Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Master Yoda

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

 Blonex,pozostałości 20zł z PPpost-79147-0-86837500-1537176808_thumb.jpgpost-79147-0-63242100-1537176879_thumb.jpg

Edytowane przez 50 CENT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Wostok; zegarek sprawny; dokładność chodu nie sprawdzana; data ostatniego serwisu nieznana. 50 zł + ewentualna przesyłka

Poproszę PW.(Dotyczy Wostoka kolegi Maciato.)

Edytowane przez terk74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta - 180 175 zł

Koperta au10 w bardzo dobrym stanie, oryginalne szkiełko, tarcza w stanie idealnym z pięknym szlifem, mechanizm po pełnym przeglądzie i regulacji na bardzo dobrym chodzie. Cena z przesyłką PP i paskiem.

obniżka ceny - 160 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm do czerwonej 12tki datowany 4-48. Jest niesprawny. Koronka się obraca, ale nie nakręca. Całość jest w kopercie, z tarczą i wskazówkami z nowszej Pobiedy. Kopertę chcę odzyskać, bo jest w ładnym stanie, tarcza jest kiepska, porysowana.

Sprzedać nie chcę, ale zamienić tak. Zamienię za ładną Pobiedę "miedziankę". Ale naprawdę ładną. Ewentualnie, jeśli masz, albo gdziekolwiek widziałeś w stanie bdb Łucza ze zdjęcia - tego szukam od dawna. :) Totalnie od biedy zastanowię się nad Pobiedą z lat 50-tych z subsekundą, złotymi indeksami i wskazówkami. :) Jeśli zaproponujesz coś co mnie zainteresuje również mogę się zastanowić.

 

post-60072-0-05211700-1537210056_thumb.jpg

 

post-60072-0-69697200-1537210085_thumb.jpg

 

 

A tego szukam:

 

post-60072-0-49492500-1537210121.jpg

 

post-60072-0-51604100-1537210145.jpg

 

Zasada "kto pierwszy ten lepszy" nie obowiązuje. Propozycje na priv. :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy koperty Pobiedy ,raczej pozostałości z koperty w ładnych stanach.Rozmiar 32mm,sprzedaje całość za 40+6 zPP

koperta od Pobiedy roz.33mm cena 15+6 z PP.

PW w sprawie kopert


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm do czerwonej 12tki datowany 4-48. Jest niesprawny. Koronka się obraca, ale nie nakręca. Całość jest w kopercie, z tarczą i wskazówkami z nowszej Pobiedy. Kopertę chcę odzyskać, bo jest w ładnym stanie, tarcza jest kiepska, porysowana.

Sprzedać nie chcę, ale zamienić tak. Zamienię za ładną Pobiedę "miedziankę". Ale naprawdę ładną. Ewentualnie, jeśli masz, albo gdziekolwiek widziałeś w stanie bdb Łucza ze zdjęcia - tego szukam od dawna. :) Totalnie od biedy zastanowię się nad Pobiedą z lat 50-tych z subsekundą, złotymi indeksami i wskazówkami. :) Jeśli zaproponujesz coś co mnie zainteresuje również mogę się zastanowić.

 

attachicon.gifIMG_20180917_185301.jpg

 

attachicon.gifIMG_20180917_192241.jpg

 

 

A tego szukam:

 

attachicon.giflucz.jpg

 

attachicon.gif7373.jpg

 

Zasada "kto pierwszy ten lepszy" nie obowiązuje. Propozycje na priv. :)

Dobrze przeczytałem?

Chcesz zamienić trupka mechanizmu Pobiedy 4-48 na bardzo ładny i  rzadki zegarek Łucz lub na bardzo ładną i nieczęstą Pobiedę miedziankę? 

Nie bardzo czaje o co chodzi ale mam kilka trupków - chesz dać za nie jakieś ładne zegarki? Nie będe wybrzydzał - wystarczy jak będzie ładny i radziecki.

