rafi 16735 #14276 Napisano 21 Listopada 2024 Don Vasyl i chyba Rolek A jaki to rolek? Na moje kaprawe oko to chyba ze strychu. 8 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość nicon #14277 Napisano 22 Listopada 2024 Jaki Don Vasyl, przecież to trener reprezentacji Polski, Don Probierz. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Dorian06 44394 #14278 Napisano 22 Listopada 2024 W dniu 20.11.2024 o 07:37, kingcrimson napisał(-a): Nie i nie wywalą bo to bardzo dobry trener jest tylko wyników nie ma ale to przecież szczegół. Zapomniałem, że "Polacy nic się nie stało" ❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️ W dniu 20.11.2024 o 07:37, kingcrimson napisał(-a): Nie i nie wywalą bo to bardzo dobry trener jest tylko wyników nie ma ale to przecież szczegół. Zapomniałem, że "Polacy nic się nie stało" ❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️ 1 W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał: ... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kingcrimson 22798 #14279 Napisano 22 Listopada 2024 9 minut temu, Dorian06 napisał(-a): Zapomniałem, że "Polacy nic się nie stało" ❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️ Zapomniałem, że "Polacy nic się nie stało" ❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️ Mnie to już na szczęście nie dotyczy bo się wymiksowałem. Kibicowanie pozostawiam Januszom, Grażynom i dzieciom. 5 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
TomcioMiki 77278 #14280 Napisano 22 Listopada 2024 2 godziny temu, kingcrimson napisał(-a): Mnie to już na szczęście nie dotyczy bo się wymiksowałem. Kibicowanie pozostawiam Januszom, Grażynom i dzieciom. A ja nie jestem futbolowy , tak że mi to ... 😃😃😃 2 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mariusz9a 21751 #14281 Napisano 22 Listopada 2024 2 godziny temu, TomcioMiki napisał(-a): A ja nie jestem futbolowy , tak że mi to ... 😃😃😃 Może kontekst nie ten, ale odpowiedź trafna 5 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
TomcioMiki 77278 #14282 Napisano 22 Listopada 2024 2 godziny temu, mariusz9a napisał(-a): Może kontekst nie ten, ale odpowiedź trafna 👍👍👍👍 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Dorian06 44394 #14283 Napisano 24 Listopada 2024 W dniu 22.11.2024 o 11:00, kingcrimson napisał(-a): Mnie to już na szczęście nie dotyczy bo się wymiksowałem. Kibicowanie pozostawiam Januszom, Grażynom i dzieciom. W dniu 22.11.2024 o 13:22, TomcioMiki napisał(-a): A ja nie jestem futbolowy , tak że mi to ... 😃😃😃 W dniu 22.11.2024 o 15:36, mariusz9a napisał(-a): Może kontekst nie ten, ale odpowiedź trafna Ja również mam to w doopie. Nawet nie szkoda tych co jeżdżą na mecze. Cieszę się jak nasza reprezentacja robi ich w chujjja. 5 W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał: ... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88833 #14284 Napisano 3 Grudnia 2024 Mr 76 dzisiaj. 4 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Walter_87 8337 #14285 Napisano 3 Grudnia 2024 W dniu 18.11.2024 o 19:16, renqien napisał(-a): Wiem, że było, ale Pan Jan tak ładnie się do ujęcia ustawił, że grzech nie wrzucić dla przypomnienia. DOXA GRAPHIC z datą, piękny skądinąd zegarek. Dosyć często nosił tę Doxę. Zegarek świetny. Aktor również. Prywatnie wujek mojej mamy 1 KMZiZ Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Edmund Exley 8659 #14286 Napisano 6 Grudnia 2024 Piękne czasy, gdy Sampdoria sprowadzała najlepszego wówczas angielskiego piłkarza. David Platt i - no własnie - czy to TAG Heuer Super Professional? A po latach już jako klubowa legenda: 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88833 #14287 Napisano 7 Grudnia 2024 Skoro Edmund wywołał wyżej temat Serie A, to niech będzie... 1 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
