Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
murcins

G-shock Rangeman GPR-B1000

Rekomendowane odpowiedzi

Życzę smacznego wszystkim „G” maniakom

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Prowokator  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pytanie, w jaki sposób ładujecie  za pomocą ładowarki indukcyjnej dołączonej do kompletu swojego GPR B-1000 chodzi mi o to do czego podłączacie drugi koniec USB czy np laptopa czy można do powerbanka czy można do gniazdka w scianie, jeśli do gniazdka to w jaki sposób? z góry dzieki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę smacznego wszystkim „G” maniakom

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

nie za wczesnie na picie ;)

Witam wszystkich mam pytanie, w jaki sposób ładujecie  za pomocą ładowarki indukcyjnej dołączonej do kompletu swojego GPR B-1000 chodzi mi o to do czego podłączacie drugi koniec USB czy np laptopa czy można do powerbanka czy można do gniazdka w scianie, jeśli do gniazdka to w jaki sposób? z góry dzieki za odpowiedź

jak ksiądz uważa każdy sposób dobry  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a w jaki sposób naładować gpr b-1000 z gniazdka elektrycznego czy można zastosować ładowarkę np od telefonu komórkowego macie jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a w jaki sposób naładować gpr b-1000 z gniazdka elektrycznego czy można zastosować ładowarkę np od telefonu komórkowego macie jakiś pomysł?

Tak, można dowolnym źródłem napięcia 5V, czyli ładowarka od telefonu, gniazdo w komputerze/samochodzie itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, można dowolnym źródłem napięcia 5V, czyli ładowarka od telefonu, gniazdo w komputerze/samochodzie itp.

Dziękuję za odpowiedź czyli nie przeszkadzac że będę tak jakby dwie ładowarki podłączone bo przecież przy zegarku będzie ładowarka indukcyjna a po drugiej stronie ładowarka od telefonu wpięta w gniazdko w ścianie,pytam bo nie jestem biegły w elektryce a nie chciałbym spalić zegarka, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie czy miał ktoś problem z wyświetlaniem mapy 3d w aplikacji g shock connected? A mianowicie przy próbie podglądu mapy w 3d wyskakuje ładowanie mapy i nic więcej tak jakby zawiesza się aplikacja dodam że mam HTC u 11 life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspominałem o tym w recenzji - mój Huawei też miał czasami ten problem i odinstalowanie, ponowna instalacja, parowanie itd nie pomagało. Podobnie było z LG K10. Natomiast nie było nigdy żadnego problemu z Samsungiem.

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie podejrzewam że może to wina HTC ale pokombinuje jeszcze

przesiądź sie na ios ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich...od dzisiaj i ja stałem sie posiadaczem gshocka rangeman...wcześniej użytkowałem pro trek ale ten rangeman to inna bajka...banan z twarzy nie schodzi...jedyny minus to brak polskiej instrukcji...może ktoś poratować w tym zakresie na email [email protected] ...jesli odpłatnie to tez sie dogadamy...pozdrawiam wszystkich... jeśli dobrze rozumiem, to gdy nie korzystam z gps to wystarczy zegarek trzymać w świetle i to wystarczające do jego działania? - czy trzeba go czasem indukcyjnie podładować...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 jeśli dobrze rozumiem, to gdy nie korzystam z gps to wystarczy zegarek trzymać w świetle i to wystarczające do jego działania? - czy trzeba go czasem indukcyjnie podładować...?

Zgadza sie, jezeli nie meczysz go GPSem to solar w zupelnosci wystarczy. Z instrukcja po polsku niestety nie pomoge..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich...od dzisiaj i ja stałem sie posiadaczem gshocka rangeman...wcześniej użytkowałem pro trek ale ten rangeman to inna bajka...banan z twarzy nie schodzi...jedyny minus to brak polskiej instrukcji...może ktoś poratować w tym zakresie na email [email protected] ...jesli odpłatnie to tez sie dogadamy...pozdrawiam wszystkich... jeśli dobrze rozumiem, to gdy nie korzystam z gps to wystarczy zegarek trzymać w świetle i to wystarczające do jego działania? - czy trzeba go czasem indukcyjnie podładować...?

podaj maila to wyślę ci wersje pdf po polsku ;) zegarka juz nie ma ale instrukcja została ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[email protected] ż góry będę wdzięczny... miałem casio f20 poprzednio ale bolało mnie pradozernosc ... Ale rangeman normalnie powalił mnie z wrażenia to mój pierwszy gshock...normalnie cieszę się jak chłopiec z nowej zabawki a tu prawie 50 na karku ...masakra jakaś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.