Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
emiel

Liczymy żółwie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Ja mam srp773, a więc czarna tarcza i granatowy bezel. Dziś jednak szukałbym tej złotawej... Faktycznie, ta kolorystyka mocno się wyróżnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Trochę ich ostatnio wylęgło ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za niebieskie NATO na padi?

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za niebieskie NATO na padi?

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Z cheapestnatostrap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Mój jest na krótkiej liście wyborów, tym bardziej, że w nocy robi mi za latarkę ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie do znawców żółwi:), zamierzam kupić takowy model, znalazłem na jednym z portali o taki model SRP773 żółwia, trochę zmodyfikowany - tarcza od SRPA21 PADI, włożone szkło szafirowe, czy warto za 850? lub na co zwrócić uwagę?

 

post-99930-0-17947100-1508096511_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena przystępna, tylko pytanie czy zegarek jest szczelny (papierek z testu ma?) i czy Ci nie przeszkadza sam fakt, że ktoś w nim grzebał? Ja wolę dopłacić 100-150 zł i mieć nówkę sztukę.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja kupię za tyle nowy?

Bez problemu w wysyłkowych sklepach zagranicznych. A i na naszym bazarku też można czasem trafić w dobrej cenie. Ostatnio był, a może nawet jeszcze jest PADI za 1150.

 

Za 850 zł pojawił się właśnie na bazarku SRP775, też jak nowy.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na WUS’ie ktoś pisał o przecieku, że ma wyjść baby turtle. Ma być mniejszy i koronka ma być na godzinie trzeciej. Ciekawe co z tego będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie do znawców żółwi:), zamierzam kupić takowy model, znalazłem na jednym z portali o taki model SRP773 żółwia, trochę zmodyfikowany - tarcza od SRPA21 PADI, włożone szkło szafirowe, czy warto za 850? lub na co zwrócić uwagę?

 

Po pierwsze ja zwróciłbym uwagę na to czy tarcza ma charakterystyczny dla SRPA21 efekt "sun burst" bo pod tym kątem wygląda na mat. Jeśli to oryginalna tarcza od srpa21 to spoko, jeśli jakiś zamiennik matowy to kiepsko - będziesz miał takie "padi wannabe" :)

Dodatkowo trzeba by przyjrzeć się czy wszystko na tarczy jest dokładnie symetryczne. Zarówno żółwie jak i SKX'y mają to do siebie, że fabrycznie nie wszyskie są idealnie scentrowane (chodzi o symetrię kreseczek minutowych tzw. chapter ring oraz innych elementów bezela) Można się wkurzyć gdy dostaniesz zegarek z "rozjazdem". Szukaj aukcji gdzie zdjęcia robione są "anfas" i przedstawiają zdjęcia konkretnego egzemplarza. Wiem co mówię, gdyż swojego SKX'a kupiłem jako nowego a miał paromilimetrowe przesunięcia, nie da się potem tego naprawić u zegarmistrza, z tym trzeba żyć - jeśli nie jesteś purystą to ok ale jeśli lubisz w czasomierzach perfekcję i jakość wykonania to będziesz zawiedziony. Ja swojego SKX'a musiałem sprzedać bo nie mogłem tego znieść a zółwia-następcę kupowałem już osobiście/organoleptycznie.

Co do konkretnego egzemplarza to mod na szafir jest super i jeśli dobrze widzę to jest to szkło o kształcie kopułowym, które nadaje fajnej głębi tarczy. Zmiana tarczy na PADI też jak najbardziej korzystna - dopytaj się o dodatkowe zdjęcia. Cena jest fajna. 

O wodoszczeność raczej bym się nie martwił choć uwaga kolegi też słuszna. Warto dopytać. Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meldujemy się! :)

 

Wczoraj zakupiony na mieście od pewnego pana nurka, używka SRP777, stan bdb, centrowanie idealne, jeszcze rok gwarancji PL.

 

Przez tego gada, mój Orient Flight rzadko wystartuje z półki :D.

Pozdr!

post-100926-0-00500100-1509876297_thumb.jpg

post-100926-0-27961500-1509876372_thumb.jpg

Edytowane przez Luc80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fidelio - co to za pasek?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jeden z modeli oferowanych przez Pattini, bo do kajdanek jakoś nie mogę się przekonać ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszedł mój „żółwik”... fajny!

 

IMG_3833.JPG

 

(fotka telefonem, ale na dziś ujdzie)


Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie zamówiłem, czekam z niecierpliwością. Obawiam się tylko rozmiaru bo nadgarstek u mnie cienki. Ale sumo dało radę to taki żółw chyba też...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Żółw ma kopertę, która całkiem dobrze układa/prezentuje się także na mniejszych nadgarstkach. Piszę to jako użytkownik, jeszcze do nie dawna, srp773.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.