Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

A czemu ma to służyć? Jest jakiś konkurs na utrzymanie H do wiosny? ;)

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: nieźle

Wygrał niejaki t...y , może tommly  :D

 

Hym.. Bardzo możliwe, Tomlly przyznaj się dogadałeś się z gościem?  :)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej cenie skończyła się licytacja?

Czy zakończona przed czasem?

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zakończona przed czasem, obserwowałem ta aukcje i z tego co kojarzę na pewno nie kończyła się wczoraj w nocy. Wiec pewnie się tam dogadali chopaki..  :)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic nie wiem ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o sensory, ale o tzw. generalny feeling na łapie. A może po prostu dojrzałem do wskazówkowców. 8-)

Absolutnie rozumiem ten feeling piowa, co prawda nie z Królami i GWG ale miałem tak samo z innymi G ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Diodowe podświetlenie nie równe ale dużo mocniejsze. Rangemanem podświetlałem drogę w nocy znad jeziora do samochodu

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Fajniutki, przymierzałem kiedyś. Gratulacje

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Właśnie w casio nie istnieje słowo wypas jak jeden ma coś fajnego, to w drugim tego brak. Ideał jeszcze nie powstał i chyba nie powstanie, bo to się firmie nie opłaca

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by kto chciał to będę sprzedawał 3 x GX-56 (AER, GB i ER). Wszystkie nówki sztuki. Wiem że od tego jest bazarek ale zanim wystawie to może ktoś się skusi bo kupienie nowej pomarańczy lub czarnego limita graniczy obecnie z cudem. Upatrzyłem coś nowego a za dużo takich samych G mi się zrobiło, noszę i tak GWN na zmianę z MT-G przez ostatni miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszła pora zamówić coś z US i A bo nasz rynek jest mocno okrojony w fajne modele i teraz pytanie o jakieś sprawdzone sklepy. Była już o tym mowa ale się tym nie interesowałem. I czy zakupy poniżej  pewnej kwoty to gwarancją nie płacenia cła ? Amazon podobno dolicza zaliczkę na poczet cła i opłat więc cena przy produkcie to ta do zapłaty a jak coś to zwracają różnice.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Gdyby ktos chcial to mysle nad sprzedaza MTG. Nie ma zadnego cisnienia, na ta chwile nigdzie nie wystawiony, to tylko informacja. Impulsem do dzialania  bedzie czyjas chec zakupu a jak nie to w grudniu i tak wrzuce go na Ebay. 

Zdjecie z dzisiaj. Stan 9,5/10. 

G4k39E.jpg

Edytowane przez romseyman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegar jest tak piękny, że aż szkoda go traktować jak każdego innego G. Gdyby nie cena to już bym go miał. Kwintesencja piękna zegarka tego typu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znac jak przyjdzie jak z wykonaniem i resztą za taką interesującą kwotę....

Odradzam. Bardzo tandetne materiały. spasowane OK ale bardzo delikatne.

Przy pierwszym zamykaniu odpadła dolna część zamka  :(

Już naprawiłem (przykręciłem z klejem )ale niesmak pozostał  :unsure:

I tak jak tu wcześniej jeden Kolega wspominał, poduszeczki są za długie i te mniejsze zegarki ciężko mają je opasać a te na bransie ustawione mniej niż na 18 cm. ciężko zapiąć  -_-

A znowu mogłyby być ciut szersze bo obok siebie się obijają takie zegarki jak np. DB i M-Force.

Pudełko z lidla widać że jest o wiele bardziej masywniejsze, mocniejsze i ma lepszą ergonomię poduszeczek. 

Generalnie na pierwszy rzut oka nie wygląda źle i mogą sobie zegarki leżeć ale jak Ktoś będzie często do pudełka zaglądał i otwierał to długo nie wytrzyma  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam. Bardzo tandetne materiały. spasowane OK ale bardzo delikatne.

Przy pierwszym zamykaniu odpadła dolna część zamka  :(

Już naprawiłem (przykręciłem z klejem )ale niesmak pozostał  :unsure:

I tak jak tu wcześniej jeden Kolega wspominał, poduszeczki są za długie i te mniejsze zegarki ciężko mają je opasać a te na bransie ustawione mniej niż na 18 cm. ciężko zapiąć  -_-

A znowu mogłyby być ciut szersze bo obok siebie się obijają takie zegarki jak np. DB i M-Force.

Pudełko z lidla widać że jest o wiele bardziej masywniejsze, mocniejsze i ma lepszą ergonomię poduszeczek. 

Generalnie na pierwszy rzut oka nie wygląda źle i mogą sobie zegarki leżeć ale jak Ktoś będzie często do pudełka zaglądał i otwierał to długo nie wytrzyma  ;)

To ja o tych poduszeczkach za długich pisałem. Ja w tym pudełku trzymam moje "ruski" głównie na paskach, więc jest OK, ale bransoletę o małej średnicy, to fakt, ciężko zapiąć, bo "poduszeczki" po bokach mają sztywny oklejony karton, który jest niereformowalny :D

G zwłaszcza z motylkami/skrzydełkami to już w ogóle zapomnij, nie da się bez odkształcenia paska.

Kupiłem 2 takie pudełka, ale u siebie na miejscu, więc nie płaciłem za wysyłkę, to mi się opłaciło (po 43 zł/szt). Kolejnych już nie kupię.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro do mnie ma taka skrzyneczka przyjechać ,ale po komentarzach widzę że moje króle będą się w niej gniotły :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.