Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, abir napisał(-a):

mam paypal, mam wszystko podpięte jak należy. ale ze stroną ashford jest wesoła historia (przerabiałem to z nimi kilka razy). mam na imię Rafał. jak chcę zapłacić PP na ich stronach to wskakują do formularza dane z PP, czyli moje imię i nazwisko. ich formularz nie przyjmuje innych liter jak angielskie, więc jak pojawia się "ł" to pojawia się błąd i nie przejdziesz dalej. taka wesoła ciekawostka.

na PP też nie mogę zmienić imienia na Rafal, bo dane są na podstawie dowodu tożsamości. 

ja to nazywam parafrazując klasyka "Psikuta....z Ł" 😆

w mojej sytuacji jedynym rozwiązaniem jest płatność bezpośrednio danymi z karty kredytowej.  jednego razu płaciłem właśnie bezpośrednio kartą revolut pomijając PP. po 2 dniach napisali mi bardzo grzecznie i miło, że anulują zamówienie bo ich dział płatności negatywnie zweryfikował wystawcę karty.

nadmienię, że jest to jedyny sklep na świecie gdzie z powodu litery "ł" nie mogę użyć PP przy płatności 

nikt nie powiedział że w USA wszystko jest super i łatwo 😉

 

Dziwne. Tez mam na imię Rafał. Na paypalu też mam ł na końcu. z ashfordem nie miałem problemu przy płatnościach. 

 

ja z Revoluta zrezygnowałem bo wprowadzili opłaty. Taki ze mnie centuś ;)

Przeszedłem do rodzimego cinkciarza u którego wszystko jest za frajer. Mam kartę podpięta i do Paypala i do ApplePay i działa jak należy.

Paypala chyba łatwo założyć nowego z nową kartą od cinkciarza na której dopilnujesz już byś był RafaL. Naturalnie o ile chcesz jeszcze u nich zakupy robić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.01.2022 o 19:43, abir napisał(-a):

piątunio, sam sobie w prezencie zrobiłem  "open bar" 😁🥃

miłego łyk .. endu 

 

1642787380924.thumb.jpeg.1fadd8699c550ce5cc78151474c1515a.jpeg

 

1642787380920.thumb.jpeg.63fbd58e5c73d10bd03c20ace618e07d.jpeg

 

1642787380916.thumb.jpeg.fd9f4cb5aa9407cddf1efe84530f3fac.jpeg

 

 

 

dużo umieją 💪

 

Ło kurde, paaanie. Ale byłaby parka do mojej 🙂 Rewelacyjna jest też ta wersja. Gratulacje! Znakomity nabytek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Dziwne. Tez mam na imię Rafał. Na paypalu też mam ł na końcu. z ashfordem nie miałem problemu przy płatnościach. 
 
ja z Revoluta zrezygnowałem bo wprowadzili opłaty. Taki ze mnie centuś
Przeszedłem do rodzimego cinkciarza u którego wszystko jest za frajer. Mam kartę podpięta i do Paypala i do ApplePay i działa jak należy.
Paypala chyba łatwo założyć nowego z nową kartą od cinkciarza na której dopilnujesz już byś był RafaL. Naturalnie o ile chcesz jeszcze u nich zakupy robić. 
Kupuję dla siebie. Nie mam generalnie problemu z tym że na ashford muszę trochę drożej zapłacić. Pogodziłem się już z tym.
Nawet nie wiedziałem że cinkciarz też ma taką kartę.

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka

 
Dziwne. Tez mam na imię Rafał. Na paypalu też mam ł na końcu. z ashfordem nie miałem problemu przy płatnościach. 
 
ja z Revoluta zrezygnowałem bo wprowadzili opłaty. Taki ze mnie centuś
Przeszedłem do rodzimego cinkciarza u którego wszystko jest za frajer. Mam kartę podpięta i do Paypala i do ApplePay i działa jak należy.
Paypala chyba łatwo założyć nowego z nową kartą od cinkciarza na której dopilnujesz już byś był RafaL. Naturalnie o ile chcesz jeszcze u nich zakupy robić. 
Kupuję dla siebie. Nie mam generalnie problemu z tym że na ashford muszę trochę drożej zapłacić. Pogodziłem się już z tym.
Nawet nie wiedziałem że cinkciarz też ma taką kartę.

