Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Recommended Posts

to jak to jest koledzy ?

Federer mimo, że płaci mu MAURICE LACROIX za reklamę i firmowanie swoim nazwiskiem kilku modeli to może nosić oficjalnie inne marki ?

a może zmienił ostatnio zegarkowego sponsora?

chociaż dobrze, że na lepszego ;)

mark191

to jak to jest koledzy ?

Federer mimo, że płaci mu MAURICE LACROIX za reklamę i firmowanie swoim nazwiskiem kilku modeli to może nosić oficjalnie inne marki ?

a może zmienił ostatnio zegarkowego sponsora?

chociaż dobrze, że na lepszego ;)

tak, zmienił zegarkowego sponsora

www.pajacyk.pl

Pewnie mi nie uwiezycie bo nie mam zadnuch zdjec zeby to udokumentowac ale ostatnio mialem okazje spotkac Billa Clintona 8) , i on mial akurat Franck Muller na rece .

tak poza tym to moniki z nim nie bylo

pozdroweinia z Vancouver

Beware the fury of a patient man.

Dzsiaj w dzienniku "Metro" jest zdjęcie Jana Rokity i widac dość dobrze zegarek na ręku - można poznać Maurice Lacroix po logo na skórzanym pasku. Nie wiem jaki to model - kopera złota, indeksy rzymskie, biała tarcza bez bajerów.

pozdrawiam - Bartek

Pewnie mi nie uwiezycie bo nie mam zadnuch zdjec zeby to udokumentowac ale ostatnio mialem okazje spotkac Billa Clintona 8) , i on mial akurat Franck Muller na rece ...

Dlaczego mamy ci nie wierzyc. Ja mialem kiedys okazje zamienic kilka slow z Hillary Clinton (w czasach kiedy byla jeszcze ona 'Pierwsza Dama,' mialo to miejsce w warszawskich Lazienkach, bylem akurat wtedy w Polsce w tym samym czasie w ktorym ona byla w Polsce z wizyta).

Mialem rowniez okazje obcowac z Tedem Kennedy'm (senator z Massachusetts), takze wszystko jest w zyciu mozliwe.

BTW, pamietam, ze czasomierzem jaki mial na reku Edek byl 'shitty' Casio... :D (oczywiscie zartuje z tym "shitty", :D , byl to tani model prostokatny G-shock z czarnego plastyku)

Pozdrawiam

Premier Ehud Olmert nosi Breitling-a model: Aerospace

chyba dokladnie ten na zdjeciu ponizej..(tylko na pasku)

a08ad218a00e2b45.jpg

chodz nie jestem dokladnie pewnien , moze Wy macie lepsze oko..

WPROST nr.46 (18listopada 2007) strona: 108 pozdrawiam

Pozdrawiam, Dawid

Guest MichaelD
Dzsiaj w dzienniku "Metro" jest zdjęcie Jana Rokity i widac dość dobrze zegarek na ręku - można poznać Marice Lacroix po logo na skórzanym pasku. Nie wiem jaki to model - kopera złota, indeksy rzymskie, biała tarcza bez bajerów.

Zobacz jedna z pierwszych stron tego tematu: Jest i zdjęcie i opis zegarka

Chyba jeszcze nie bylo, a warto pokazac ten zegarek !

Znany wszystkim : Enrique Iglesias nosi : Girard-Perregaux VINTAGE 1945 JACKPOT TOURBILLON zegarek wedlug chronosa kosztuje 472000euro.. sporo a tutaj foto piosenkarza z zegarkiem, oraz sam zegarek na osobnej fotce..

7a9fb7fb84400293.jpg

957d9925f6a37d4a.jpg

Czy Enrique Iglesias nie jest przypadkiem ambasadorem GP?

pozdrawiam serdecznie

Pozdrawiam, Dawid

Nic sobie za to nie dam uciąć, ale jesteś pewien, że to jest Enrique? :D Bo z tego, co kojarzę, to nie jest to on :)

on czy nie on, śpiewać nie umie,

zegarek to jakaś masakryczna porażka, :twisted:

zegarek jest piękny... :shock: :shock: :shock: i zawsze masz rozrywkę w wolnym czasie...:D

// Tomek

zegarek jest piękny... :shock: :shock: :shock: i zawsze masz rozrywkę w wolnym czasie...:D

tylko szkoda że pieniędzy nie wypłaca :twisted:

Andrzej

GP koszmarny.

A Putinowi - nie żebym sie czepiał - guma pasuje do garniaka jak .....nie wiem co :D

GP koszmarny.

A Putinowi - nie żebym sie czepiał - guma pasuje do garniaka jak .....nie wiem co :D

Marynarka może być strojem sportowym. Ubranie marynarki na jacht lub do mariny i założenie do tego Brequet Marine jest moim zdaniem jak najbardziej OK i pasuje. Putin lubi drogie zegarki i ma ich trochę, jestem pewien, że zawsze są dobrane jak najbardziej prawidłowo do stroju i okazji, szczególnie, jeśli w pobliżu mają być fotoreporterzy.

_________
Klaudiusz

Pewnie, ale ta marynarka nie wydaje sie byc sportowa. Do tego biala koszula z krawatem - przecież bez, nie zapiąłby pod szyją.

O nie. Na Twoim zdjęciu Igor, Putin wypatruje jaka przyszłość czeka mateczke Rossiję. A na tym z Brequetem lapie się za glowę z myślą: loj jaka ta mateczka Rossija wielka i wspaniała :D

nowy Bond tez nosi PO na gumie do stroju eleganckiego- obydwoje sa/byli agentami. Widac ten typ tak ma :D

Do garniaka miał z branzoletą :wink: