Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Master Yoda

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ma ktoś na sprzedaż tarcze poljot 55g najlepiej srebrna.

 

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wostok do naprawy włos,balans.

Cena 110zł+10

post-79147-0-79189000-1562683033_thumb.jpgpost-79147-0-82706300-1562683092_thumb.jpgpost-79147-0-28129200-1562683131_thumb.jpgpost-79147-0-25178400-1562683178_thumb.jpgpost-79147-0-03941600-1562683212_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię mechanizm do Poliota de Luxe, w automacie z tarczą i wskazówkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz kopertę to ja odkupię i Ty i ja nie będziemy musieli szukać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bardzo chętnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała wyprzedaż

Big Zero i srebrna duża Rakieta [ w pięknym stanie ] po 150

reszta po 100

wszystkie na chodzie chociaż długo leżały i pewnie serwis by się przydał

wysyłka w/g cennika poczty

post-87697-0-53130000-1562753418_thumb.jpg

post-87697-0-07187500-1562753429_thumb.jpg

post-87697-0-19577100-1562753441_thumb.jpg

post-87697-0-78326700-1562753452_thumb.jpg

post-87697-0-49430100-1562753463_thumb.jpg

post-87697-0-84572300-1562753472_thumb.jpg

post-87697-0-42874300-1562753484_thumb.jpg

post-87697-0-39883700-1562753494_thumb.jpg

post-87697-0-69355100-1562753505_thumb.jpg

post-87697-0-07467100-1562753518_thumb.jpg

post-87697-0-66998900-1562753529_thumb.jpg

post-87697-0-94285900-1562753544_thumb.jpg

post-87697-0-54514700-1562753555_thumb.jpg

post-87697-0-96322600-1562753564_thumb.jpg

post-87697-0-33946900-1562753583_thumb.jpg

post-87697-0-96265700-1562753597_thumb.jpg

post-87697-0-67883900-1562753609_thumb.jpg

post-87697-0-32295000-1562753620_thumb.jpg

post-87697-0-05229600-1562753641_thumb.jpg

post-87697-0-82186900-1562753659_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała wyprzedaż

Big Zero i srebrna duża Rakieta [ w pięknym stanie ] po 150

reszta po 100

wszystkie na chodzie chociaż długo leżały i pewnie serwis by się przydał

wysyłka w/g cennika poczty

 

Poproszę o więcej zdjęć Rakiety (tej chromowanej, duża linia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz kopertę to ja odkupię i Ty i ja nie będziemy musieli szukać ;)

.

 

Ja też bardzo chętnie :D

 

Łatwiej kupić mechanizm z tarczą niż kopertę - dlatego szkoda szukać, zrezygnujcie... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maniek swis made -- za 100 big zero bym przygarnał, daj znać gdybyś chciał w tej cenie sprzedać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

 

 

Łatwiej kupić mechanizm z tarczą niż kopertę - dlatego szkoda szukać, zrezygnujcie... :D

coś o tym wiem... mam kilka mechanizmów a nawet samych tarcz ale koperty to mnie nie bardzo lubią:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę nie narzekać, na poczcie znajdziecie kopertki jakie chcecie :D


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś o tym wiem... mam kilka mechanizmów a nawet samych tarcz ale koperty to mnie nie bardzo lubią :D

 

To może coś wymyślimy z samym mechanizmem i tarczą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chronograf  kal.3133 w wybornym stanie.Wszystko i wszystkie funkcje działają prawidłowo z pełną precyzją,POLECAM!!

Cena 500złattachicon.gif20190304_133430.jpgattachicon.gif20190304_133437.jpgattachicon.gif20190304_133447.jpgattachicon.gif20190304_133525.jpgattachicon.gif20190304_133604.jpgattachicon.gif20190304_133702.jpgattachicon.gif20190304_133555.jpgattachicon.gif20190304_133644.jpgattachicon.gif20190304_133653.jpg

Nowa cena 450+10PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poljota de luxe z czarna tarcza w stanie ori kupie.ew raketa z czarna kratka (atom) pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wostok. Na chodzie. Sprawny. Czyszczony 4 lata temu przeleżał w szufladzie. 65zł +kw. 

 

attachicon.gifIMG_20190623_120032.jpg

 

attachicon.gifIMG_20190623_115953.jpg

 

attachicon.gifIMG_20190623_120044.jpg

 

 

Rakieta. Na chodzie. Sprawna. Czyszczona 4 lata temu przeleżała w szufladzie 80zł +kw

 

attachicon.gifIMG_20190623_120839.jpg

 

attachicon.gifIMG_20190623_120826.jpg

 

attachicon.gifIMG_20190623_120749.jpg

Nieaktualne


Cyk...cyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka sztuk na sprzedaż. Wszystkie zegarki są sprawne w 100% na dobrym chodzie. Za mojej kadencji serwisu nie widziały :)

Nie rezerwuję, biorę ma pierwszeństwo. Do ceny należy doliczyć 15zł na kuriera.

 

1.Rakieta 24h.

Zegarek w stanie idealnym, założone nowe szkło, poprzednie miało spękania. 350zł

2. Sekonda- rzadszy eksportowy model Wostoka. Tarcza posiada jakiś słabo widoczny zielony nalot z lewej strony. 180zł

3. Rakieta Big0- mniejsza wersja popularnego modelu :) 150zł

 

post-86227-0-98495600-1562953897_thumb.jpg

post-86227-0-34433700-1562953924_thumb.jpg

post-86227-0-10564000-1562953989_thumb.jpg

post-86227-0-32230800-1562954015_thumb.jpg

post-86227-0-67322000-1562954040_thumb.jpg

post-86227-0-39574600-1562955566_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wostok do naprawy włos,balans.

Cena 110zł+10

Priv poszedł

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.