Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Trener Cracovii Kraków - Michał Probierz. 

Zazwyczaj nosi Submarinera w złocie i stali, a od nie dawna na jego nadgarstku pojawiła się jakaś nowość. 

Jaki to model? 

post-27057-0-22192100-1573416958_thumb.jpeg

post-27057-0-42329600-1573416966_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enzo Maiorca i raczej Seiko na nadgarstku:

 

c07e6bfabb8e0ca282f8c7276f92518101946d87


I jeszcze jedno - tutaj chyba Tuńczyk

 

enzomaiorca.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 2 movado museum.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Klubowicze,

 

Czy wiecie może jaki zegarek nosi dziennikarz Robert Mazurek? Chodzi o prostokątny zegarek zielona tarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe, bo ona słynie - zdaje się - z zamiłowania do Rolexa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tylko, do Patków też. To nie jedyny Patek w jej kolekcji. Hodinkee musi się postarać, bo chętnie każdy by ją zobaczył w odcinku Talking Watches.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O,tego nie wiedziałem, a zawsze widywałem ją z rolkami na nadgarstku. Ale też niespecjalnie się nią interesuję.

 

A tak z innej beczki, na tym zdjęciu wygląda trochę jak technohitler. :D

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Luis Figo piłkarska legenda.

 

To zależy od punktu widzenia. Ja uważam Figo za zdrajcę, bo podeptał "Dumę Katalonii".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy od punktu widzenia. Ja uważam Figo za zdrajcę, bo podeptał "Dumę Katalonii".

Zdrajca czy nie to jedno. Ale legendą jest.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Zdrajca czy nie to jedno. Ale legendą jest.

Legendą może i jest, ale nie dla kibiców Barcy. Ktoś, kto będąc kapitanem FC Barcelony odchodzi wprost do Realu Madryt, jest nikim dla socios klubu z Katalonii. Co do zegarka... Kiedyś Figo nosił fajne zegarki IWC, ale jak widać aktulanie gust jemu się zepsuł stąd pewnie Rolex.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto to jest?

Kliknij w link.

 

 

 

 

 

 

post-95072-0-66471500-1576359471_thumb.jpg

 

Ronaldo jest legenda piłarską czy nie? Ma gust czy nie ma  ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto to jest?

Po kliknięciu w link z postu, który zacytowałeś, przeczytałbyś:

 

„Ellen DeGeneres, najbardziej znana kobieta-kolekcjoner zegarków w showbiznesie...”

 

 

Oprócz tego jakaś celebrytka. Prowadzi własny talk show i takie tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ronaldo jest legenda piłarską czy nie? Ma gust czy nie ma  ? :D

Zegarek Patek Philippe "mówi" więcej niż tysiąc słów.  :) Oczywiście gust zegarkowy bez zarzutu pod warunkiem, że się tego Patka będzie trzymał.  :D A co do piłkarskiej legendy - dla "mojego" klubu rozegrał świetny sezon, więc nie wypada mi narzekać chociaż po roku zwinął nam go Inter. Życie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek Patek Philippe "mówi" więcej niż tysiąc słów.  :)

 

A mnie się wydawało że Patka po prostu można kupić i nosić mając odpowiednie fundusze, a nie że trzeba do tego dorabiać ideologię. Poproszę zatem o doprecyzowanie „1000 słów” odnośnie stylu i klasy tego pana:

 

post-6729-0-20277700-1576367340_thumb.jpeg

 

oraz dlaczego np. ten model często noszą panowie z których szyi zwisają łańcuchy jak od krowy?

 

post-6729-0-78219000-1576367546_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

A mnie się wydawało że Patka po prostu można kupić i nosić mając odpowiednie fundusze, a nie że trzeba do tego dorabiać ideologię. Poproszę zatem o doprecyzowanie „1000 słów” odnośnie stylu i klasy tego pana

Odnosiłem się do gustu zegarkowego, a nie ubioru zwłaszcza, że moda mnie nie interesuje. Putin przeważnie wybiera zegarki warte uwagi, czego najlepszym przykładem jest Lange wchodzący w skład kolekcji prezydenta Rosji. Odpowiednie fundusze nie wystarczą, żeby kupić Patka. Trzeba jeszcze chcieć dostrzec wartościowe z zegarmistrzowskiego punktu widzenia zegarki, a to nie jest wcale oczywiste.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosiłem się do gustu zegarkowego, a nie ubioru zwłaszcza, że moda mnie nie interesuje. Putin przeważnie wybiera zegarki warte uwagi, czego najlepszym przykładem jest Lange wchodzący w skład kolekcji prezydenta Rosji. Odpowiednie fundusze nie wystarczą, żeby kupić Patka. Trzeba jeszcze chcieć dostrzec wartościowe z zegarmistrzowskiego punktu widzenia zegarki, a to nie jest wcale oczywiste.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Moim zdaniem trochę idealizujesz nabywców zegarków tej wspaniałej manufaktury. Moim skromnym zdaniem, takich którzy doceniają wysokie zegarmistrzostwo i do tego mogą sobie pozwolić na wyższe modele PP (no bo taka Calatrava np. to skomplikowana nie jest) czyli kupując świadomie, jest niewielu. Ostatnio bywałem trochę w salonie PP, zaprzyjaźniłem się też ze sprzedawczynią i mówiła mi, że np. masa Chińczyków kupuje drogie modele na zasadzie, że to wspaniała firma (fakt), ale PP po prostu podnosi prestiż posiadacza, co w Azji ma ogromne znaczenie. Często klienci nie mają pojęcia co kupują, ale ktoś im polecił dany model albo w ich kręgach uchodzi za wielce prestiżowy, więc go biorą. Tak więc myślę że różnie bywa z tą świadomością kupujących.

 

Co innego klienci np. A. Lange&Sohne - w tym przypadku rozpoznawalność marki wśród tzw. mas jest tak niska, że o wiele chętniej przychylę się do stwierdzenia że w tym przypadku klienci dostrzegają wysokie zegarmistrzostwo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówienie o wielkim zegarmistrzostwie w przypadku najprostszego aquanauta czy calatravy lekkim nadużyciem.

Choć aquanaut bardzo mi się podoba w przeciwieństwie do calatravy.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Moim zdaniem trochę idealizujesz nabywców zegarków tej wspaniałej manufaktury. Moim skromnym zdaniem, takich którzy doceniają wysokie zegarmistrzostwo i do tego mogą sobie pozwolić na wyższe modele PP (no bo taka Calatrava np. to skomplikowana nie jest) czyli kupując świadomie, jest niewielu. Ostatnio bywałem trochę w salonie PP, zaprzyjaźniłem się też ze sprzedawczynią i mówiła mi, że np. masa Chińczyków kupuje drogie modele na zasadzie, że to wspaniała firma (fakt), ale PP po prostu podnosi prestiż posiadacza, co w Azji ma ogromne znaczenie. Często klienci nie mają pojęcia co kupują, ale ktoś im polecił dany model albo w ich kręgach uchodzi za wielce prestiżowy, więc go biorą. Tak więc myślę że różnie bywa z tą świadomością kupujących.

 

Piszesz o świadomości marki, co nie stoi w sprzeczności z moim postem. 

 

Mówienie o wielkim zegarmistrzostwie w przypadku najprostszego aquanauta czy calatravy lekkim nadużyciem.

Choć aquanaut bardzo mi się podoba w przeciwieństwie do calatravy.

 

Mechanizm wcale nie musi być skomplikowany, żeby wpisywał się w ideę haute horlogerie. Haute Horlogerie to również wykończenie części na ponadprzeciętnym poziomie, miniaturyzacja - choć coraz trudniejsza w realizacji ze względu na średnice kopert współczenych zegarków. Dodatkowy atut stanowią ciekawe rozwiązania konstrukcyjne. Bez trudu można wskazać mechanizmy nie zawierające wielkich komplikacji, a  cechujące się atrybutami elitarnego zegarmistrzostwa. Na przykład A. Lange & Söhne L.041.2, Patek Philippe 26-330 SC, 215 PS, Breguet 574DR, Audemars Piguet 4302, 2908, Philippe Dufour (brak oznaczenia, dotyczy Simplicity No. 11), F.P. Journe 1304 itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.