Edmund Exley 8716 #9301 Napisano 28 Maja 2017 Stefan Edberg i dwa razy Ebel 1911. Biały: I czarny: Większe zdjęcia; https://swh-schoolworkhelper.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2011/05/Stefan-Edberg-1.jpg?x37075 http://www.atpworldtour.com/en/news/www.atpworldtour.com/-/media/images/news/2017/02/06/02/12/edberg-infosys-2017-february.jpg 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
desmo 3941 #9302 Napisano 28 Maja 2017 Proponuję natychmiast napisać klubowy list otwarty do tego Pana i go uświadomić, że Daytona pasuje tylko i wyłącznie na bransolecie.Nie trzeba - przecież widać,że się nosi jak " cygański książę" ;-) 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Enkil 8909 #9303 Napisano 28 Maja 2017 Nie trzeba - przecież widać,że się nosi jak " cygański książę" ;-)A ten krawiec to niejaki......?? 0 KSIĄŻKA - CZAS POD CZERWONĄ GWIAZDĄ . Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
gehaazi 612 #9304 Napisano 28 Maja 2017 Sam w sobie nieciekawy ale ładne córki robi. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
desmo 3941 #9305 Napisano 28 Maja 2017 A ten krawiec to niejaki......??Lenny Kravitz - kolega zażartował z tym krawcem... 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 89154 #9306 Napisano 28 Maja 2017 Ujmująca jest kategoryczność niektórych ocen - chociaż, jak mawiał klasyk, "przed ludźmi, którzy nie mają żadnych wątpliwości chroń nas, Panie!". A tutaj Ruud Gullit, onegdaj jeden z najwspanialszych piłkarzy świata. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Enkil 8909 #9307 Napisano 28 Maja 2017 Lenny Kravitz - kolega zażartował z tym krawcem...Dzięki za oświecenie ja to z zaścianka jestem, szybciej bym rozpoznał np. Varga „Grishnackha” Vikernesa, lub powiedzmy Daniela Lloyda Daveya alias Dani Filth 0 KSIĄŻKA - CZAS POD CZERWONĄ GWIAZDĄ . Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 89154 #9308 Napisano 28 Maja 2017 Cenimy Twoją znajomość norweskiego black metalu. A na boisko, ostatni raz w barwach AS ROMA, wszedł przed chwilą Król Rzymu, Francesco Totti... 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Ram83 119 #9309 Napisano 30 Maja 2017 Nowy ambasador Tudora. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
desmo 3941 #9310 Napisano 30 Maja 2017 Pasuje. Ciekawe jaki model wybierze do motocykla ( jest też twarzą Belstaff ) . 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Edmund Exley 8716 #9311 Napisano 30 Maja 2017 John Ehrlichman, doradca prezydenta Nixona, nosił zegarek Vulcain Cricket z alarmem: Identyczny model z koronką na 2:30 (tylko że dodatkowo ze swoimi inicjałami) miał też Lyndon B. Johnson, który był zresztą do niego bardzo przywiązany: Podobno Johnson kupił 200 Vulcainów i rozdawał je jako upominki - może więc Ehrlichman też dostał swojego od LBJ przy jakiejś okazji? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 89154 #9312 Napisano 1 Czerwca 2017 Clint Eastwood zaliczył właśnie kolejne urodziny, zdaje się, że sto czterdzieste trzecie. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #9313 Napisano 1 Czerwca 2017 Super osobowość, 1000lat! 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #9314 Napisano 2 Czerwca 2017 Neymar ma gust, Floyd Mayweather też....a niech ich 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 89154 #9315 Napisano 2 Czerwca 2017 Ale na pewno przeczytali mnóstwo książek! 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Edmund Exley 8716 #9316 Napisano 13 Czerwca 2017 (edytowane) Nie ma Magika/Mcintosha, więc napiszę za niego - Stan Wawrinka na French Open grał z Audemars Piguet Royal Oak Offshore Chronograph Dream Team: Edytowane 13 Czerwca 2017 przez Edmund Exley 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 89154 #9317 Napisano 13 Czerwca 2017 A tu Rafael Nadal 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Edmund Exley 8716 #9318 Napisano 14 Czerwca 2017 Słynny belgijski kolarz Eddy Merckx był "twarzą" Rodanii: W jednym z modeli miał nazwę firmy na pasku: 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek #9319 Napisano 15 Czerwca 2017 A co nosi Kuba Wojewódzki? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jan M. Krawczyk 291 #9320 Napisano 15 Czerwca 2017 TAG Heuer Carrera? 0 Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
gustaw6666 324 #9321 Napisano 15 Czerwca 2017 (edytowane) No właśnie nie wygląda. Te uszy niczym Tudor. Edytowane 15 Czerwca 2017 przez gustaw6666 0 Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz #9322 Napisano 15 Czerwca 2017 Zdjęcie przekłamuje. Moim zdaniem TH. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
QuadrifoglioVerde 4475 #9323 Napisano 15 Czerwca 2017 TAG, wcześniej nosił Linka. Raczej nie jest to przypadek. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
gustaw6666 324 #9324 Napisano 15 Czerwca 2017 Ucho Carrery to prosty hebel i przełamana górna jego krawędź. Tu ucho wygięte jest ku nadgarstkowi o płaskiej, górnej krawędzi. 0 Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
golumiasty 77 #9325 Napisano 15 Czerwca 2017 Również uważam że na zdjęciu powiatowy prezentuje TH. 0 ♎️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach