Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś rozpozna jaki zegarek ma na ręku Greg.

 

uid_5fb5c22add7d115376bca4d588b206f51249802437915_width_700_play_0_pos_3_gs_0.jpg


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Rozpoznajecie lub wiecie może, jakie zegarki mają na nadgarstkach Sir Richard Branson i Bernie Ecclestone?

Obydwaj noszą te same od dłuższego czasu (z tego co zaobserwowałem na transmisjach), ale nie wiem co to za zegarki, za cienki jeszcze jestem.

Bernie: Należy kliknąć na pierwszą miniaturkę po prawej - chciałem wrzucić zdjęcie, ale nie wiem czemu było mało wyraźne.

Richard: 812d840e13d1e4cdmed.jpg

Z góry dziękuję za odpowiedź,

Jestem bardzo ciekawy :rolleyes:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 110010000010011001

Podobni ;)

post-29642-0-64858400-1331569472.jpg art_z_kraju40.jpg

 

Romek Abromivich nosi Polara

 

abramovich.jpg

 

41D496NJP9L._SS400_.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłośnicy zielonego Milgaussa:

 

Troche mnie dziwi zdjęcie nr.2 , jakś japońska premiera 007 i Craig z Rolexem ? Omega mogła się bardziej postarać żeby nosił PO również na promocjach filmu.


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie dziwi zdjęcie nr.2 , jakś japońska premiera 007 i Craig z Rolexem ? Omega mogła się bardziej postarać żeby nosił PO również na promocjach filmu.

 

 

Ja mógłbym zostać ambasadorem Omegi nawet za darmo ;)


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ja mógłbym zostać ambasadorem Omegi nawet za darmo :rolleyes:

 

He, he, ja mógłbym za darmo być ambasadorem Vacherona albo Audemars Piguet :):). Choć taka funkcja wymaga czasu i poświęcenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He, he, ja mógłbym za darmo być ambasadorem Vacherona albo Audemars Piguet :) :). Choć taka funkcja wymaga czasu i poświęcenia.

 

Ale za to dostajesz zegarki tej firmy za darmo i jeszcze zarabiasz czyli żyć nie umierać :)

 

PS.

Szkoda że Henryk N. popularnie "Dziad" już nie żyje :rolleyes:, tak na prawdę to był dobry człowiek .

Podpinam się do pytania co nosił domniemany szef Wołomina??

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobni :)

post-30828-0-27691000-1331569565.jpg art_z_kraju40.jpg

 

 

 

Faktycznie, uderzające podobieństwo. Tu i tu się nie płaci podatków :rolleyes: .Swoją drogą myślę, ze jeszcze doczekam tych czasów, kiedy ksiądz po kolędzie będzie chodził z kasą fiskalną. :)

Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale za to dostajesz zegarki tej firmy za darmo i jeszcze zarabiasz czyli żyć nie umierać :)

 

PS.

Szkoda że Henryk N. popularnie "Dziad" już nie żyje :), tak na prawdę to był dobry człowiek .

Podpinam się do pytania co nosił domniemany szef Wołomina??

 

 

DAYTONA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie Daytona.

Nie ten układ chronografu na tarczy. Nie ta bransoleta.

 

Tag Heuer?


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, uderzające podobieństwo. Tu i tu się nie płaci podatków :angry: .Swoją drogą myślę, ze jeszcze doczekam tych czasów, kiedy ksiądz po kolędzie będzie chodził z kasą fiskalną. :lol:

 

 

Ale śmieszne to porównanie, naprawdę, geeenialne po prostu...

 

Co do podatków - rozumiem, że nie przeszkadza Ci, że kas fiskalnych nie mają lekarze wszelkiej maści, prawnicy, rzemieślnicy (w tym zegarmistrze). Podatków nie płacą w większości również rolnicy. Księża przeszkadzają. No ale inne zawody źle "się sprzedają" na forach Onetu i innych pudelków...

 

Pozdrawiam

Iko

Edytowane przez Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale śmieszne to porównanie, naprawdę, geeenialne po prostu...

 

Co do podatków - rozumiem, że nie przeszkadza Ci, że kas fiskalnych nie mają lekarze wszelkiej maści, prawnicy, rzemieślnicy (w tym zegarmistrze). Podatków nie płacą w większości również rolnicy. Księża przeszkadzają. No ale inne zawody źle "się sprzedają" na forach Onetu i innych pudelków...

 

Pozdrawiam

Iko

 

Dokładnie IKO :angry:...Dzieci Neostrady widzą to co TV chce aby widziały :lol:. Skoro księża mają płacić to wszyscy inni także...skończyć w końcu z bezprawiem w tym kraju. Grupy uprzywilejowane....co to socjalizm do cholery czy demokracja ???

 

A milgauss nie brzydki ale dać ludziom zielone szkiełko i radocha na całego...też mi rewelacja. Za tą kasę to to szkiełko powinno świecić w ciemnościach to była by rewelacja :)

Edytowane przez Jappaner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dh_f_133_grzyb_1.jpg

 

Czy na zdjęciu jest ktoś znany - to kwestia względna (Przemysław Zawada, pilot Grzegorza Grzyba w Rajdowych Mistrzostwach Słowacji). Bardziej ciekawi mnie jak można IWC, zegarek za ok. 20 tys. założyć do rajdówki, gdzie z definicji szanse na uszkodzenie są więcej niż duże. Chyba, że...


"The only thing in the world worse than a fake Rolex is a real one" J. Clarkson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan po lewej też ma coś ciekawego na nadgartku. Wnioskuję po zapięciu na pasku.

Złote zapięcie na klips na pasku z aligatora może wróżyć tylko coś dobrego :angry:

Wydaję mi się , że jest to coś z IWC - wnioskuję po raz drugi po zapięciu które przypomina mi zapięcie motylkowe modelu Portuguese.

 

 

CO do Przemysława Zawady? Jak go stać na taki zegarek to niech nosi. Przyjemność najważniejsza :lol:


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...chyba że ściąga do wyścigu :angry:


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardziej ciekawi mnie jak można IWC, zegarek za ok. 20 tys. założyć do rajdówki, gdzie z definicji szanse na uszkodzenie są więcej niż duże. Chyba, że...
...chyba, ze sie je hot-doga i na chwile zmienia sie łocza :angry: Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...chyba że ściąga do wyścigu :lol:

No uprzedziles mnie o minute :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale śmieszne to porównanie, naprawdę, geeenialne po prostu...

 

Co do podatków - rozumiem, że nie przeszkadza Ci, że kas fiskalnych nie mają lekarze wszelkiej maści, prawnicy, rzemieślnicy (w tym zegarmistrze). Podatków nie płacą w większości również rolnicy. Księża przeszkadzają. No ale inne zawody źle "się sprzedają" na forach Onetu i innych pudelków...

 

Pozdrawiam

Iko

 

No ale prawnicy i lekarze będą mieli a księża nie...

Wiec nie masz się czym ekscytować :angry:


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co prezes Solorz?

i02_2009_140_166_002a_004_86365.jpg

Edytowane przez Hewitt

Hmmm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Solorz nosi czasomierz marki Blancpain.

Widział ktoś w jednym z ostatnich numerów Dziennika Gazety Prawnej w wywiadzie jaki zegarek ma aktualnie Jan Kulczyk. Wydaje mi się, że przerzucił się z Bregueta na jakiś inny, z kwadratową/protokątną kopertą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.