SphinX 77 #4626 Napisano 20 Października 2013 SS nosi RM 028 Diver Titanium 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
tomek123er 728 #4627 Napisano 26 Października 2013 nie wiem czy już nie było, co ma ten kucharz ciekawego? (oprócz miny oczywiście) 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
carlito1 59 #4628 Napisano 26 Października 2013 (edytowane) Było wałkowane setki razy. Google -> Zegarek Obamy. Napewno znajdziesz w kilka sekund Edytowane 26 Października 2013 przez carlito1 0 "Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
gehaazi 610 #4629 Napisano 2 Listopada 2013 (edytowane) Jak było Mahatmą Gandhim?Ile miał zegarków?Przyznaje się do niego chętnie Ingersoll .Na aukcji sprzedano Zenitha .Była też trzecia marka (umknęła mi teraz) która podaje że był też użytkownikiem ich wyrobów. Edytowane 2 Listopada 2013 przez gehaazi 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
piotrek78a 2 #4630 Napisano 14 Listopada 2013 (edytowane) http://www.imdb.com/cannes/galleries/cannes-2013-closing-weekend-rm2369824512 A jaki zegarek znajdziemy na nadgarstku Polańskiego? Edytowane 14 Listopada 2013 przez piotrek78a 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
@rtur 10 #4631 Napisano 14 Listopada 2013 Tissot 0 @rtur Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
PustyRZE 69 #4632 Napisano 14 Listopada 2013 SS nosi RM 028 Diver Titanium Raczej to jest 28, 32 są w złocie.Panowie jak się przyjrzycie to na drugim zdjęciu widać przyciski od chrono. Zatem to będzie 032. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
breitlingms 0 #4633 Napisano 17 Listopada 2013 Co nosi Marcin Żebrowski , prezenter tvn24, w programie "Wstajesz i wiesz" ? A co "maestro" Tomasz Lis? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
chronofil 133 #4634 Napisano 17 Listopada 2013 Co nosi Marcin Żebrowski , prezenter tvn24, w programie "Wstajesz i wiesz" ? Coraz większe sławy w tym temacie........... 0 Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
cornelius74 0 #4635 Napisano 18 Listopada 2013 Co nosi Marcin Żebrowski , prezenter tvn24, w programie "Wstajesz i wiesz" ? A co "maestro" Tomasz Lis?Lepszy ogląd by był, gdybyś załączył zdjęcia ów mężczyzn z widocznym zegarkiem, 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Dmn 9 #4636 Napisano 18 Listopada 2013 Podzielmy ten wątek na sławnych którzy są znani z jakiś wybitnych osiągnięć i na tych co są znani głównie z tego że są znani. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
breitlingms 0 #4637 Napisano 18 Listopada 2013 Sławy jak sławy a to ludzie mediów, co by nie mówić kształtują opinie więc nie ma się co dziwić , że kogoś interesuje co taki jeden pan z drugim noszą na nadgarstku. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
chronofil 133 #4638 Napisano 18 Listopada 2013 Może po prostu zmienić ten nieszczęsny tytuł? Zamiast "sławni" trzasnąć "popularni"?Sława to coś trwałego, ponadczasowego, na co się pracuje latami, co się zdobywa talentem, pracą i wybitnymi osiągnięciami...Mozart jest sławny, bo był muzycznym geniuszem i jego muzyka zachwycała naszych pradziadków, zachwyca nas i będzie zachwycała nasze wnuki.Facet, który śpiewa, ze "ona tańczy dla niego" jest gwiazdką sezonu i za dwa lata pies z kusą d*pą nie będzie o nim pamiętał, choć na YT z Mozartem wygrywa Nie ukrywam, że mnie określanie mianem sław jakichś facetów czytających prognozę pogody czy też prowadzących programy typu "wódka czy popitka" działa na nerwy... 0 Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #4639 Napisano 18 Listopada 2013 Nie ukrywam, że mnie określanie mianem sław jakichś facetów czytających prognozę pogody czy też prowadzących programy typu "wódka czy popitka" działa na nerwy...Brawo-wódka i popitka dla pana ,a i na ząb też 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
