Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Edmund Exley

Mistrzostwa Świata - Rosja 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

No to ewentualny nowy pracodawca CR7 będzie chyba jednak musiał na Santiago przywieźć furmankę kasiory  ;)


Widać też, że CR7 jest bardzo dobrze przygotowany fizycznie, bo hasa po murawie jak sarenka  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej78

  • photo-thumb-1169.jpg?_r=1470805149

Napisano 05 czerwiec 2018 - 17:25


6.  Ronaldo
 
 
 
 Tak to się kopiuje, poprzedni wipis?
  Po prostu mam odruch wymiotny na jego widok, ale to jest ten który w pojedynkę może rozstrzygnąć mecz.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasy nigdy dość CR7,  skazany na 2 lata w zawieszeniu za podatki i  do zapłaty ponad 18 mln € .


Można kliknąć cytuj lub odpowiedz i sie skopiuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Portugalia to teatr jednego, wybitnego aktora - Cristiano Ronaldo.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróć do M jak miłość specu.

Widzę, że wyedytowales w międzyczasie swoje mądrości. Co tam nieprawdziwego napisałem? Zwykle CR7 zawodzi na imprezach. Napisałem że może się łajzie co uda i strzelił 3. Masz plakat nad łóżkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Portugalia to teatr jednego, wybitnego aktora - Cristiano Ronaldo.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To prawda i jak dla mnie, na tytuł Mistrza Świata dla Portugalii to jednak trochę za mało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Christiano, jestem pod wrażeniem

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był mecz godny finału. Oby więcej takich.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystyna zaczyna fochy

Edit.

Fak! Krystynaa

  

 

Cristiano Ronaldo

 

 

Widzę, że wyedytowales w międzyczasie swoje mądrości. Co tam nieprawdziwego napisałem? Zwykle CR7 zawodzi na imprezach. Napisałem że może się łajzie co uda i strzelił 3. Masz plakat nad łóżkiem?

Łajza ?

Jesli nazywasz go łajzą to nie wyobrażam sobie jak Ty musisz wymiatać w tym sporcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem go w sumie w Hiszpanii, ale przed ekranem 70% to byli Portugalczycy... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cristiano Ronaldo

 

 

 

Łajza ?

Jesli nazywasz go łajzą to nie wyobrażam sobie jak Ty musisz wymiatać w tym sporcie...

A już się czepiasz. CR jest przez wielu odbierany skrajnie - miszcz lub laluś, kocha się go lub nienawidzi. Ja w skrajności nie wchodzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro caly dzień ciekawie Panowie, Kostaryka też może powalczyć z Serbami.

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda i jak dla mnie, na tytuł Mistrza Świata dla Portugalii to jednak trochę za mało...

 

Ronaldo strzelal, ale swietnie grala cala druzyna. Hiszpania, to pretendent do mistrzostwa. Portugalii udalo sie ich zatrzymac i to w ostrej walce, nie dzieki slabej grze przeciwnikow. moim zdaniem nie nalezy ich lekcewazyc. z grupy wyjda, to oczywiste, a knockout stage, to juz inna bajka. zwyczajnie gorszy dzien i gorsza dyspozycja moze wyeliminowac i najmocniejsza druzyne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

To prawda i jak dla mnie, na tytuł Mistrza Świata dla Portugalii to jednak trochę za mało...

Zgadzam się, ale to problem Portugalii. Najważniejsze, żeby reprezentacja Polski zagrała na dobrym poziomie. Chciałbym przeżyć takie emocje jak mój ojciec, który do dziś wspomina 1974 i 1982. Dobrze życzę Brazylii, której kibicuję, ale mam też nadzieję, że nasi osiągną przynajmniej ćwierćfinał.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zgadzam się, ale to problem Portugalii. Najważniejsze, żeby reprezentacja Polski zagrała na dobrym poziomie. Chciałbym przeżyć takie emocje jak mój ojciec, który do dziś wspomina 1974 i 1982. Dobrze życzę Brazylii, której kibicuję, ale mam też nadzieję, że nasi osiągną przynajmniej ćwierćfinał.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kto by nie chciał :-) Fajnie byłoby mieć własne wspomnienia wielkich sukcesów naszej reprezentacji w piłce nożnej ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania, to pretendent do mistrzostwa.

Pięknie się patrzy na ich grę, piłka trzyma się ich butów, jakieś magnesy stosują :)

Natomiast nie potrafią jakby dograć do końca, jakby grali dla samej gry, a nie dla wyniku. To się może zemścić.

Ale i tak będę im kibicował. I naszym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia dzisiejszego rozkladu jazdydde76a461b01e852de0834f4db6f766a.jpg

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Te na żółto będą oglądane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam zrobić sobie skrót z Googla na pulpicie. Po wklepaniu sport google zapyta się czy dodać skrót na pulpit. Potem w szybki sposób wchodzimy, po muśnięciu paluchem mamy szybki podgląd na dzisiejsze, jutrzejsze mecze oraz wczorajsze wyniki. Dodatkowo można sobie wchodzic tam w zakładki. To prosty sposób by mieć w łatwy sposób dostępne podstawowe informacje bez grzebania po sieci, dodatkowych aplikacji itd.

 

Ps. Tak jest w androidzie

 

12069389_Screenshot_20180616-112924.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podnosze kartke z ławy w salonie, tez szybko :Pade49655640061646efd3b2edc2dce99.jpg

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Mi dziś do obejrzenia tylko Chorwacja pozostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jejku jaki ja mam szacuneczek dla reprezentacji Islandii. 1-1 z Argentyną póki co ;) , a populacja to jakaś 1/5 Warszawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jejku jaki ja mam szacuneczek dla reprezentacji Islandii. 1-1 z Argentyną póki co ;) , a populacja to jakaś 1/5 Warszawy :)

Mecz jak na razie w dużym tempie i tak się zastanawiam, jak w związku z tym obie drużyny będę wyglądać po przerwie. A dla Islandii szacun oczywiście  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jejku jaki ja mam szacuneczek dla reprezentacji Islandii. 1-1 z Argentyną póki co ;) , a populacja to jakaś 1/5 Warszawy :)

Widziales stawkę na Islandie??? Nie moglem sie oprzec, to nie sa chlopcy do bicia.

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, ale się nie skusiałem. 

 

Ps. Messi hahahahah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Edmund Exley
      Ja wiem, że to niesłuszne
      Stanisław Barańczak
       
      Panowie - wszyscy wiemy, jak jest. Ale może uda nam się zachować tradycję i w ten sposób wyrazić naszą autoteliczną futbolową pasję.
       
      Składy:
      https://www.fifa.com/fifaplus/en/tournaments/mens/worldcup/qatar2022/teams
       
      Transmisje:
      https://sport.tvp.pl/64461650/gdzie-ogladac-ms-2022-plan-transmisji-mundialu-w-tv-online-aplikacji-i-hbbtv-w-tvp
       
      Mój typ na Mistrza: Brazylia
      Kibicuję, żeby Mistrzem został/została: Urugwaj
      Polska: faza grupowa
      Król strzelców: Neymar
    • Przez Edmund Exley
      Zaczęło się.
    • Przez Edmund Exley
      Rok temu komentowaliśmy tutaj: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/121325-copa-america-2015/?hl=%2Bcopa+%2Bamerica
       
      Teraz edycja z okazji 100. rocznicy pierwszego turnieju. Prawdopodobnie będzie w cieniu Euro i obawiam się, że nie będzie stała na najwyższym poziomie. No ale Copa to Copa, na swój temat zasługuje. Właśnie zaczyna Urugwaj, czyli jakby dopiero się impreza zaczynała 
       
      Znaczek:

       
      Składy:
      https://en.wikipedia.org/wiki/Copa_Am%C3%A9rica_Centenario_squads
       
      Plan transmisji:
      https://sport.tvp.pl/25633658/rozpoczyna-sie-copa-america-centenario-transmisje-w-tvp

      Wyniki i składy z turnieju w 1916 można przypomnieć sobie tutaj: https://pl.wikipedia.org/wiki/Copa_Am%C3%A9rica_1916
    • Przez Edmund Exley
      Drodzy Koledzy,
       
      temat niszowy, ale potrzebny - Copa America to wspaniały turniej, warto poświęcić mu odrębne miejsce.
       
      Początek już 11 czerwca - na inaugurację Chile-Ekwador (u nas będzie to już 12 czerwca). Finał 4 lipca.
       
      Logo i maskotka:

       

       
       
       
      Skład grup:
      Grupa A: Chile, Boliwia, Ekwador, Meksyk
      Grupa B: Argentyna, Jamajka, Paragwaj, Urugwaj
      Grupa C: Brazylia, Kolumbia, Peru, Wenezuela
       
      Składy drużyn są tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Copa_Am%C3%A9rica_2015_%28sk%C5%82ady%29
      Plan transmisji: http://sport.tvp.pl/20393572/copa-america-2015-sprawdz-plan-transmisji
       
      Zapraszam do dzielenia się spostrzeżeniami, prognozami, sympatiami. Nie ma Niemców, kibicować można wszystkim. W miarę możliwości będę wrzucał jakieś migawki z historii, fragmenty meczów i archiwalne zdjęcia.
       
      Dodam, że mam nadzieję, iż tytuł obroni Urugwaj, choć trzeba powiedzieć, że największym minusem zbliżającego się turnieju będzie brak Luisa Suareza. To efekt kary (moim zdaniem niewspółmiernie wysokiej do czynu) za incydent na Mundialu w Brazylii. O Urugwaju postaram się napisać parę słów w najbliższych dniach.
       
      Życzę ciekawej dyskusji i dobrej piłki
       
       
    • Przez Edmund Exley
      Drodzy Koledzy,
       
      chciałbym zaproponować temat dotyczący tylko i wyłącznie nadchodzącego Mundialu. Nie jestem na pewno jedyną osobą, która od czterech lat odlicza dni do początku turnieju.
       
      Proponuję zapomnieć w tym temacie o rzeczach, których świadomość mamy wszyscy, ale które psują nam zapewne nastrój: postępująca komercha, niedozwolony doping, korupcja, Blatter... Chciałbym, abyśmy pisali o piłce, turnieju, koszulkach, nadziejach i obawach czysto sportowych.
       
      Dla chętnych proponuję przedturniejową zabawę - uzupełnienie mini-ankiety o naszych typach, prognozach i wspomnieniach:
      1. Mam nadzieję, że Mistrzostwa wygra...
      2. Typuję, że Mistrzostwa wygra...
      3. Rewelacją turnieju będzie...
      4. Królem strzelców będzie...
      5. Największym rozczarowaniem turnieju będzie...
      6. Moje dwa najpiękniejsze wspomnienia z Mundiali...
      7. Ulubiona maskotka w historii...
       
      A tym, którzy chcieliby się przygotować przed turniejem, polecam:
       

       
      No to ja jako pierwszy wypełnię ankietę:
      1. Mam nadzieję, że Mistrzostwa wygra... Urugwaj
      2. Typuję, że Mistrzostwa wygra... Argentyna
      3. Rewelacją turnieju będzie... Bośnia i Hercegowina
      4. Królem strzelców będzie... Karim Benzema
      5. Największym rozczarowaniem turnieju będzie... Holandia
      6. Moje dwa najpiękniejsze wspomnienia z Mundiali...
      - Mondiale 90 - wiadomo, pierwsze mistrzostwa
      - Urugwaj-Ghana 2010
      7. Ulubiona maskotka w historii... Ciao
       

       
      Zachęcam do komentarzy i pozdrawiam!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.