Zdjecia trupków na pw lub tutaj za chwilę dodam jak będzie zainteresowanie  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

petrolhead  faktycznie twoje wymagania są ciekawe. Ale może ktoś odpowie? :huh::D :D Edit. ja też kupię tego Łucza w takim stanie jak pokazany i dam z 4sztuki takich werków od pobiedy :)

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

petrolhead faktycznie twoje wymagania są ciekawe. Ale może ktoś odpowie? :huh::D :D Edit. ja też kupię tego Łucza w takim stanie jak pokazany i dam z 4sztuki takich werków od pobiedy :)

Coś się tu wesoło zrobiło

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

petrolhead  faktycznie twoje wymagania są ciekawe. Ale może ktoś odpowie? :huh::D :D Edit. ja też kupię tego Łucza w takim stanie jak pokazany i dam z 4sztuki takich werków od pobiedy :)

Dorzuć 50 kg karmy dla gekona, jak w klasyku i może ci się uda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopłacę....

Nie rozumiesz.

Ten mechanizm w takim stanie to żaden rarytas. Nawet gdyby był sprawny to też nie byłby jakimś cudem.

47 - to już byłaby większa gratka dla wielbicieli gatunku. 46 nie wspomnę bo to inna bajka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta w bardzo ładnym stanie. Zegarek po serwisie. Bez paska za 200 pln

Sputnik. Podbijam bo jutro znika z oferty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krokodyl, ale sie nie tlumacz sie. ;) Z poltorej roku temu juz wrzucalem zdjecie tego werku na forum i odzew byl nie maly, w ciagu kilku godzin kilka osob chcialo odkupic,ale juz wtedy wiedzialem, ze to zbyt wiele warte nie jest. Pozniej jeszcze wrzucalem na fejsbuka gdzies w komentarzu i proponowano mi m. in. pozlacanego Prima w bardzo ladnym stanie (i to rarytas nie jest, ale juz cos) . Teraz stwierdzilem,ze jednak nie zrobie pozytku z tego mechanizmu i tez zreszta jest zainteresowanie, ale bez sensu to po prostu sprzedac. Dla jednego zlom, dla innego cos fajnego. Moglem od razu napisac, ze doplace co trzeba (co wydawalo mi sie oczywiste) i nie byloby tej jalowej dyskusji. A co, nikt z was dubli nie ma w swoich kolekcjach? ;) Kto pyta nie bladzi.

Ok, zabieram lopatke i poki co wychodze z piaskownicy. ;)

Edytowane przez petrolhead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na wszelki wypadek

Nie ma ktoś na sprzedaż serduszka do kwarcyka ze zdjęcia, może być cały zegarek w złym stanie, byle mechanizm był ok.4b0ea8456a6ad6da90a82c7e10a8d3a1.jpg3875b83d116614bb2b39e3db41e786ae.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na wszelki wypadek

Nie ma ktoś na sprzedaż serduszka do kwarcyka ze zdjęcia, może być cały zegarek w złym stanie, byle mechanizm był ok.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

To tak jak byś zapytał o wskazówkę do czarnego sputnika. 

;)

Piękny stan tego Poljota.


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto pyta nie błądzi

Gdybym nie spróbował, to bym żałował

 

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złocony łucz na mechanizmie 2209. Stan wizualny i techniczny idealny. Cena 60zl+10zl wysyłka. Poszło

1d9eec58aa1601e271b375ba9b9b4979.jpg48d736294b7f3e46f02de600aab63f83.jpgbd1554a4f7f90acd4739b5fefdd03345.jpg

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Mawis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka - 1 minuta i po zawodach ;)

Ta, ja jak zwykle z ręką w nocniku - kupiłbym tego Lucha :) Trzeba nie wychodzić z tego forum....:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, ja jak zwykle z ręką w nocniku - kupiłbym tego Lucha :) Trzeba nie wychodzić z tego forum.... :)

 

Jak to napisał mi ktoś kiedyś na tym forum - żeby coś kupić to trzeba tu mieszkać, a nie bywać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.