Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
emiel

Liczymy żółwie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maritimeeng

Dzięki ale w chwili obecnej coś z krajowego rynku byłoby lepiej :)

I widzę że cena niezłe teraz, w swoim czasie były na eglobal za 1250 zeta :blink:

To se ne vrati, pane Havranek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dopiero wtedy sprawdzamy czy bezel centruje i jak bardzo nie :D

A o co chodzi z tym nie centrowaniem? Trójkąt na bezelu nie pokrywa się z godziną 12? Jeśli tak to dziwne, bo przecież bezel w żółwiu ma 120 kliknięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o co chodzi z tym nie centrowaniem? Trójkąt na bezelu nie pokrywa się z godziną 12? Jeśli tak to dziwne, bo przecież bezel w żółwiu ma 120 kliknięć.

No to jeszcze się zdziwisz ^_^

i głównie chodzi o chapter ring który nie zgrywa się z indeksami.

Jak miałeś SKXa to powinieneś to wiedzieć :D

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem niczego takiego w SKX. Może mam za słaby wzrok, albo jestem za mało drobiazgowy i nie zwróciłem na to uwagi.

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Nie zauważyłem niczego takiego w SKX. Może mam za słaby wzrok, albo jestem za mało drobiazgowy i nie zwróciłem na to uwagi.

Nie zwracaj na nich uwagi - to znani hejterzy  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zwracaj na nich uwagi - to znani hejterzy :D

O wypraszam to sobie ja uważam żółwia za najlepszy zegarek pod względem ergonomii noszenia... ;-) tak bardzo go lubię zamowie jeszcze że dwa albo i trzy :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem do swojej galerii na profilu i tam jest kilka zdjęć mojego SKXa. Ja tam na tych zdjęciach nic nie widzę. Jak komuś się chce, to niech spojrzy na te zdjęcia i wyprowadzi mnie z błędu, bo ja naprawdę nie wiem o co chodzi z tym nie centrowaniem

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

O wypraszam to sobie ja uważam żółwia za najlepszy zegarek pod względem ergonomii noszenia... ;-) tak bardzo go lubię zamowie jeszcze że dwa albo i trzy :-P

Tak bardzo lubisz żółwie i robisz im krzywdę tymi swoimi skórami  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego czarno złotego skórka pasuje ale będę chciał mieć coś na bransie i na gumie! Ooo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Do tego czarno złotego skórka pasuje ale będę chciał mieć coś na bransie i na gumie! Ooo!

Mieszko, kamień z serca  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszko, kamień z serca :)

Problem tylko z kolorystyką bo na gumie średni wybór... Myślałem nad srpc23 ale tylko na bransie jest... A 777 mimo iż na gumie to dubluje mi czarna tarczę... Przydałoby się coś niebieskiego z czarną guma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem do swojej galerii na profilu i tam jest kilka zdjęć mojego SKXa. Ja tam na tych zdjęciach nic nie widzę. Jak komuś się chce, to niech spojrzy na te zdjęcia i wyprowadzi mnie z błędu, bo ja naprawdę nie wiem o co chodzi z tym nie centrowaniem

Zoba centrowanie chapter ring z indeksem i tutaj jest to minimalne przesuniecie i jak takiego dostaniesz to będzie wygrana/sukces bo mo że być tylko gorzej ;)

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Problem tylko z kolorystyką bo na gumie średni wybór... Myślałem nad srpc23 ale tylko na bransie jest... A 777 mimo iż na gumie to dubluje mi czarna tarczę... Przydałoby się coś niebieskiego z czarną guma

Jak nie czarny to moim zdaniem warto zobaczyć: batmana, PADI, great white sharka i Blue Lagoon 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie czarny to moim zdaniem warto zobaczyć: batmana, PADI, great white sharka i Blue Lagoon

Batman to taki Great Blue Hole dla ubogich w pozytywnym tego słowa znaczeniu...

Mam PADI Biedamasa więc chyba pomyślę o blue lagoon no i ten srpc 23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Dziwne, bo góra się pokrywa a dół nie

Dlatego warto przepłacać za JDMy, bo szansa na bubla mniejsza, co nie znaczy ze się nie zdarzają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo góra się pokrywa a dół nie

Indeks może być źle przyklejony i na 9 też ciut ucieka ale do przeżycia.

A jak przejedziesz po wszystkich indeksach wskazówką godzinową przy pełnej godzinie też różne kwiatki wyjdą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Przydałoby się coś niebieskiego z czarną guma

To wtedy SRPC91 brać. Bardzo fajny żółwik :)

 

A tutaj mają na niektóre modele obniżkę: https://www.uhrenlounge.de/kollektion/seiko-prospex-1x15891y2x17087g1?ref=idealo&utm_source=idealo&utm_medium=cpc&scrollPos=p11000

Tylko klikać na konkretny model trzeba, bo w zestawieniu ogólnym ceny są podane bez rabatu. Na ten jest całkiem fajna oferta: https://www.uhrenlounge.de/detail/seiko-prospex-divers-automatic-new-turtle-srp779k1-10090

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są czarne, ale wygląda to naprawdę dobrze. MSZ ta wersja STO jest ciekawsza od drugiej (jaśniejszej z płatwą rekina). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.