Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
murcins

G-shock Rangeman GPR-B1000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak wcześniej pisałem sprawdziłem działanie map 3D w aplikacji G-SHOCK Connected na innych smarfonach niż mój HTC U 11 Life, a mianowicie sprawdzilem na:

Samsung Galaxy A8 2018,

Samsung Galaxy A5 2016,

Samsung Galaxy Core Prime, i na wszystkich tych telefonach ten sam problem czyli mapa 3D zatrzymuje się na ładowaniu i się zawiesza, czy to możliwe że po aktualizacji aplikacji G-SHOCK Connected taki problem występuje? Chyba że ja coś źle robię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj na WUS. Tam jest parę osób, które mocno go testują. Z tego co widzę aplikacja nie jest jeszcze dopracowana i takie babole się zdarzają. U mnie 3D działa. Sprawdzałem raz. :D Stary SG7. Najprostszym sposobem jest odinstalowanie i ponowne zainstalowanie aplikacji. Czasem okazuje się pomocne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TdYJYu.jpg

Nom jak osiągnie cenę na Eg Romka, to się dopiero zacznę zastanawiać...

Edytowane przez artsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak wcześniej pisałem sprawdziłem działanie map 3D w aplikacji G-SHOCK Connected na innych smarfonach niż mój HTC U 11 Life, a mianowicie sprawdzilem na:

Samsung Galaxy A8 2018,

Samsung Galaxy A5 2016,

Samsung Galaxy Core Prime, i na wszystkich tych telefonach ten sam problem czyli mapa 3D zatrzymuje się na ładowaniu i się zawiesza, czy to możliwe że po aktualizacji aplikacji G-SHOCK Connected taki problem występuje? Chyba że ja coś źle robię?

mówiłem przejdź na Iphona tam wszystko smiga aż miło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak zapytam co to takiego to WUS bo jestem narazie ciemny w tym temacie, a jaka wersje macie aplikacji G-Shock Connected?

WUS to tez forum tyle, ze anglojezyczne no i troche wieksze. 

 

https://forums.watchuseek.com/f17/2018-rangeman-gpr-b1000-model-3452-functions-issues-tech-support-4674421.html

Edytowane przez Parówkowy skrytożerca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz nowszą. Powinna się sama uaktualnić ale tak się nie dzieje. To kolejny babol. Potrwa to pewnie z rok/dwa nim dopracują.

W grudniu wybieram się na parę dni w góry, wówczas zainstaluję najnowszą.

Edytowane przez Parówkowy skrytożerca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie problem masz z telefonem.

No nic pokombinuje jeszcze na innych telefonach moze ze starsza aplikacja taka jak Ty masz moze cos ruszy, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podaj maila to wyślę ci wersje pdf po polsku ;) zegarka juz nie ma ale instrukcja została ;)

Witam, a czy ma jeszcze ktoś na forum instrukcje obsługi do Gpr-B 1000 wersje elektroniczną byłbym wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, a czy ma jeszcze ktoś na forum instrukcje obsługi do Gpr-B 1000 wersje elektroniczną byłbym wdzieczny

daj maila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie kupić tego skurczybyka?

Zegarki.zgora.pl

 

Niby niedostępny, ale jak pytałem w emailu to za dwa dni mogli sprowadzić, a wkoncu gdzie indziej kupilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.