el_mazurro 119 #4640 Napisano 19 Listopada 2013 No i jednak się okazuje, że i sławnym ludziom zdarza się nosić podróbki ;) http://m.dziennik.pl/wiadomosci/polityka/nowak-do-wiezienia-za-podrobke-zegarka-prawnik-twierdzi-ze-to-nie-koniec-problemow 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
chronofil 133 #4641 Napisano 19 Listopada 2013 No i jednak się okazuje, że i sławnym ludziom zdarza się nosić podróbki ;) http://m.dziennik.pl/wiadomosci/polityka/nowak-do-wiezienia-za-podrobke-zegarka-prawnik-twierdzi-ze-to-nie-koniec-problemow Łomatko, gdzie jeszcze się ten Nowak pojawi Notabene - kolejny "sławny" http://zegarkiclub.pl/forum/topic/94883-zegarki-pod-ministerstwem-transportu/ http://zegarkiclub.pl/forum/topic/90554-zegarki-ministra-nowaka/ 0 Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
STARUSZEK 207 #4642 Napisano 19 Listopada 2013 Co nosi Nasz sławny były kandydat na Prezydenta RP, na Eurodeputowanego z listu Związku Słowiańskiego ?Zasłynął także z kontaktów z gwiazdami, politykami, artystami i wieloma innymi sławami. znany muzyk: Kobieciarz Przyjaciel Dżordża Dablju Busza ( Georga W Busha) znany raper aktor, kulturysta Krzysztof Kononowicz więcej info na stronach wikipediihttp://pl.wikipedia.org/wiki/Krzysztof_Kononowicz 0 cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy ! Piotr. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
de la hoya 2 #4643 Napisano 19 Listopada 2013 Sławy jak sławy a to ludzie mediów, co by nie mówić kształtują opinie więc nie ma się co dziwić , że kogoś interesuje co taki jeden pan z drugim noszą na nadgarstku. Pozostaje mieć nadzieję, że została jeszcze garstka Polaków, którym TVN nie kształtuje opinii 0 Planet Ocean Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla #4644 Napisano 19 Listopada 2013 (edytowane) . Edytowane 19 Listopada 2013 przez Konrad Wróblewski 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pablo122 1383 #4645 Napisano 19 Listopada 2013 Co nosi sławny aktor, producent filmowy Rocco Siffredi Uploaded with ImageShack.us 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
STARUSZEK 207 #4646 Napisano 19 Listopada 2013 Pozostaje mieć nadzieję, że została jeszcze garstka Polaków, którym TVN nie kształtuje opinii To są pomówienia grubymi nićmi szyte ! Proszę podaj konkrety ! Zapewne można ich policzyć na palcach...A Rocco , nie znam, może jakieś próbki Jego talentu, Koledzy wklejajcie albo filmy z YT albo zdjęcia gry aktorskiej. 0 cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy ! Piotr. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lukebor 8697 #4647 Napisano 19 Listopada 2013 A Rocco , nie znam, może jakieś próbki Jego talentu, Koledzy wklejajcie albo filmy z YT albo zdjęcia gry aktorskiej.Hmmm...lepiej moze nie - do tego może nie mieć zegarka na ręku w filmie 0 I'm not myself, but not dead and not for sale... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
akism 1243 #4648 Napisano 19 Listopada 2013 Rocco widziałem kiedyś..Tyrał w Pamie.. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
STARUSZEK 207 #4649 Napisano 19 Listopada 2013 Czy możesz polecić jakieś tytuły ? Rozumiem, że to filmy w rodzaju "Tunel" z S.Stallone ? On też na planie nosił Pama. 0 cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy ! Piotr. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Woytec60 181 #4650 Napisano 19 Listopada 2013 A Rocco , nie znam, może jakieś próbki Jego talentu, Koledzy wklejajcie albo filmy z YT albo zdjęcia gry aktorskiej. https://www.google.pl/search?q=rocco+silfredi&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest 0 Pozdrawiam, WojtekDążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach