Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Edmund Exley

Mistrzostwa Świata - Rosja 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Obecny ale na pierwszą bramę się spoźniłem

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O masz Ci los... dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecny ale na pierwszą bramę się spoźniłem

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak i ja.

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Anglicy piach graja, masakra hehehe

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co Panowie, chyba Belgia co ?? Oglądają ?6377df711671de677ffad51f8f8de275.jpg

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

A co tam kolega za drina miesza, czy ta perła to jednak na popitke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A lubie miętowego ubota :)

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest drugi

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O masz Ci los... dzięki.

Hazard 2:0

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Belgia miała pecha, była po złej stronie drabinki fazy pucharowej. Anglia dziś słabo... Monotonnie i nudno.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Belgia miała pecha, była po złej stronie drabinki fazy pucharowej. Anglia dziś słabo... Monotonnie i nudno.

Mimo wszystko Anglicy zasłużyli, żeby nie przegrać do zera. Szkoda.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Belgia. Hazard po mundialu ma trafić do Realu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Belgia :) Bedzie za.co jutro pograć.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stara zasada się sprawdza, wygrywa ten co strzela na bramkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że w Anglii była propozycja wprowadzenia ustawowo dnia wolnego od pracy by świętować zwycięstwo i zdobycie mistrzostwa... Moim zdaniem zasłużyli na ten wynik w pełni.

Jutro kibicuję Chorwacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Belgia zagrała dobry turniej.

Dzięki @Kosma za bieżące informacje

Dla tych, co śledzili dzisiejszy mecz info z Wimbledonu: w męskim finale Nole (genialny mecz), a u kobiet wygrały Polki. Znaczy wśród juniorek, bo wśród seniorek to taka Polka, co jej Związek nie widział w naszych barwach. Brawo dla Pań w każdym razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Na boisku była taka różnica jak między belgijskim piwem Trapistów a angielskim sikaczem, który przelatuje niczym g.no przez gęś. Nastała zasłużona kara na Angoli za usiłowanie strzelenia finezyjnej bramki. Jestem wredny to liczę, Belgom przedostanie się pod pole karne i strzelenie bramki albo blisko strzelenia zajmowało około 8 podań. Anglikom nie wiem, traciłem rachubę po 15. To tyle na temat umiejętności skutecznego zdobywania pola. Anglicy grali coś równie zawiłego, na kształt krykieta.

Przez dłuższy fragment II połowy czyli już niekorzystnego wyniku dla Anglii jej reprezentacja grała na czas. Przynajmniej tak mogło się wydawać widzom. Tempo tak zdziadziało, że myślałem iż to podstęp?! Nic, chcą uspać Belgów a potem wbić im dwie po kolei zanim się wybudzą z odrętwienia. A tu proszę bardzo taka skucha. Dla odmiany uważam, że Belgom należało się 2:0 a nawet 3:0 . Sport to nie miejsce na nagrody pocieszenie.

Tem bardziej kontent, że wszystkie miejsca na pudle zajmą drużyny, bez pożal się "gwiazd". Zespoły w prawdziwym znaczeniu tego słowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w finale niech wygra lepszy w duchu fair play :)

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że Chorwacja dziś wejdzie na wyżyny swoich możliwości i to wystarczy do rozjechania Francji nawet jeśli zagrają "swoje".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stawiam na Francję, Chorwaci mają w nogach kilka dogrywek, no i o jeden dzień krócej odpoczywali od francuzów przed finałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

stawiam na Francję, Chorwaci mają w nogach kilka dogrywek, no i o jeden dzień krócej odpoczywali od francuzów przed finałem

Od początku twierdzę, że Chorwacja nie ma szans. W ogóle nie widzę ich w starciu z Francją. Niezależnie od tego uważam, że Chorwacja osiągnęła wielki sukces na mistrzostwach świata. Wicemistrzostwo to nie byle co. Chciałbym, żeby nasza Polska dotarła do strefy medalowej, ale niestety jest jak jest.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede trzymal kciuki za Chorwatów, kase postawilem na Francje. Wieksza radoscc sprawi mi wygrana Modrica i spolki niz plny :)

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Edmund Exley
      Koledzy,
       
      mam miłe wspomnienia związane z naszą mundialową tradycją. Dla nostalgicznych:
      - 2014 
      - 2018 
      - 2022 
       
      W tym roku przyznaję, że na razie nie jestem w stanie podać z pamięci żadnej grupy, ale liczę, że mimo wszystko odnajdę jakąś radość z tego turnieju, pomimo całej otoczki i absurdalnej liczby drużyn.
       
      Przydatne linki:
      - strona TVP z planem transmisji:
      https://sport.tvp.pl/ms-2026
       
      - rozbudowane hasło na Wikipedii:
      https://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzostwa_Świata_w_Piłce_Nożnej_2026
       
      - strony drużyn na stronie FIFA:
      https://www.fifa.com/en/tournaments/mens/worldcup/canadamexicousa2026/teams
       
      - Livescore:
      https://www.livescore.com/en/football/international/world-cup-2026/
       
      Pierwszy mecz identyczny jak inauguracja w 2010: RPA-Meksyk (11 czerwca, 21:00).
    • Przez Edmund Exley
      Koledzy, warto może kontynuować naszą tradycję i wielkim turniejom poświęcić osobny temat. Euro będzie oczywiście dominować, ale jeśli ktoś będzie też zainteresowany Copa America, to również może podzielić się refleksjami. Ja np. liczę na tym turnieju na triumf Urugwaju.
       
      Przydatne linki:
      https://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_Euro_2024
      https://sport.tvp.pl/transmisje/pilka-nozna
      https://pl.wikipedia.org/wiki/Copa_América_2024
       
      Wielu z nas zastanawia się na pewno nad tym, jak na Euro wypadnie Polska i kto jest głównym faworytem do zdobycia mistrzostwa.
    • Przez Edmund Exley
      Ja wiem, że to niesłuszne
      Stanisław Barańczak
       
      Panowie - wszyscy wiemy, jak jest. Ale może uda nam się zachować tradycję i w ten sposób wyrazić naszą autoteliczną futbolową pasję.
       
      Składy:
      https://www.fifa.com/fifaplus/en/tournaments/mens/worldcup/qatar2022/teams
       
      Transmisje:
      https://sport.tvp.pl/64461650/gdzie-ogladac-ms-2022-plan-transmisji-mundialu-w-tv-online-aplikacji-i-hbbtv-w-tvp
       
      Mój typ na Mistrza: Brazylia
      Kibicuję, żeby Mistrzem został/została: Urugwaj
      Polska: faza grupowa
      Król strzelców: Neymar
    • Przez Edmund Exley
      Zaczęło się.
    • Przez Edmund Exley
      Rok temu komentowaliśmy tutaj: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/121325-copa-america-2015/?hl=%2Bcopa+%2Bamerica
       
      Teraz edycja z okazji 100. rocznicy pierwszego turnieju. Prawdopodobnie będzie w cieniu Euro i obawiam się, że nie będzie stała na najwyższym poziomie. No ale Copa to Copa, na swój temat zasługuje. Właśnie zaczyna Urugwaj, czyli jakby dopiero się impreza zaczynała 
       
      Znaczek:

       
      Składy:
      https://en.wikipedia.org/wiki/Copa_Am%C3%A9rica_Centenario_squads
       
      Plan transmisji:
      https://sport.tvp.pl/25633658/rozpoczyna-sie-copa-america-centenario-transmisje-w-tvp

      Wyniki i składy z turnieju w 1916 można przypomnieć sobie tutaj: https://pl.wikipedia.org/wiki/Copa_Am%C3%A9rica_1916
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.