Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Cezary Pazura, przedstawiać chyba nikomu nie trzeba - bardzo aktor, też trochę rezyser :) 

Długo widywany z Navitimerem na bransolecie, a teraz?

 

8e188631b0a5b6657f03949d2fd78ce4,12,1.jp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji co to za sprzęt u Pana Scorsese ?

 

 

Jimmy_Fallon_2016_02_03_Martin_Scorsese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Zawodnik NFL, rozgrywający Carolina Panthers - Cam Newton. Zegarka na ręku chyba nikomu przybliżać tutaj nie trzeba :).
 
camnewton_ap.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wielu osobom trzeba przybliżyć, więc czekamy na szerszy opis.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scorsese - Vulcain Nautical?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawodnik NFL, rozgrywający Carolina Panthers - Cam Newton. Zegarka na ręku chyba nikomu przybliżać tutaj nie trzeba :).

 

Audemars Piguet Royal Oak Offshore, co prawda wersja z miodową tarczą bardziej w moim guście, ale z przyczyn oczywistych, tym pierwszym też bym nie wzgardził  ^_^

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Myślę, że wielu osobom trzeba przybliżyć, więc czekamy na szerszy opis.

Szerszy opis już jest, na przykład na AP Club :). Co prawda artykuł, do którego podaję link, napisałem 4 lata temu, ale ostatnio dodałem trochę nowej treści i zdjęć. Tak więc zapraszam wszystkich zainteresowanych tematem Royal Oak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosia Rdest - może jeszcze mało znana ale niedługo... ;) Zainteresowanym polecam Audi TT Cup - serię towarzyszącą zawodom DTM.

 

Zegarek to Epos ponoć 4401. Ale nie jestem w stanie tego stwierdzić z pewnością.  

 

G-Rdest-006.jpg


"Ten zegarek tak jak ja posiada serce które bije..."  B.H. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już trzeba tego pana po lewej zapytać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już trzeba tego pana po lewej zapytać :)

 

No liczę na to że jest na forum i się wypowie :D  

O ile wiem to właśnie on wspiera Gosię w jej karierze i niejako dzięki niej trafiłem na luksusowe-zegarki gdzie upatrzyłem sobie Davosę Race Legend :) 


"Ten zegarek tak jak ja posiada serce które bije..."  B.H. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

black italian metal :) dobre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawodnik NFL, rozgrywający Carolina Panthers - Cam Newton. Zegarka na ręku chyba nikomu przybliżać tutaj nie trzeba :).

 

Nie trzeba, odpustowy każdy pozna ;) Ciekawe, jak oceniane byłyby te wszystkie zegarki, gdyby pozbawić je logo. Trochę szydzę, ale w zasadzie myślę, że logo odgrywa tutaj ogromną rolę. Np. tylko rolex robi odpustowe nieodpustowe złote zegarki z lupką ;P  Każdy inny będzie odpustowy, tylko nie rolex :) A i tak dla mnie kwintesencją elegancji są OS-y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OSy mają jedną cechę, która eliminuje je jako kwintesencję elegancji - grubość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ten chodzi, oczywiście jest wiele innych eleganckich zegarków szwajcarskich, ale jakoś zanni ludzie wybierają mało eleganckie, za to często wielgachne, drogie i .... odpustowe

 

6130398086_128c2e114e_b.jpg

imgrc0122371082.jpgIMG_7701.jpgT003.jpg

9491e.jpg

161.jpg

Edytowane przez Tomek z Wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie niesprawiedliwa ocena. Masz pojęcie co zegarek ma w środku?


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meksyk nie daj się podpuszczać ;)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz w temacie, przepraszam, że tak post pod postem, ale ciekawy i na temat, mianowicie o tym, że zegarek może być pamiątką, a jego noszenie, przyjemnością :) sam mam podziadkowe zegarki, rzeczywiście świadomość tego, że zegarek nosiła bliska osoba, to zupełnie coś innego niż noszenie zegarka, który jest jedynie częścią stroju lub wizerunku lub chcą tego sponsorzy. Podobni  bardzo przyjemne jest noszenie zegarka, prezentu od bliskiej osoby.

 

Papie-Benedykt-XVI-nosi-damski-1_2277108

 

Papież po raz kolejny udowodnił wszystkim, że potrafi szokować. Ten dostojny duchowny w białych szatach nosi na nadgarstku damski zegarek! To jednak nie jest przypadkowy gadżet. Zegarek marki "Junghans" należał niegdyś do ukochanej siostry Benedykta XVI, Marii Ratzinger (†71 l.). Pochodzi z lat 70. ubiegłego wieku, jest jednak w doskonałym stanie. To najbliższa sercu papieża pamiątka. Jedno spojrzenie na zegarek wystarczy, by wróciły wzruszające wspomnienia. Maria była najstarsza z rodzeństwa Ratzingerów. Od dziecka opiekowała się swoim ukochanym młodszym bratem, a kiedy był już kardynałem, została jego gospodynią. Niestety, nie doczekała chwili, w której Josef Ratzinger stał się Benedyktem XVI. Zmarła w 1991 roku, jest pochowana na cmentarzu w Ziegetsdorf obok rodziców papieża.

http://www.se.pl/wiadomosci/swiat/papiez-benedykt-xvi-nosi-damski-zegarek_161760.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ciepło i serdecznie to opisałeś. Aż przyjemnie się wchodzi na stronę super-ekspresu.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyczuwam lekką nutkę ironii ;) Myślisz, że SE sobie to wyssał z palca? A nawet jeśli, to piękna historia. Zegarek trudno zweryfikować raczej...

 

a tutaj ministerialne casio databank - chyba jakieś casio krąży po Polsce w ramach akcji na Forum?

5da7220b48e0b974d82515902ee0478d,640,0,0

Edytowane przez Tomek z Wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie twierdzę tego. Tylko taki kontrast z periodykiem z linka ;)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gazeta tylko nie zadała sobie trudu aby sprawdzić czy zegarek który nosi papież to damski Junghans ? To że nosiła go siostra papieża nie czyni go damskim - ten zegarek jest męski i to siostra papieża nosiła męski zegarek 

 

EDIT: Zapomniałem dodać - historia bardzo ciekawa - ja tez tak mam - mam zegarki dziadka,mojego taty i mamy mam nawet siostry który dostała na komunie i nie nosiła więc go jej zachowam i jak zdrowie pozwoli to oddam gdy już przyjdzie mi czas oczy zamknąć - może wtedy nabierze dla niej wartości  ;)

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.