Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
emiel

Liczymy żółwie

Rekomendowane odpowiedzi

No i to jest właśnie ten :)

post-24452-0-86136300-1587490038.jpeg

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś on za ładny :) na dziadka.

 

Bo to jest jakis modzik, dlatego napisałem, że witam z moim "tworem" ;)

Ale co i jak to nie wiem bo to nie ja go składałem.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SRPB01, cieszy bardziej niż w momencie zakupu. To najczęściej używany przeze mnie diver. Warto wymienić bezel, jeśli ma się problemy z luzami (zawsze można przełożyć oryginalny insert, jeśli ma się taką ochotę, ja wolałem inny). Po wymianie, bezel chodzi jak w Aquisie.

D9zUSnx.jpg

TrRwLIz.jpg

w5eNjOU.jpg


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedł szybciej niż myślałem, ale chyba jest zepsuty bo wszystko się centruje i przylega jak trzeba... Od razu poszedł na pasek, bo bransoleta była za ciasna i muszę dołożyć przynajmniej jedno ogniwo. Powiem tak, to najładniejszy diver jakiego miałem, a kształt koperty to jego największy atut. ff4e91721cf3c9d61a688ad858e00c25.jpg

5bc6228b1a1046fd5830c30d2db60cb7.jpg

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję :) ... ale ...

... bo wszystko się centruje ...

:lol:

Jasne, nie ma takich, chyba że masz podróbkę :D

Pokaż tarcze z bliska centralnie od przodu i zobacz położenie wsk. godz. przy każdym indeksie przy pełnej godzinie ^_^

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic nie widzę,wiec jak coś zauważysz to nie pisz gdzie :P4618e95c5a02e9a8039d88703fae52a2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 6 indeksie delikatnie ring nie centruje ale minimalnie, w sumie niezła sztuka :)

Zagraj dziś w lotka :D

Jeszcze zobacz czy wskazówka godzinowa trafia przy pełnych godz. w indeks :)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak Ty się patrzysz na te zegarki, że widzisz takie rzeczy. Według mnie wszystko centruje jak trzeba. Widocznie wzrok mam do bani :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Dobrą sztukę trafiłeś Leataw, tylko delikatnie rozjechana. Niech się dobrze nosi!

 

I pamiętaj, Sla033 Ci niepotrzebny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

... Niech się dobrze nosi!

 

Bardzo dobrze się nosi :) Jest sporo mniejszy od Mako XL, ale nie wydaje mi się za mały jak to było w przypadku SKX007. Poza tym Żółw zjada SKXa na śniadanie w każdym aspekcie, począwszy od wyglądu, skończywszy na werku. 7s26 jest tak beznadziejny, że omijam go od dawna szerokim łukiem. Przesiadka na 4r36 to jak przesiadka z roweru do Poloneza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super sztuka. Nawet można powiedzieć cacy spasowana jak na Seiko a nie mówiłem że żółw to najlepszy pod względem ergonomii noszenia zegar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo wiem o co chodzi z tą ergonomią noszenia, bo nosi się go normalnie, bez żadnych uwag, podobnie jak większość zegarków. Może trzeba mieć odpowiednio mały nadgarstek, żeby to odczuć, mój do najmniejszych nie należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

I co mocno spoko ta tarcza, nie? Jakos w great blue hole mi nie podeszla (tam jest bardziej cyan,wpada w zielen) a ta wersja granat/czern jest genialna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny sikor! Kto wie, może mój kolejny zakup. Tak się zakochałem w tych zegarkach, że planuję założyć hodowlę żółwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Noodles napisał:

I co mocno spoko ta tarcza, nie? Jakos w great blue hole mi nie podeszla (tam jest bardziej cyan,wpada w zielen) a ta wersja granat/czern jest genialna :)

Potwierdzam, kolor tarczy im się udał, na wkładce bezela też, wygląda trochę jak ceramika :)

 

19 minut temu, Lestaf napisał:

Piękny sikor! Kto wie, może mój kolejny zakup. Tak się zakochałem w tych zegarkach, że planuję założyć hodowlę żółwi emoji217.pngemoji217.pngemoji217.pngemoji217.pngemoji217.png

Powodzenia w rozmnażaniu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
26 minut temu, Noodles napisał:

I co mocno spoko ta tarcza, nie? Jakos w great blue hole mi nie podeszla (tam jest bardziej cyan,wpada w zielen) a ta wersja granat/czern jest genialna :)


Fakt. To jeden z najładniejszych żółwików ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
27 minut temu, Lestaf napisał:

Piękny sikor! Kto wie, może mój kolejny zakup. Tak się zakochałem w tych zegarkach, że planuję założyć hodowlę żółwi emoji217.pngemoji217.pngemoji217.pngemoji217.pngemoji217.png

W razie gdyby jednak czekała nas apokalipsa zombie będzie z czego zupę ugotować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Zapomniałbym - Tomek gratulacje pięknego żółwia. Niech się ponosi chociaż z miesiąc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, gratuluję nowego Tortoisa* :)

 

 

* celowo Tortoise, bo te nasze żółwie, to raczej już lądowe są, a nie morskie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

W dniu 30.04.2020 o 09:23, Noodles napisał:

W razie gdyby jednak czekała nas apokalipsa zombie będzie z czego zupę ugotować ?

Brzmi logicznie W takim razie muszę jeszcze dokupić tuńczyka i homara. 
 

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Na czas apokalipsy to tylko Tuna Can, masz misję! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
19 minut temu, Noodles napisał:

Na czas apokalipsy to tylko Tuna Can, masz misję! ;)


Monster też daje radę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.