Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Kacperek_77u napisał(-a):

Te z 2 i 3 zdjęcia mogą tam trafić spowrotem

Poljoty to wiadomo

Ruhla 50/60 max

Mir 50/100 zależy czy chodzi

A doxa i ,,ZeniRa" to już pytaj na zegarkach szwajcarskich

Majak nie Mir :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kchrapek napisał(-a):

Majak nie Mir :)

Począdkujący jestem więc no


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kacperek_77u napisał(-a):

Począdkujący jestem więc no

To tak w celach dydaktycznych Zentra nie Zenira i raczej niemiecki nie szwajcarski. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wskazówki chyba trochę inne czy te same?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, art_69 napisał(-a):

A wskazówki chyba trochę inne czy te same?

Porównując z mroatman-tak, są inne


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kacperek_77u napisał(-a):

Porównując z mroatman-tak, są inne

Nieprawda, takie same. Są właściwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kchrapek napisał(-a):

Nieprawda, takie same. Są właściwe.

Faktycznie, światło może wprowadzić w błąd 😅

Screenshot_20220502-112910_Samsung Internet.jpg

Screenshot_20220502-112917_Samsung Internet.jpg


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Kacperek_77u napisał(-a):

Te z 2 i 3 zdjęcia mogą tam trafić spowrotem

Poljoty to wiadomo

Ruhla 50/60 max

Mir 50/100 zależy czy chodzi

A doxa i ,,ZeniRa" to już pytaj na zegarkach szwajcarskich

ZENTRA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Progfan_87 napisał(-a):

Ile by można za niego dać w tym stanie? 🤔

Myślę że gdzieś w okolicach 100/150 będzie dobrą ceną


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kacperek_77u napisał(-a):

Myślę że gdzieś w okolicach 100/150 będzie dobrą ceną

Daj mi takiego za stówkę, to biorę w hurcie ;)

Bardzo rzadki wostok


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mkoch napisał(-a):

Daj mi takiego za stówkę, to biorę w hurcie ;)

Bardzo rzadki wostok

No to w takim razie powyżej 200 😉


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, co to jest :)

Wiem, wiem, koperta od multikalendarza, składak itd, tylko że to pracuje w trybie 24h (a werk 2609HA), a jak się poszuka w necie, to sporo jest takich noworuskich w tej właśnie kopercie.

Pytanie drugie, co z tym mądrego zrobić ?

Koperta, koronki, dekiel i szkiełko jak nowe, mam gdzieś trupa mulikalendarza, ale z dobrym werkiem, w sumie jak bym zdobył ładną tarczę to można poskładać.

Druga wersja, szukać trupka  worldtima z prawidłowym werkiem i wsadzić w tą kopertę ?, chyba bez sensy bo koperta penie nie ta ?

Co radzicie, bo leży to u mnie z pół roku, czas na niego nadszedł (chyba)

 

Raketa 2609 HA.jpg

Edytowane przez Wieniek1410

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Wieniek1410 napisał(-a):

Takie pytanie, co to jest :)

Wiem, wiem, koperta od multikalendarza, składak itd, tylko że to pracuje w trybie 24h (a werk 2609HA), a jak się poszuka w necie, to sporo jest takich noworuskich w tej właśnie kopercie.

Pytanie drugie, co z tym mądrego zrobić ?

Koperta, koronki, dekiel i szkiełko jak nowe, mam gdzieś trupa mulikalendarza, ale z dobrym werkiem, w sumie jak bym zdobył ładną tarczę to można poskładać.

Druga wersja, szukać trupka  worldtima z prawidłowym werkiem i wsadzić w tą kopertę ?, chyba bez sensy bo koperta penie nie ta ?

Co radzicie, bo leży to u mnie z pół roku, czas na niego nadszedł (chyba)

Ja bym szedł w 24h, bo to ciekawszy zegarek. Tylko zdobyć 2623 będzie trudniej. Szukać, być cierpliwym


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdź kopertę oraz werk do 24h oraz tarczę do Multi i będziesz miał dwa zegarki 😉 z tym pierwszym może nie być łatwo chyba że znajdziesz tanio cały zegarek do serwisu lub naprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jeszcze szkiełko do 24 nie tak łatwo zdobyć, po za tym tarcza jest tu rosyjska ... Ja znalazłem oryginał w wiadrze, ale mechanizm działa - tarcze jeszcze  można dostać ale szkło jest nie do zdobycia.... Zegarek 24 to droga przyjemność.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest pewne na 100% że nie występowała Raketa 24h w kopercie takiej jak od multikalendarza, tzn z mocowaniem paska "bez uszu" pojedynczych ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@art_69 To z multi tam nie pasuje szkiełko?

@Wieniek1410 gdyby werk był ori to możnaby wziąć pod uwagę różne opcje, bo to w końcu lat 90.

Edytowane przez Progfan_87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie znam - jeśli jest takie samo - to łatwiej będzie mi zdobyć, bo potrzebuję 2 sztuki.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno pasuje z róży wiatrów, bo to ta sama koperta ale wydaje mi się że z multi też powinno. Nie mam jak sprawdzić, bo mi się gdzieś suwmiarka zapodziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Różę, mam Multi, no i teraz tą niby 24H, szkiełka wyglądają na oko identycznie (nie wiem jak dokładnie ze średnicą, co do setki nie podam, bo trzeba by było je wyjąć)

Znalazłem ciekawy wpis na forum, chyba te  "dziwne" Rakety 24h to jakieś rękodzieło

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.