Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Brtsz3t

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    77
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

409 Entuzjasta zegarmistrzostwa

O Brtsz3t

  • Urodziny 07/01/1987

Informacje o profilu

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Czarnków
  • Hobby
    Weterynaria 24 h ;)
    Muzyka Rap
    Zegarki, no jakby inaczej ;)

Ostatnie wizyty

555 wyświetleń profilu
  1. Koniec poniedziałku, teraz będzie z "górki"
  2. Dziękuję Brachu za miłe słowa. Pozdrawiam serdecznie gapiąc sie w tarczę 😛
  3. Pierwsza Omega w kolekcji , bardzo trafiła w moje gusta. Świadomie na mechanizmie 1120, może i starym, ale cienkim i serwisowalnym przez każdego dobrego zegarmistrza. Złoty insert bezela , indeksy i logo bardzo na plus lubię takie smaczki .
  4. Podbijam z tym samym Naprawdę cieszy
  5. Faktura. Na szczęście na tarczy, a nie w Ksef 😛 pozdrowienia dla polskich przedsiębiorców!
  6. Witam Serdecznie, Wżeniłem się z rodzinę Tudorów. Widzę, że to porządna rodzina, z ładnym drzewem genealogicznym, więc trochę tu zostanę. Pozdrawiam !!!
  7. Drodzy koledzy, potrzebuje pomocy/porady . Skończył mi się gwint tubusa w HH V 1, toteż nie mogę już zakręcić koronki. Znacie może zegarmistrza ,który wymyśliłby jakiś sposób aby naprawić to co się zużyło? (Niestety dwóch zagarmistrzów poległo na temacie). Proszę uprzejmie i radę co tu dalej robić, bo zegarek jest jednym z moich ulubionych, ale w tym stanie nie można go użytkować.
  8. Witam Serdecznie, wczoraj dostałem w swej ręce Bulove Curv , która mega mi się podoba, jestem bardzo zadowolony. Mam tylko jeden problem z którym muszę sobie poradzić, a mianowicie chodzi o pasek, chciałbym ten skórzany zmienić na gumę , dedykowaną dla Curv. Tylko nie bardzo mogę gdziekolwiek ją znaleźć . Czy mielibyście jakiś pomysł co z tym fantem zrobić, gdzie tego szukać? Bardzo proszę o sugestie. Serdecznie Pozdrawiam!!!!
  9. Brtsz3t

    Buty

    Jeśli w miarę regularnie je czyścisz (powiedzmy raz w tygodniu) to żółkną po latach - nawet 2-3 ale tak na prawdę nieznacznie.. Żeby się tym nie martwic na jesień/zimę kupiłem takie : od razu zółte 😛
  10. Brtsz3t

    Buty

    Ja już trochę par takich air force'ów w życiu zajechałem i jednoznacznie śmiem twierdzić iż trzeba je kupować poprzez "nike by you", niegdyś "nike id" , co prawda są trochę droższe (Ok 100-150 zł) ale jakość materiałów i wykonania jest tego warta(zupełnie inna jakość skóry(nawet kolor bieli jest inny -nie tak sztucznie biały), ta guma tez jest inna, tak szybko nie żółknie(i nie aż tak). Po prostu widać różnicę, a jak masz ochotę to możesz mieć na nich swoje inicjały lub np. Szczęśliwe liczby polecam kiedyś spróbować! Pozdrowienia!
  11. Sunday G ! Miłej niedzieli , bo szczęściem powinno się dzielić!
  12. Nie"G"iela Miłego łykania promieni słonecznych!!!
  13. To jak SEIKO to SEIKO lecimy dalej ..... 😛
  14. Brtsz3t

    poświećmy...

    Radioactive ☢️ Balcony summer session tactics. Pozdrowienia dla wszystkich którzy lubią świecić
  15. Hej, No pewnie że są .... Zegarkowy ekshibicjonizm 😜
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.