Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Recommended Posts

Krauze nosi/ł też Daytonę

PS. Jak zwykle w takich chwilach nie mogę znaleźć zdjęcia :roll:

"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

Jak widać po zdjęciach trzech osób (Krauze, Kwaśniewski, Miller)- zegarki ich odpowiednio "pozycjonują".

Guest McIntosh
Jak widać po zdjęciach trzech osób (Krauze, Kwaśniewski, Miller)- zegarki ich odpowiednio "pozycjonują".

Czyli im większy prestiż zegarka tym więcej sałaty w kieszeni... ale to złudne rozumowanie. Zdarza się i tak, że osoba majętna nie przywiązuje wagi do zegarka, który nosi na ręku, a niektórzy robią coś przekornie i na przykład jeden z dyktatorów mody z premedytacją nosi lub nosił chińską podróbę zegarka swojej własnej firmy, a był to (o ile mnie pamięć nie myli) Armani.

Ja znam osobiście gościa który 2 razy do roku zmienia auto za ok 200k zł a na ręce Q&Q z rozerwaną do połowy bransoletą. Wniosek - każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma...

JACEK

Guest feleksc
a niektórzy robią coś przekornie i na przykład jeden z dyktatorów mody z premedytacją nosi lub nosił chińską podróbę zegarka swojej własnej firmy

ciekawe co chcial tym udowodnić...

Guest McIntosh

A może gość ma dystans do rzeczywistości i poczucie humoru chociaż... mnie noszenie podróby bardziej by wkurzało niż cieszyło.

Guest Lorus

jaki zegarek miał na reku w ostatnim programie Szymon Majewski?

Guest pilon

Mam pytanie :D

Czy to co Leo nosi na fotosie z Krwawego Diamentu to Breitling Chrono Avenger? Nie mam zbyt wprawnego oka, ale z netowych poszukiwań podpasowała mi wersja paskowa tego zegarka... I tu pytanie, bo nie doszukałem się info w sieci (a raczej znalazłem lekko sprzeczne...): czy ten zegarek był na rynku w roku 1999 kiedy to toczy się akcja filmu?

Pozdrawiam i jeśli pytanie jest zbyt laickie - przepraszam... Dopiero początkuję w zegarkomanii :D

post-0-0-62776100-1330701287.jpg

W sobotnim dzienniku na pierwszej stronie był Ojciec "dyrektor" Tadeusz no i miał na ręce jakiś zegarek niestety było widać tylko pasek...

Pytanie co nosi Tadeusz Rydzyk??? :lol:

// Tomek

oglądnąłem film "Słaby Punkt" (Fracture) gdzie w roli głównej występuje Anthony Hopkins i Ryan Gosling.

Ryan Gosling nosi coś dużego na ręce jestem przekonany że to IWC Portugesier tylko teraz czy się mylę?

38929_1187426919_5a0d_p.jpeg

Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

oglądnąłem film "Słaby Punkt" (Fracture) gdzie w roli głównej występuje Anthony Hopkins i Ryan Gosling.

Ryan Gosling nosi coś dużego na ręce jestem przekonany że to IWC Portugesier tylko teraz czy się mylę?

38929_1187426919_5a0d_p.jpeg

Michele Ty takie stare filmy ogladasz? :lol:

Oczywiscie masz calkowita racje z IWC lecz popraw nazwe modelu na : Portuguese.

P.S Gratuluje Ci nowego nabytku 8) Hamilton calkiem calkiem...

pozdrawiam

Pozdrawiam, Dawid

Wczoraj leciał w telewizji "Upadek" i M. Douglas nosił Lorusa.