoniecznie oczekuję zielonych wykwitów, ale taką, co by zegar już nie wyglądał jak polerowany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Jebudu napisał(-a):

Dawno nie było

69-DE3-C7-E-E0-A1-4-DA2-B0-B9-387-DFFE99-BD1.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Bardzo fajny pilot, ale co to jest? Bo mocno wygląda jak IWC...


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, clusca napisał(-a):

Stówka :)

Aaa... Stowa Flieger...

No, wygląda jak milion sestercji.

 

Ja na razie czekam na kwas, żeby komandora wykąpać...


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie czasem tu zaglądam do Was pooglądać te brąziaki i w końcu się skusiłem na promocję w Aquatico. Może to nie to samo, co niektóre prezentowane tu potężne zegary, ale zawsze z brązu
Mam pytanie, czy długo trzeba czekać, aby w naturalny sposób, bez kwasów, jajek i innych wynalazków uzyskać na kopercie ładną patynę? Niekoniecznie oczekuję zielonych wykwitów, ale taką, co by zegar już nie wyglądał jak polerowany
Graty wyboru.
Wszystko zależy od zegarka. Wg mnie od kilku tygodni w górę.
Moje brązy lub brassy zmieniały się naturalnie po 3 tygodniach, niektóre dłużej. Pierwsze oznaki.
naturalna zmiana jest najlepsza dla mnie
Jak przyjdzie chwal się fotami

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka


IMG_20210502_164218-01.jpg

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aaa... Stowa Flieger...
No, wygląda jak milion sestercji.
 
Ja na razie czekam na kwas, żeby komandora wykąpać...

Dokładnie, to Stowa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, clusca napisał(-a):

(...)

Mam pytanie, czy długo trzeba czekać, aby w naturalny sposób, bez kwasów, jajek i innych wynalazków uzyskać na kopercie ładną patynę? Niekoniecznie oczekuję zielonych wykwitów, ale taką, co by zegar już nie wyglądał jak polerowany ;)

U mnie glanc znikł bardzo szybko, chyba już po dwóch-trzech dniach żona przestała się nabijać, że złoty zegarek noszę 😉 Na pewno pomogły w tym niekoniecznie czyste łapki mojego młodszego syna, który musiał się nacieszyć moim zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki Panowie, już myślałem, że to długie miesiące czekania.

Na pewno się pochwalę nowym nabytkiem. Zamówiłem wersję z brązową tarczą i ceramicznym bezelem. Prawdę mówiąc najpierw napaliłem się na zielony, ale po przejrzeniu zdjęć w necie jednak zmieniłem zdanie. Dobrze, że jak zamawiałem, to czarne były już niedostępne, bo bym kupił kolejny czarny zegarek, a tych już mam pod dostatkiem ;)

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na seriouswatches masz w tej samej cenie tylko w euro, jak doliczysz opłaty do tego z eBaya + koszt przesyłki to w SW wyjdzie około 200 zł taniej.

Edytowane przez BAT123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i szanowny kolega Abir miał cholerną rację gdy rzekł "Od pierwszego się zaczyna". 

Tym sposobem "się zaczęło".

Dzieki innemu zacnemu dżentelmenowi z naszego forum trafił do mnie taki oto Ziomek Młotkowy V1.

Jestem Mega zadowolony , bałem się że będzie zegarodzilla, ale jest idealnego rozmiaru, jak wielu pisze "męskiego rozmiaru" .

teraz chce Tylko dobrze go wyczyścić z patyny i zacząć hodowac/chować swoją własną. Na razie "dałem" mu z cytryny, ale nie odniosło spektakularnego sukcesu( trochę faktycznie rozjaśniał). Myślę czy jeszcze go "męczyć" czy zostawić tak?!

Są pewne ciemniejsze i jaśniejsze plamki, ale nie wiem czy z nimi walczyć. Bałem się, że kwas zaszkodzi lumie , ale na razie nic jej nie jest. 

20210505_183833.jpg

20210505_184549.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Brtsz3t napisał(-a):

No i szanowny kolega Abir miał cholerną rację gdy rzekł "Od pierwszego się zaczyna". 

Tym sposobem "się zaczęło".

Dzieki innemu zacnemu dżentelmenowi z naszego forum trafił do mnie taki oto Ziomek Młotkowy V1.

Jestem Mega zadowolony , bałem się że będzie zegarodzilla, ale jest idealnego rozmiaru, jak wielu pisze "męskiego rozmiaru" .

teraz chce Tylko dobrze go wyczyścić z patyny i zacząć hodowac/chować swoją własną. Na razie "dałem" mu z cytryny, ale nie odniosło spektakularnego sukcesu( trochę faktycznie rozjaśniał). Myślę czy jeszcze go "męczyć" czy zostawić tak?!

Są pewne ciemniejsze i jaśniejsze plamki, ale nie wiem czy z nimi walczyć. Bałem się, że kwas zaszkodzi lumie , ale na razie nic jej nie jest. 

 

 

świetny zegar, graty

ja moczę cały zegar w soku z cytryny przez dłuższą chwilę i jakąś szmatką go jeszcze przelecę. świeci się jak psu arbuzy :)

 

w pracy teraz odpoczywam, a w domu pracuję 🤣

efekt tego że żona siedziała za długo w domu na pracy zdalnej i wymyśliła jej zdaniem świetny pomysł 😡

 

1620247559808.thumb.jpeg.4af39a52785c41a840487958e54f5f21.jpeg

 

1620247559805.thumb.jpeg.15252cabb37d56e3101da9d6141b951d.jpeg

 

1620247559802.thumb.jpeg.4d8738411ed864935b7d823b6a786c34.jpeg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Brtsz3t napisał(-a):

No i szanowny kolega Abir miał cholerną rację gdy rzekł "Od pierwszego się zaczyna".

tak - to cholernie wciąga - gratuluję zakupu to świetny zegar

 

6 godzin temu, abir napisał(-a):

w pracy teraz odpoczywam, a w domu pracuję 🤣

efekt tego że żona siedziała za długo w domu na pracy zdalnej i wymyśliła jej zdaniem świetny pomysł 😡

Znaczy się remont? - Moja też coś kombinuje w lipcu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Hrhrhrhr :D u mnie po roku macierzyńskiego Małżonka wraca do pracy więc głowa zajęta.

Aaaale, przez rok siedzenia jej w domu i dzieci na zdalnym było ciekawie :)

 

Usual suspect w sweterku ;)

vLnaeo3.jpg


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dotarł mój pierwszy zegar w brązie. Zarówno jeśli chodzi o materiał, z jakiego jest wykonany, jak i sam kolor :)

Micha mi się cieszy, jak nie wiem co, bo to coś zupełnie nowego dla mnie i już widzę, że na tym jednym nie poprzestanę.

 

Mam jednak jeden mały problem. Koronka od czasu do czasu nie odskakuje. Tak jakby uszczelka blokowała jej całkowite wysunięcie. Jestem w stanie odciągnąć ją do pozycji ustawiania daty oraz do pozycji ustawiania godziny, ale samo kręcenie jest jakby utrudnione, odbywa się z lekkim oporem. Podczas ustawiania czasu jednak w pewnym momencie odskakuje i jest wszystko OK. Spotkał się ktoś z takim zachowaniem koronki? Nie wiem, czy reklamować, czy TTTM ;)

 

20210510_111654770_iOS-1000px.jpg.dc817ba064a81d7643ccadd09f70254e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Tudor ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.