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka

 
Ło kurde, paaanie. Ale byłaby parka do mojej Rewelacyjna jest też ta wersja. Gratulacje! Znakomity nabytek.
Dzięki. Pamiętam, kiedyś pokazałeś tu swoją glycine.
Rzeczywiście dużo zyskuje przy bliskim spotkaniu

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wolfun napisał(-a):

Fajna ta Glicyna :) jak z lumą na przykład do Heimdallr ?

świeci silnie i efektownie na zielono (wskazówki i indeksy). nie jestem w stanie zrobić jakiś porównań. po prostu jest ok


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, artooro napisał(-a):

Batiscafo jeszcze nie zrobili a już podrobili 😕 

 

Nawet lepszy od oryginału. Drogie to?

Ja zrezygnowałem z zakupu Batiscafo, bo finalny produkt to kpina w porównaniu z pierwotnym projektem.

37 minut temu, piotrek39 napisał(-a):



Sent from my iPhone using Tapatalk

Piękna robota, doskonały projekt, wazystko ładnie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Odin napisał(-a):

Nawet lepszy od oryginału. Drogie to?

Ja zrezygnowałem z zakupu Batiscafo, bo finalny produkt to kpina w porównaniu z pierwotnym projektem

Na priv zaśpiewał 680usd 😁 czyli dwukrotnie więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego, że wygląda dwa razy lepiej niż pierwowzór :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Odin napisał(-a):

Pewnie dlatego, że wygląda dwa razy lepiej niż pierwowzór :P

Kwestia gustu

Z zieloną tarczą bardziej mi się podoba :P 

Zresztą ori projekt bardziej przemyślany, w kopii dziwnie wygląda numeracja na tarczy i kopercie 

Edytowane przez artooro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawmy Batyskaf. Widzieliście taki okręt?:

SG-0609-03__B-EL01__01_2048x.thumb.jpg.0251075421a727a91a3d5bcefe3c9e34.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Odin napisał(-a):

Pewnie dlatego, że wygląda dwa razy lepiej niż pierwowzór :P

pozwolę się nie zgodzić w całej rozciągłości ze wszystkim co napisałeś, bo

1. nie widzę różnicy między projektem a wykonaniem. poniżej zdjęcie z początku kampanii i 2 zdjęcia gotowego wyrobu do wysyłki

jedyna różnica to brak łodzi podwodnej na tarczy

1.jpg.a0ddc76b6533fbabb8b2596f707a2164.jpg

 

3.thumb.jpg.3396e14963331995aa9d73c0cfacf802.jpg

 

2.jpg.583de15efc8c4a592a6886bff518b5df.jpg

 

 

2. wg mnie oryginał jest zupełnie inny. ma 45mm, inne cyfry (dużo ładniejsze), inny profil powierzchni zegarka, jest grubszy, krawędzie nie są tak ostre jak w tym klonie, no i w oryginale nie wystaje drut na osłonce koronki. ewidentnie widać, że klon jest zrobiony dość niechlujnie. zdjęcia:

 

CYFRY

3.thumb.jpg.3396e14963331995aa9d73c0cfacf802.jpg

 

6.jpg.736ae81017bc82d644f11f2cda6266a9.jpg

 

 

PROFIL, KRAWĘDZIE I WYPROFILOWANIE POWIERZCHNI TARCZY

5.jpg.0a8983946987955fe54db0cf9d7cc92d.jpg

4.jpg.c84bc95953ab6fe4ca7e6573ab46fbbd.jpg

 

WYSTAJĄCY DRUT

6.jpg.736ae81017bc82d644f11f2cda6266a9.jpg

 

to tak na szybko. wg mnie klon nie dorównuje oryginałowi


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o wskazówkach, bo dla mnie to one położyły ten projekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, projekt pierwszy był najlepszy, co tam się dalej podziało? @abir, chyba poparłeś projekt na kicku?