TomcioMiki 77278 #14288 Napisano 7 Grudnia 2024 45 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a): Skoro Edmund wywołał wyżej temat Serie A, to niech będzie... A kto to ci dwoje 🤔🤔🤔 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kingcrimson 22798 #14289 Napisano 7 Grudnia 2024 10 minut temu, TomcioMiki napisał(-a): A kto to ci dwoje 🤔🤔🤔 A tacy tam utytułowani piłkarze AC Milan😀 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Dorian06 44394 #14290 Napisano 7 Grudnia 2024 Ten z lewej wygląda jak niemiec. 1 W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał: ... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88833 #14291 Napisano 7 Grudnia 2024 19 minut temu, TomcioMiki napisał(-a): A kto to ci dwoje 🤔🤔🤔 Dwaj. Marco van Basten i Carlo Ancelotti. 2 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kingcrimson 22798 #14292 Napisano 7 Grudnia 2024 2 minuty temu, Dorian06 napisał(-a): Ten z lewej wygląda jak niemiec. Może i wygląda ale to Holender Marco van Basten. 2 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
TomcioMiki 77278 #14293 Napisano 7 Grudnia 2024 14 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a): Dwaj. Marco van Basten i Carlo Ancelotti. Aaaa czyli kopacze 😁😁😁 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kingcrimson 22798 #14294 Napisano 7 Grudnia 2024 8 minut temu, TomcioMiki napisał(-a): Aaaa czyli kopacze 😁😁😁 To akurat wirtuozi futbolu. Kopacze występują w lidze polskiej. 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88833 #14295 Napisano 7 Grudnia 2024 10 minut temu, TomcioMiki napisał(-a): Aaaa czyli kopacze 😁😁😁 Nie każdy może być Marią Skłodowską-Curie. 1 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
TomcioMiki 77278 #14296 Napisano 7 Grudnia 2024 😁😁😁 Ale co za zegarek ma to nie wiem. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Osmodeusz 13434 #14297 Napisano 7 Grudnia 2024 (edytowane) 🫢 Edytowane 18 Grudnia 2025 przez Osmodeusz 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
marsalus95 679 #14298 Napisano 16 Grudnia 2024 (edytowane) Co na ręku ma Hammurabi ?????? Edytowane 16 Grudnia 2024 przez marsalus95 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Paweł Bohacz 3117 #14299 Napisano 17 Grudnia 2024 W dniu 16.12.2024 o 19:05, marsalus95 napisał(-a): Co na ręku ma Hammurabi ?????? To nie Hammurabi, a Aszurnasirpal II, krol Asyrii. Natomiast na reku ma to co widzisz. 1 www.instagram.com/pawelbohacz/ Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
beniowski 10077 #14300 Napisano 17 Grudnia 2024 W dniu 7.12.2024 o 21:23, Osmodeusz napisał(-a): Nihil novi sub sole - jak Beatlesi pojechali się "uduchawiać" do Indii dekady temu, to już wtedy guru który ich "uduchawiał" jeździł Rolls-Roycem 😂. (...) Świat jogi i duchowości często kojarzy się z prostotą, uważnością i oderwaniem od dóbr materialnych. Jednak to postrzeganie zostało zakwestionowane przez niedawne odkrycie, że Sadhguru, szef Isha Foundation, znanego aśramu i centrum jogi, nosi zegarek Cartier Pasha Seatimer Wiadomość o wyborze dodatku przez Sadhguru wywołała debatę w mediach społecznościowych, a niektórzy kwestionowali zaangażowanie przywódcy duchowego w wartości prostoty i oderwania. Inni bronili prawa Sadhguru do posiadania i noszenia zegarka, twierdząc, że dobra materialne niekoniecznie są sprzeczne z zasadami duchowymi. Kontrowersje te podnoszą ważne pytania o związek między materializmem a duchowością i czy mogą one współistnieć. Ważne jest, aby zauważyć, że Sadhguru nigdy nie twierdził, że wyrzeka się wszystkich dóbr materialnych, ani nie sugerował, aby jego zwolennicy zrobili to samo. W rzeczywistości często podkreślał znaczenie równowagi we wszystkich aspektach życia, w tym materializmu. Mówił również o potrzebie cieszenia się przyjemnościami życia bez przywiązywania się do nich. Dla niego dobra materialne mogą być używane jako narzędzia do osobistego rozwoju i samopoznania, a nie jako źródła tożsamości lub statusu. Superwatchman 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach