Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko to i prawda, i głos rozsądku itd, tylko, że tu jest klub MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW, a nie gotówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to i prawda, i głos rozsądku itd, tylko, że tu jest klub MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW, a nie gotówki.

Pięknie dam Ci plusa żebyś na darmo nie pisał  ;)

Ja tylko opisuję jak to wygląda w życiu - chcesz odkup i uratuj ten zegarek bo na pewno pójdzie to tygla - ja nie kupie bo drogi i na pewno będzie za niedługo taniej więc wtopa pewna za to złotnik kupi i pięknie podziękuję jak dobrze zagada to odda mu tarczę z mechanizmem bo on tego nie potrzebuje 

To życie zweryfikuje tą transakcję 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niechcący wywołałem dyskusję ;) Dzięki wszystkim za pomoc, przemyślę jeszcze sprawę, widząc jak wygląda ten zegarek w idealnym stanie odechciało mi się go sprzedawać :]

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie dam Ci plusa żebyś na darmo nie pisał  ;)

Ja tylko opisuję jak to wygląda w życiu - chcesz odkup i uratuj ten zegarek bo na pewno pójdzie to tygla - ja nie kupie bo drogi i na pewno będzie za niedługo taniej więc wtopa pewna za to złotnik kupi i pięknie podziękuję jak dobrze zagada to odda mu tarczę z mechanizmem bo on tego nie potrzebuje 

To życie zweryfikuje tą transakcję

 

Paweł, każdy wie, jak wygląda życie, tu wchodzę by obcować z osobami, które jak ja, cenią sobie pewien przedmiot, który już od dawna nie jest użytkowy, i który normalni ludzie już dawno wywalili do śmieci, po zakupie bardziej funkcjonalnego "Romexa" czy też "G-shock'a" zależnie co komu trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, każdy wie, jak wygląda życie, tu wchodzę by obcować z osobami, które jak ja, cenią sobie pewien przedmiot, który już od dawna nie jest użytkowy, i który normalni ludzie już dawno wywalili do śmieci, po zakupie bardziej funkcjonalnego "Romexa" czy też "G-shock'a" zależnie co komu trzeba.

Myślę podobnie - niestety 99,99 % społeczeństwa nie zbiera zegarków a to w ich rękach się one znajdują i to oni decydują co z nimi zrobią  będzie tylko jeden czynnik  CENA  czy się nam to podoba czy nie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że każda strona ma sporo racji, osobiście jest mi bliżej do przemyśleń kol. Pawła. Czasami może warto się zastanowić czy dziadek nie po to kupił złoty zegarek, żeby w wypadku trudnej sytuacji wnuk mógł go odsprzedać zamiast biec do pożyczkomatu ;). Wiem, że mój dziadek z takim zamiarem kupował, a to że ojciec, jego brat i ja żadnego nie sprzedaliśmy, cóż gdyby warunki zmusiły to bym sprzedał, na szczęście nie muszę. A na koniec banał - gdyby więcej osób podchodziło do tematu w ten sposób, że pamiątek nie wolno sprzedawać - to od kogo byśmy kupowali zegarki? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć,

 

zgodnie z tematem, co to za znaleziska?

post-89331-0-67667500-1468608667_thumb.jpg

post-89331-0-26129000-1468608668_thumb.jpg

post-89331-0-24701100-1468609277_thumb.jpg

post-89331-0-78978300-1468609277_thumb.jpg

post-89331-0-25672300-1468609278_thumb.jpg

post-89331-0-11158800-1468609977_thumb.jpg

Edytowane przez kot_spaslak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wiem że ten zegarek nie powinien się znaleźć w tym dziale.To nie rusek

Wiem również że to kwarc bez wielkiej duszy.Ale jednak dla niektórych ma duszę i wartość jest to bowiem pamiątka mojego szwagra po jego dziadku .

Niestety nie wie on co to za zegarek i zapytał mnie czy coś o nim wiem.

Nie mogę znaleźć żadnych informacji na jego temat o samej firmie tez nie za wiele więc pomyślałem czytając Wasze posty oparte na nieprzeciętnej wiedzy :-) jak nie tu to gdzie mogę dowiedzieć się czegokolwiek?

Więc moje pytanie ktoś coś?

Pisać nawet brutalnie każda informacja się przyda ten zegarek i tak największą wartość ze względu na to do do kogo nalezał .

Pozdrawiam i dziękuję ;-)

post-91791-0-89701100-1468692036_thumb.jpeg

post-91791-0-27174000-1468692052_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy powie mi ktoś co dzisiaj kupiłem, a raczej dosc przypadkowo nabyłem w rozliczeniu

aa6daf26ee76ac31f50eacbf911cab0d.jpg

 

Wysłane z fona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy powie mi ktoś co dzisiaj kupiłem, a raczej dosc przypadkowo nabyłem w rozliczeniu

 

 

Wysłane z fona

Jakby ci tu powiedzieć...? Dwie strony wcześniej taki pokazywałem ;)

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ci tu powiedzieć...? Dwie strony wcześniej taki pokazywałem ;)

Hmm... u mnie 2 strony wcześniej jest dyskusja o złotych zegarkach

 

Wysłane z fona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ci tu powiedzieć...? Dwie strony wcześniej taki pokazywałem ;)

 

Hmm... u mnie 2 strony wcześniej jest dyskusja o złotych zegarkach

 

Wysłane z fona

Inaczej macie książkę skalibrowaną   :ph34r:

 

Fajny Wostok  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam pytanie co do zegarka znalezionego w odmętach szuflady. Zegarek działa, ale stan widoczny jest na zdjęciach.

http://imgur.com/a/imXeb

 

Domyślam się, że nie ma on dużej wartości, ale jest to pamiątka (nie moja co prawda).

Myślicie, że warto go zanieść do zegarmistrza w celu czyszczenia i wymiany "szkiełka" ?

Co to w ogóle za sikor ? Wiecie może, kiedy mógł być produkowany ?

Nie mam fotki mechanizmu, bo fotki na szybkości robione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radziecka Slava. Ze szkielkiem kiepsko bedzie bo takie nietypowe jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oblazłe chromowanie nie dodaje uroku...


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oblazłe chromowanie nie dodaje uroku...

cofer przyjrzyj się lepiej, ta koperta jest w świetnym stanie tylko megazasyfiona ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm.... jeśli to są pozostałości po smażeniu jej w przypalonym oleju po plackach, to OK, da się odczyścić :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.