Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

Koperta jest inna, jest od poljota - buran69 ma rację. A tu masz zdjęcie z katalogu :)

Dodam, że ten Kirowski jest nazywany "firanką", ze względu na ten słabo widoczny wzorek w centrum tarczy.

Ten wzór tarczy był podstawą do tarcz "warszawskich".

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że ten Kirowski jest nazywany "firanką", ze względu na ten słabo widoczny wzorek w centrum tarczy.

Ten wzór tarczy był podstawą do tarcz "warszawskich".

 

pozdrawiam

Narfas

Mam z innym wzorkiem :)

post-41034-0-49159300-1398631351_thumb.jpg


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiecie może z jakiego powodu pewien rodzaj Poljota nazywany jest "bocianem"?

 

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w sobote na pchlim targu trafilem taki oto egzemplarz za cale dwa euro.Nie lubuje sie zbytnio w ruskach ale ten mnie zaciekawil.Niestety na werku zadnych napisow,koronka wyrobiona (obraca sie na pusto) ale gdy go sie lekko potrzasnie dziala przez jakies 10sek.Ktos moze wie coc wiecej?

post-40159-0-11593100-1398661373_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś chińszczyzna dla turystów,udaje radziecki zegar dla nurków. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Mam gorącą prośbę, czy jest ktoś w stanie powiedzieć mi coś więcej o tym zegarku?

 

 

post-69581-0-09934800-1398674674_thumb.jpg

post-69581-0-38280600-1398674685_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie jest to zegarek dla jakiegoś weterana? Rosjanie sporo tego natłukli.

Przecież widać , że jest naklejona na jakiś inny motyw .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna Rakieta Kwiatek82.

Edytowane przez PiEm72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gorącą prośbę, czy jest ktoś w stanie powiedzieć mi coś więcej o tym zegarku?

Na pewno tarcza nie współgra z werkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

No tak dopiero zauważyłem. Przepraszam ale wklejam nieraz coś na szybko a później dopiero się przygladam. Czyli jak zwykle franken...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak dopiero zauważyłem. Przepraszam ale wklejam nieraz coś na szybko a później dopiero się przygladam. Czyli jak zwykle franken...

Ja bym kupił dla świetnie zachowanej tarczy a werku poszukał później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ja bym kupił dla świetnie zachowanej tarczy a werku poszukał później.

30 $ to trochę dużo za tarcze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 $ to trochę dużo za tarcze :)

ok. Ja kupiłem taką też w niezłym stanie za jakieś 70 zł na alle parę miesięcy temu. Szukaj takiej bo jest świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po pozadkach w domu znalazlem takie cuda ktos moze mi opisac te zegarki szukalem ale za duzo nie znalazlem ten pierwszy nic o nim nie ma na boku ma napis AU i chyba X czy to zloty zegarek pozdrawiwm

post-71501-0-84323500-1398784793_thumb.jpg

post-71501-0-83219300-1398784809_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro pisze AU, to jest złocony. Wstępnie widzę tutaj Mołnię kieszonkę, Łucza, Poljota(?) De luxe i Moskwę. Jakbyś mógł wrzucić dokładniejsze zdjęcia, to byłoby świetnie 

Edytowane przez papax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro pisze AU, to jest złocony. Wstępnie widzę tutaj Mołnię kieszonkę, Łucza, Poljota(?) De luxe i Moskwę. Jakbyś mógł wrzucić dokładniejsze zdjęcia, to byłoby świetnie 

postaram sie tylko moj aparat nie daje rady postaram sie lepsze zrobic i zaraz wstawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym pierwszym Łuczu jest napis Au, czyli symbol złota i cyfra (prawdopodobnie 5), która informuje, jaka jest grubość powloki złota na kopercie w mikronach. Pod lupą odczytasz, albo zrób fotkę i na kompie w powiększeniu.

Nie ma tam "...Poljota(?) De luxe...", jednak co to jest, to odczytasz z tarczy. Dalej Moskwa, Mołnia, Slava, Start i dwie damki, czyli Łucz i Zaria.

 

Edit:

Stronkę miałem długo otwartą i nie widzialem tych nowych fotek. Ten na pasku, to Rakieta.

Edytowane przez JaronC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym pierwszym Łuczu jest napis Au, czyli symbol złota i cyfra (prawdopodobnie 5), która informuje, jaka jest grubość powloki złota na kopercie w mikronach. Pod szkiełkiem odczytasz.

Nie ma tam "...Poljota(?) De luxe...", jednak co to jest, to odczytasz z tarczy. Dalej Moskwa, Mołnia, Slava, Start i dwie damki, czyli Łucz i Zaria.

 

Edit:

Stronkę miałem długo otwartą i nie widzialem tych nowych fotek. Ten na pasku, to Rakieta.

dziekuje za pomoc szkoda tylko  ze 2 chodza kieszonkowy i ten pozlacany 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta rakieta na pasku ma oryginalne wskazówki? I czy są one czymś wypełniane czy pełne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie w złotym kolorze, są pozlacane ;) Tylko różne warstwy.

Nie ma peności, że nie ruszą.

Nie mając doświadczenia, lepiej jednak nie sprawdzaj. Podaj komuś do sprawdzenia, bo mogą wymagać jedynie drobnych zabiegów.

 

Właśnie Enkil, początkowo mnie zmyliły na tej wcześniejszej focie. Nie znam tych rakiet, ale sądzę, że to przeszczep.

Wskazówki są"dziurawe", z resztką lumy.

Edytowane przez JaronC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają kształt jak w nowszych wersjach rakiet, jednak wyglądają na puste i wypełniane farbą. Z drugiej strony po co ktoś by robił przeszczep w trupku.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za pomoc Panowie od razu napisze ze jak by ktos był zainteresowany tym zestawem to jestem wstanie szprzedac 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za pomoc Panowie od razu napisze ze jak by ktos był zainteresowany tym zestawem to jestem wstanie szprzedac 

poszło na pw

 

W tej Rakiecie, to pewnie tylko tarcza od Rakiety. Całość to... no właśnie, co to jest??? :) Ktoś zgadnie ? ;)

Edytowane przez JaronC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.