pit55 509 #6401 Napisano 9 Lutego 2015 Ryjana wygląda jakby się znowu czegoś nawąchała ;( 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jakub Mróz 17 #6402 Napisano 9 Lutego 2015 Dalajlama ma Datejust'a two-tone gwoli jasności 0 IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mikolaj78 747 #6403 Napisano 9 Lutego 2015 Na tym zdjęciu tego nie widać 0 Mariusz Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo #6404 Napisano 9 Lutego 2015 (edytowane) Dalajlama ma Datejust'a two-tone gwoli jasności Dalajlama na tym zdjeciu ma ten zegarek gwoli scislosci a DJ tez ma, ale akurat nie na tym zdjeciuhttp://www.google.de/imgres?imgurl=http%3A%2F%2F1.bp.blogspot.com%2F-XZO8YTtKNws%2FT5CXULrK8KI%2FAAAAAAAAPOU%2F59f_F5zFVw0%2Fs1600%2FDalai-Lama-Rolex-Day-Date.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Frolexblog.blogspot.com%2F2012%2F04%2Fdalai-lama-rolex-keeping-time-of-his.html&h=860&w=800&tbnid=YQZdcotVWLDukM%3A&zoom=1&docid=z0fZeT5JtUKcNM&ei=cjXZVPCRIITUPbjLgfgN&tbm=isch&iact=rc&uact=3&page=1&start=0&ndsp=43&ved=0CCgQrQMwAg Edytowane 9 Lutego 2015 przez Angelo 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jakub Mróz 17 #6405 Napisano 10 Lutego 2015 Mea culpa, nie spotkałem się jeszcze z tym 0 IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pit55 509 #6406 Napisano 11 Lutego 2015 Znany i lubiany. Pytanie co nosi? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pit55 509 #6407 Napisano 11 Lutego 2015 Barney Rubble i jego łocz 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #6408 Napisano 11 Lutego 2015 Barney Rubble i jego łocz to ta linia ,reszte poszukaj u dr Ranffta..https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&cad=rja&uact=8&ved=0CDsQFjAC&url=http%3A%2F%2Fwww.ranfft.de%2Fcgi-bin%2Fbidfun-db.cgi%3F10%26ranfft%260%262uswk&ei=sIPbVKjnCJaxaY2WgJAP&usg=AFQjCNFr58BA7rhh7vFJ-F8Ws4qkKS1iMQ 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pit55 509 #6409 Napisano 11 Lutego 2015 He,he.Barney ma inny kształt. Coś takiego. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Bartosz 86 45 #6410 Napisano 11 Lutego 2015 Barney Rubble i jego łocz Wygląda jak Hamilton Ventura, ew jakiś Cartier. Fred na drugim zdjęciu moim zdaniem Navitimer. pozdrawiam 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pit55 509 #6411 Napisano 11 Lutego 2015 Wygląda jak Hamilton Ventura, ew jakiś Cartier. Fred na drugim zdjęciu moim zdaniem Navitimer. pozdrawiam 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek #6412 Napisano 15 Lutego 2015 Co ma ten Pan na ręku?Leszek MillerByły Premier Polski,obecnie przewodniczący jednej z polskich partii politycznej 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
zasadas 5445 #6413 Napisano 15 Lutego 2015 ...za chwilę mnie pewnie mod "pouczy" ale patrząc na grymas na twarzy tego Pana, musiało go coś zniesmaczyć. Ciekawe na co patrzy, lub kogo słucha... Leszek lubi luksus, więc zegarek z pewnością jest klasowy. 0 "You may delay but time will not" Benjamin Franklin Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
dariusz chlastawa 589 #6414 Napisano 15 Lutego 2015 Tu nie jestem pewien , ale często nosił IWC Portuguese Chrono ratrappante 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jakub Mróz 17 #6415 Napisano 15 Lutego 2015 Darek ma rację, Pan Miller od lat ma ten sam model IWC w stali - biała tarcza, niebieskie indeksy, stalowa koperta. 0 IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #6416 Napisano 15 Lutego 2015 (edytowane) http://zegarkiclub.pl/forum/topic/41701-co-nosz%C4%85-znani-ludzie/page-28 Edytowane 15 Lutego 2015 przez cook 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kornel91 93849 #6417 Napisano 15 Lutego 2015 http://zegarkiclub.pl/forum/topic/41701-co-nosz%C4%85-znani-ludzie/page-28Junior Mod się stara aż do 2007 roku powrócił 0 Pozdrawiam Marcin/kornel91 Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Crafter Blue, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Oris, Sinn, Zelos Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jan M. Krawczyk 291 #6418 Napisano 15 Lutego 2015 To raczej nie wygląda na ten sam zegarek. Jakoś ciężko dopatrzeć się przycisków 0 Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość Magik. #6419 Napisano 16 Lutego 2015 (edytowane) ...za chwilę mnie pewnie mod "pouczy" ale patrząc na grymas na twarzy tego Pana, musiało go coś zniesmaczyć. Ciekawe na co patrzy, lub kogo słucha... Leszek lubi luksus, więc zegarek z pewnością jest klasowy.Na zdjęciu nogi Magdy Ogórek, a patrząc na tę kobietę nie sposób się zniesmaczyć. To po prostu niemożliwe… Chcąc jednak pozostać w temacie zegarkowym… Serena i jej AP Royal Oak. Edytowane 16 Lutego 2015 przez Magik. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo #6420 Napisano 16 Lutego 2015 alez ten zegarek jest ladny 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Pawel2499 148 #6421 Napisano 16 Lutego 2015 Na zdjęciu nogi Magdy Ogórek, a patrząc na tę kobietę nie sposób się zniesmaczyć. To po prostu niemożliwe… moim zdaniem Leszek zrobił taka minę bo p. Ogórek powiedziała coś głupiego w stylu "kandyduje bo nie chciałam się już sama kisić w domu" 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość xylog #6422 Napisano 16 Lutego 2015 (edytowane) Ma może właśnie dostrzegł, że ona nie nadaje się na kandydatkę.Nie nosi zegarka... Edytowane 16 Lutego 2015 przez xylog 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
eye_lip 27851 #6423 Napisano 16 Lutego 2015 Na zdjęciu nogi Magdy Ogórek, a patrząc na tę kobietę nie sposób się zniesmaczyć. To po prostu niemożliwe…Mariusz, lepiej w nocy śpij zamiast oglądać pudelka. 0 Instagram.com/horlobby.watches Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #6424 Napisano 16 Lutego 2015 Junior Mod się stara aż do 2007 roku powrócił Wyszukiwarka forumowa-innym tez polecam przed zadaniem pytania.:-) 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Łukasz K. 0 #6425 Napisano 16 Lutego 2015 (edytowane) Na zdjęciu pierwszy trębacz wyjątkowej Orkiestry symfonicznej Johna Wilsona, koncert z BBC PromsWidać, że biała tarcza i czarne subtarcze w pionie. Co to za model? Edytowane 16 Lutego 2015 przez Łukasz K. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach