Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
murcins

G-shock Rangeman GPR-B1000

Rekomendowane odpowiedzi

Na WS są po taniości, za 2 szt. nie całe 5.2k sobie liczą.


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na WS są po taniości, za 2 szt. nie całe 5.2k sobie liczą.

Zobaczymy, czy zejdą tak samo szybko, jak metalowe kostki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, czy zejdą tak samo szybko, jak metalowe kostki. ;)

Drogo jeszcze to nie tak szybko ale pewnie cenę podniosą jak ostatnio ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na WS wpisałem rabat z anglojezycznej strony i wyszło mi 2800 z groszem ciekawe czy uwzględnia taka kombinację, dodam że u angoli rabat 15% mają jednak cena wyjściowa u nich to 3890zł a u nas 3300 zł. Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia jaki rabat na jakiej stronie bo jak wchodzi w koszyku to i przechodzi sama płatność.

Kupiłem tam w ostatnim tyg. trzy zegarki i nawet pkt. rabatowe przechodzą na inne strony jak są w tej samej walucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia jaki rabat na jakiej stronie bo jak wchodzi w koszyku to i przechodzi sama płatność.

Kupiłem tam w ostatnim tyg. trzy zegarki i nawet pkt. rabatowe przechodzą na inne strony jak są w tej samej walucie.

Ale w PLNach możesz kupować tylko na polskiej i na angielskiej, zgadza się? Czy coś mi umknęło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w PLNach możesz kupować tylko na polskiej i na angielskiej, zgadza się? Czy coś mi umknęło?

na anglojęzycznej cena wyswietla się w PLN 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na anglojęzycznej cena wyswietla się w PLN

Tak, wiem. Chodzi mi o to, że tylko na tych dwóch możesz kupić płacąc w złotówkach, na pozostałych tylko EUR no i korony na szwedzkiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak i z polskiej strony nie przechodzą pkt. i na odwrót, chociaż tam takie kwiatki różne są że wszystko się zmienia.

Wczesniej logowanie nie działało na innych stronach i pkt. też nie przechodziły nawet w tej samej walucie a jak dzwoniłem do obsługi sklepu w sprawie kilku pytań to sami nie wiedzieli jak to dokładnie jest ale ich dział IT mówi że wszystko jest OK i działa dobrze :D

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, probowalem dziś uruchomić mapy 3d na iPhone 8 u kumpla z aplikacją G-Schock Connected i nic dalej to samo co na androidzie zawiesza się na ładowaniu map, może ja coś źle robię macie jakies pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, probowalem dziś uruchomić mapy 3d na iPhone 8 u kumpla z aplikacją G-Schock Connected i nic dalej to samo co na androidzie zawiesza się na ładowaniu map, może ja coś źle robię macie jakies pomysły?

Cos sie zmienilo na gorsze. Wczoraj chcialem uruchomic mape 3D u siebie i nie poszlo. Nawet ta wczesniejsza, ktora dzialala bez problemu w tej chwili sie nie otwiera. Aplikacja wymaga jeszcze czasu zanim bedzie dzialala jak nalezy.

Edytowane przez Parówkowy skrytożerca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się właśnie wydaje że chyba to zależy od aplikacji, dzięki za informacje, cierpliwie czekamy na poprawę.

Problem z aplikacja jest poruszony rowniez na WUS.  ;)

 

https://forums.watchuseek.com/f17/2018-rangeman-gpr-b1000-model-3452-functions-issues-tech-support-4674421-post47182839.html#post47182839

Edytowane przez Parówkowy skrytożerca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli myślę o kolejnym G i będąc na zakupach obejrzałem ten wynalazek. No cóż jeśli chodzi o wygląd to kwestia gustu, ale rozmiar... zaszaleli :) Powiem szczerze to koszmar i karykatura zegarka. Zostaje na razie przy Ryśku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli myślę o kolejnym G i będąc na zakupach obejrzałem ten wynalazek. No cóż jeśli chodzi o wygląd to kwestia gustu, ale rozmiar... zaszaleli :) Powiem szczerze to koszmar i karykatura zegarka. Zostaje na razie przy Ryśku. 

:D  :D  Bo to męski zegarek jest.  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.