Edytowane przez artooro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Odin napisał(-a):

Zapomniałeś o wskazówkach, bo dla mnie to one położyły ten projekt.

 rzeczywiście, nie wspomniałem o nich.  ale żeby od razu "kpina" 🙄

oczywiście każdy ma inną wrażliwość. dla mnie są ok. gdyby zamiast pierwszych wskazówek wsadził ostatecznie "tudorowe" lub "rolexowe mercedesy" to przyznałbym racje, że to kpina.

Godzinę temu, artooro napisał(-a):

Fakt, projekt pierwszy był najlepszy, co tam się dalej podziało? @abir, chyba poparłeś projekt na kicku?

poparłem wspólnie z innym kolegą z forum. w lutym mają być wysyłki


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, zaraz kpina. Kpina to nowy kolor wypełnienia wskazówek i indeksów.

Po prostu nie lubię, kiedy ktoś oferuje mi fajny projekt, za który jestem gotów zapłacić a przed samą realizacją zmienia go znacząco mówiąc, że tak jest lepiej.

Jak tak patrzę na przygotowane przez Ciebie porównanie, to już wiem co mi ogólnie nie gra w nowej wersji - przez te kolory i szerokie wskazówki jest na swój sposób nowoczesnie krzykliwa a pierwotny projekt był bardziej stonowany, w klimacie vintage. I tutaj wchodzą gusta i guściki...

Powyższe nie zmienia faktu, że chętnie pomacam zegar jak dotrze do Rafała.

Edytowane przez Odin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mial może ktoś z kolegów okazję macać na żywo takiego Sugessa? Coś ostatnio zaczął za mną chodzić.048845d9510542a55b43f20b5f29fd63.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś miał ochotę na tego Bob Wellson to oficjalnym pre order jest 28 stycznia. ilość 111 sztuk, cena regularna 1000$. cena preordera 680$. dostawa koniec lutego

mnie się podoba wszystko oprócz tarczy, więc ja pasuję

83778320_legendarybronze.thumb.jpg.5fc67dd25666d993df92b056d8b7b393.jpg

 

1.thumb.jpg.c2d954cb1d006883439a3d762653ed5b.jpg 


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.01.2022 o 21:59, traczu napisał(-a):

Mial może ktoś z kolegów okazję macać na żywo takiego Sugessa? Coś ostatnio zaczął za mną chodzić.

Ciekawy, może bym się przyłączył do takiego zakupu ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat... zegarkowy zakupowy ;)

 

Dlugo szukalem modelu dla siebie i w koncu majac go juz upolowanego, nie do konca odpowiada mi wersja zdobyta.. SAN MARTIN Submersible Bronze na Sellita, zegar super wykonany, jakosciowo jestem zadowolony, ale mam z niebieska tarcza, a ja dochodze do wniosku ze niebieski kolor jako kolor tarczy nie do konca mi odpowiada (tak braz jak i stal).

 

I tutaj pytanie do grona :

- zamienic na inny model z brazu (moze ktos jest zainteresowany)

- zmodowac przez zmiane tarczy na cos odwazniejszego (moze ktos z obecnych by zechcial w takiej procedurze pomoc)

 

Czekam na glosy obecnych tutaj uzytkownikow, moze uda sie znalezc ciekawe rozwiazanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę, to siedzi w nim SW200, czyli będzie pasowała tarcza jak do Ety 2824. Jest trochę tarcz w sieci, tylko trzeba zmierzyć średnicę.

Ja bym modował :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Odin napisał(-a):

O ile się nie mylę, to siedzi w nim SW200, czyli będzie pasowała tarcza jak do Ety 2824. Jest trochę tarcz w sieci, tylko trzeba zmierzyć średnicę.

Ja bym modował :ph34r:

 

Sam nigdy nie grzebałem w zegarku, stąd ta rozterka... wymienić na inny model lub prosić kogoś o pomoc w otwarciu, podmienieniu tarczy, ogólnie zegar jest świetny i jestem z niego zadowolony, ale jakoś nie przepadam za niebieskimi tarczami... szukałem, szukałem tego modelu, trafił się niebieski to wziąłem z nadzieja ze przyzwyczaję się, ale jakoś nie idzie ;) tarczami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.