Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
emiel

Liczymy żółwie

Recommended Posts

Guest maritimeeng

Dzięki ale w chwili obecnej coś z krajowego rynku byłoby lepiej :)

I widzę że cena niezłe teraz, w swoim czasie były na eglobal za 1250 zeta :blink:

To se ne vrati, pane Havranek

I dopiero wtedy sprawdzamy czy bezel centruje i jak bardzo nie :D

A o co chodzi z tym nie centrowaniem? Trójkąt na bezelu nie pokrywa się z godziną 12? Jeśli tak to dziwne, bo przecież bezel w żółwiu ma 120 kliknięć.

A o co chodzi z tym nie centrowaniem? Trójkąt na bezelu nie pokrywa się z godziną 12? Jeśli tak to dziwne, bo przecież bezel w żółwiu ma 120 kliknięć.

No to jeszcze się zdziwisz ^_^

i głównie chodzi o chapter ring który nie zgrywa się z indeksami.

Jak miałeś SKXa to powinieneś to wiedzieć :D

Edited by tomaliusz

Nie zauważyłem niczego takiego w SKX. Może mam za słaby wzrok, albo jestem za mało drobiazgowy i nie zwróciłem na to uwagi.

Edited by Lestaf

Guest maritimeeng

Nie zauważyłem niczego takiego w SKX. Może mam za słaby wzrok, albo jestem za mało drobiazgowy i nie zwróciłem na to uwagi.

Nie zwracaj na nich uwagi - to znani hejterzy  :D

Nie zwracaj na nich uwagi - to znani hejterzy :D

O wypraszam to sobie ja uważam żółwia za najlepszy zegarek pod względem ergonomii noszenia... ;-) tak bardzo go lubię zamowie jeszcze że dwa albo i trzy :-P

Wszedłem do swojej galerii na profilu i tam jest kilka zdjęć mojego SKXa. Ja tam na tych zdjęciach nic nie widzę. Jak komuś się chce, to niech spojrzy na te zdjęcia i wyprowadzi mnie z błędu, bo ja naprawdę nie wiem o co chodzi z tym nie centrowaniem

Edited by Lestaf

Guest maritimeeng

O wypraszam to sobie ja uważam żółwia za najlepszy zegarek pod względem ergonomii noszenia... ;-) tak bardzo go lubię zamowie jeszcze że dwa albo i trzy :-P

Tak bardzo lubisz żółwie i robisz im krzywdę tymi swoimi skórami  :P

Guest maritimeeng

Do tego czarno złotego skórka pasuje ale będę chciał mieć coś na bransie i na gumie! Ooo!

Mieszko, kamień z serca  :)

Mieszko, kamień z serca :)

Problem tylko z kolorystyką bo na gumie średni wybór... Myślałem nad srpc23 ale tylko na bransie jest... A 777 mimo iż na gumie to dubluje mi czarna tarczę... Przydałoby się coś niebieskiego z czarną guma

Wszedłem do swojej galerii na profilu i tam jest kilka zdjęć mojego SKXa. Ja tam na tych zdjęciach nic nie widzę. Jak komuś się chce, to niech spojrzy na te zdjęcia i wyprowadzi mnie z błędu, bo ja naprawdę nie wiem o co chodzi z tym nie centrowaniem

Zoba centrowanie chapter ring z indeksem i tutaj jest to minimalne przesuniecie i jak takiego dostaniesz to będzie wygrana/sukces bo mo że być tylko gorzej ;)

1.jpg

Guest maritimeeng

Problem tylko z kolorystyką bo na gumie średni wybór... Myślałem nad srpc23 ale tylko na bransie jest... A 777 mimo iż na gumie to dubluje mi czarna tarczę... Przydałoby się coś niebieskiego z czarną guma

Jak nie czarny to moim zdaniem warto zobaczyć: batmana, PADI, great white sharka i Blue Lagoon 

Jak nie czarny to moim zdaniem warto zobaczyć: batmana, PADI, great white sharka i Blue Lagoon

Batman to taki Great Blue Hole dla ubogich w pozytywnym tego słowa znaczeniu...

Mam PADI Biedamasa więc chyba pomyślę o blue lagoon no i ten srpc 23

Guest maritimeeng

Dziwne, bo góra się pokrywa a dół nie

Dlatego warto przepłacać za JDMy, bo szansa na bubla mniejsza, co nie znaczy ze się nie zdarzają. 

Dziwne, bo góra się pokrywa a dół nie

Indeks może być źle przyklejony i na 9 też ciut ucieka ale do przeżycia.

A jak przejedziesz po wszystkich indeksach wskazówką godzinową przy pełnej godzinie też różne kwiatki wyjdą :D

Guest maritimeeng

Przydałoby się coś niebieskiego z czarną guma

To wtedy SRPC91 brać. Bardzo fajny żółwik :)

A tutaj mają na niektóre modele obniżkę: https://www.uhrenlounge.de/kollektion/seiko-prospex-1x15891y2x17087g1?ref=idealo&utm_source=idealo&utm_medium=cpc&scrollPos=p11000

Tylko klikać na konkretny model trzeba, bo w zestawieniu ogólnym ceny są podane bez rabatu. Na ten jest całkiem fajna oferta: https://www.uhrenlounge.de/detail/seiko-prospex-divers-automatic-new-turtle-srp779k1-10090

Są czarne, ale wygląda to naprawdę dobrze. MSZ ta wersja STO jest ciekawsza od drugiej (jaśniejszej z płatwą rekina).