Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
murcins

G-shock Rangeman GPR-B1000

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu kolega Martin sugerował że GPR nie podaje na bieżąco przebytego dystansu i moja wiedza teoretyczna potwierdzała to.Jednak podczas ostatniej wyprawy w Karkonosze, gdy wprowadziłem punkty pośrednie, zegarek takie dane pokazywał. Macie jakieś spostrzeżenia w temacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazuje dystans ale w lini prostej do punktu bądź celu, chodzi o dystans jaki rzeczywiście przebyliśmy, a ten pokazuje dopiero w aplikacji mobilnej- to są moje spostrzeżenia z wiedzy nabytej w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parówkowy.... masz odpowiednich rozmiarów gałąź. Dobrze wygląda Romek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazuje dystans ale w lini prostej do punktu bądź celu, chodzi o dystans jaki rzeczywiście przebyliśmy, a ten pokazuje dopiero w aplikacji mobilnej- to są moje spostrzeżenia z wiedzy nabytej w sieci.

Tak jest w przypadku okreslonego startu i celu,ale gdy wprowadza się punkty pośrednie działa to jakoś inaczej, sprawdze to jeszcze raz by potwierdzić obserwację, może coś źle zinterpretowałem.

Parówkowy.... masz odpowiednich rozmiarów gałąź. Dobrze wygląda Romek.

19,5 też nie stanowi problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój dziś poszedł do żyda zrobił miejsce applewatchowi, będę go mile wspominał byc może kiedyś do niego wrócę kawał dobrej maszynerii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zazwyczaj średnio mi się podobają G na NATO, tak Romek Drugi Wielki naprawdę daje radę MZ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd sprawa osobista, ale obiektywnie patrząc rzekłbym że zamiana karbonowego paska na plecionkę to raczej downgrade niż upgrade...  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd sprawa osobista, ale obiektywnie patrząc rzekłbym że zamiana karbonowego paska na plecionkę to raczej downgrade niż upgrade...  :P

Paski nato możesz zobaczyć np w Blancpainach, Omegach i innych. Generalnie dużo ludzi downgraduje swoje zegarki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa... Taki owczy pęd do indywidualizacji. Jakby Casio sprzedawało na nato, to pewnie każdy by marzył o założeniu karbonu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa... Taki owczy pęd do indywidualizacji. Jakby Casio sprzedawało na nato, to pewnie każdy by marzył o założeniu karbonu!

Ale przecież m.in. o to w tej całej zegarkowej zabawie chodzi. Gdyby tak nie było, to każdy by chodził w zegarku marki "zegarek" wyglądającym jak "zegarek" i miał w nim jedynie funkcję odmierzania czasu, jak na zegarek przystało (z małymi wyjątkami jak sądzę, bo niektórzy czasem korzystają z tych wszystkich kompasów, termometrów i innych wodotrysków). Byłoby nudnie... w ogóle wszystko byłoby nudne, gdyby nie chęć bycia "innym" ;)

 

 

44865343272_f01d9066a0_o.jpg

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie na tym nato.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek mu nie założysz to jest-wiecie-jaki ;)

Najbardziej znośny jest na bransolecie sprzed kilku stron.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek mu nie założysz to jest-wiecie-jaki ;)

Najbardziej znośny jest na bransolecie sprzed kilku stron.

Twoje zegarki tez sa do d*py. Coklowiek bys z nimi nie zrobil. I nie ma takich stron, na ktorych wygladaja znosnie.  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie, bo Twoje! :P

 

EOPM*

 

 

 

_____________

*End Of Piaskownica Mode


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.