Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomnialem dodać zdjęcia tyłu, bransoletka chyba też oryginalna? Mozna go jakoś wycenić? Bo jeśli rzeczywiście jest jubileuszowy to muzeum powinno sie nim zainteresować.

post-102242-0-53962000-1514795755_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta poljotowa, późniejsza. Może go wezmą do tego muzeum ale cudów się nie spodziewaj ;) Pewnie dawli tych zegarków trochę, kopalnianych jubileuszówek jest dużo


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uparty jesteś z tą ceną,

kredytu nie spłacisz, na czteropak spokojnie wystarczy . Wystaw na Allegro od 1 zł i zobaczysz co z tego będzie.

Powodzenia w nowym roku.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie... Jutro pójdę do muzeum bo to zegarek z tej kopalni tylko chciałem wiedzieć czy jest coś wart. Jak skończe z strychem to znów napiszę bo sa tam też inne zegary i budziki a muszę i tak wszystko oproznic. Może coś zarobię ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie... Jutro pójdę do muzeum bo to zegarek z tej kopalni tylko chciałem wiedzieć czy jest coś wart. Jak skończe z strychem to znów napiszę bo sa tam też inne zegary i budziki a muszę i tak wszystko oproznic. Może coś zarobię ????

To forum miłośników zegarów i zegarków, a nie forum handlarzy. Zegarków się nie wycenia, zabrania tego regulamin - co logiczne, bo chcemy tu skupiać ludzi z pasją, a nie ludzi co rejestrują się po to żeby im ktoś zrobił wycenę.

Chcesz wyceny idź do rzeczoznawcy, lub rusz d... i sprawdź w Google, zobaczysz po ile na różnych serwisach takie czy inne zegarki są wystawiane. To bardzo proste. Zwłaszcza że kolega podał Ci już wszystkie informacje o tym zegarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem i dziękuję za informacje.

Jak skończe porzadki to będę pytać o pozostałe zegary. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowałem sie trochę tym co mam na firmie i w domu, czy ktoś zna ten zegar? Jest w pełni sprawny, również był na strychu ale rok temu zabrałem go na firme i zapomnialem o nim ???? pisze na nim PFL żadnych dodatkowych informacji.

Zdjęcie sterowania podlaczony pod 220 ale przetwarza na mniejsze napięcie.

post-102242-0-88630300-1514840256_thumb.jpg

post-102242-0-23755100-1514840502_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegareczek dzaiła, ojciec sie trochę zna, czysci koperte w ultradzwiekach wiec pokażę efekt końcowy. Tarczy nie ruszamy zeby nie zniszczyć. Założę pasek i bd nosić bo jest wart około 700zl ale podobno nowe zegarki mu nie dorównują.

post-102242-0-55994300-1514845534_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi tato powiedział ale to bez znaczenia bo zostaje w rodzinie ???? nie wytrzymalem i skoczyłem pokopać na strychu i kolejne znalezisko. Brak informacji i modelu, a rozszyfrowalem ze to ZIOM ktoś coś wie o tym modelu?

post-102242-0-94715500-1514850623_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi tato powiedział ale to bez znaczenia bo zostaje w rodzinie ???? nie wytrzymalem i skoczyłem pokopać na strychu i kolejne znalezisko. Brak informacji i modelu, a rozszyfrowalem ze to ZIOM ktoś coś wie o tym modelu?

 

ZIM 

Kolejne 700 zł :D :D


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie odnośnie tego zmęczonego życiem zegarka, wiem że to Komandirskie na mechanizmie 2234 ale co znaczy to logo B w kółku i co jest napisane pod gwiazdą? Ten język niestety jest dla mnie obcy, z góry dziękuję za pomoc. 

 

PS z góry przepraszam za jakość zdjęcia

 

43647f3e2e2018cd.jpg

Edytowane przez baaltic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie odnośnie tego zmęczonego życiem zegarka, wiem że to Komandirskie na mechanizmie 2234 ale co znaczy to logo B w kółku i co jest napisane pod gwiazdą? Ten język niestety jest dla mnie obcy, z góry dziękuję za pomoc. 

 

PS z góry przepraszam za jakość zdjęcia

 

 

mechanizm 2234 ma stop sekundę jak w sportiwnym. jak odciągniesz koronkę do nastawy godziny to sekunda staje. ot bajer taki :) B to chyba polskie W jak Wostok :)

Edytowane przez Sebolski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

logo Boctok - Wostok

 

a pod gwiazdą fabryka: Czystopol

Edytowane przez Mawis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, nie spodziewałem się tak szybkich odpowiedzi

Dziękuję za pomoc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.