Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

W zeszłą sobotę byłem w TT w Jankach.Tam cena M5610 powaliła mnie z nóg-700zł.A tak bez papierów i gwarancji na olx za 280 ale nówka.Niech sobie sami kupują.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jednak widać to chyba wszędzie, że Casio powariowało z cenami :blink:

 

Powariowało bo dostrzegło popyt na swoje dobra.

Dzisiaj akurat postanowiłem zwrócić baczniejszą uwagę na cudze nadgarstki przy okazji wizyty w pewnym zapchanym na maksa górskim kurorcie i wszystko poniżej trzydziestu wiosen (chociaż powyżej też spora część) miało dwie obowiązkowe pozycje garderoby: gacie od baletnicy i oczoje*ny G na ręce. Romanów kilka też spostrzegłem (w końcu w góry trza odpowiedni sikor mieć, a jak!). W sumie więc tutaj akurat nie dziwię się casio że stosuje taka politykę, jak coś jest modne to musi być drogie,  vide northfejsy (sztandarowy przykład z górskich kurortów), njubalansy i inne japca.

A to że z racji tego "normalne" (dla nas) modele schodzą na plan dalszy w polityce firmy, no cóż... Ja już od dłuższego czasu rozglądam się za dw-d5600p-1 (wesja all black) i w normalnej cenie ni hu hu, nie uświadczysz. Za to wersji białych i szarych z wściekle różowym napisem "illuminator" od groma. Cóż, takie czasy...

 


"I own the watch, the watch does not own me"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłą sobotę byłem w TT w Jankach.Tam cena M5610 powaliła mnie z nóg-700zł.A tak bez papierów i gwarancji na olx za 280 ale nówka.Niech sobie sami kupują.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Ja u nich wynegocjowane mam 455zł. Edytowane przez M4rcinS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko.Mam nadzieję że do mojego nie będę potrzebował gwarancji.Zawsze parę groszy w kieszeni.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłą sobotę byłem w TT w Jankach.Tam cena M5610 powaliła mnie z nóg-700zł.A tak bez papierów i gwarancji na olx za 280 ale nówka.Niech sobie sami kupują.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

Ja na GW-M5610 też wynegocjowałem u nich 456PLN. Ale ta ich wyjściowa cena 705PLN to ja nie wiem.. To nawet nie z kosmosu tylko z innej galaktyki jest chyba. 

 

Spoko.Mam nadzieję że do mojego nie będę potrzebował gwarancji.Zawsze parę groszy w kieszeni.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

Jeśli wszystko jak do tej pory działa bez problemowo to raczej nic nie powinno się już złego dziać.  ;) 

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli to oryginał, to bym brał chętnie, ale widzę, że już nie aktualne.

A propos cen, jak kupowałem niedawno GW-7900B, to w TT są za 800,00 zł !! Po negocjacjach na ich stronie zeszli do 600,00 zł, ale ani 10,00 zł więcej już nie chcieli. Olałem ich i kupiłem za 543,00 zł (razem z przesyłką) na Allegro u zegarkowy_pl, którego mogę polecić - cena konkurencyjna, gwarancja 3 lata, transakcja bez problemów. Trochę miałem opory, bo jednak wolę tego typu przedmiotu kupować w jakimś salonie stacjonarnym (pewne źródło, a w razie problemów, wiem gdzie się udać), ale cena robi swoje. Zraziłem się do TT, że po pierwszej ich ofercie, nie chcieli nic więcej zejść. Nie tak się negocjuje  ;)


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Salon musi zarobić na swoje utrzymanie i dlatego ma wyższe ceny niż sprzedawca na Allegro. Ja chodzę czasem to salonu Time Trend w Krakowie, ale tylko pooglądać zegarki, a potem ewentualnie kupuje w internecie. Nie miałem jeszcze problemów z żadnym z zegarków więc gwarancja jak na razie nie była mi potrzebna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robię to samo.

Salon musi zarobić na czynsz i wypłaty dla pracowników.

 

Jedynie MTG kupowałem w salonie, bo chciałem mieć spokojną głowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Mudmastera też kupiłem w salonie TT w Promenadzie i tam z 3.400 zleciałem na 2.900 + za 1zł. dodatkowe 3 lata gwary ale to dla mnie mega drogi zegar dlatego tam kupiłem ale oprócz niego zakupiłem 2 tanie w okazyjnych cenach i mam nadzieję że będą wieczne :-)

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się może ktoś z Was czy da się jeszcze gdzieś kupić G-shocka DW-5600BB-1er?

Edytowane przez cruxus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę moim nowym nabytkiem, a zarazem pierwszym zegarkiem G-Shock :D Przyznam, że jestem bardzo zadowolony z tego wyboru.

 

Y7mkUH.jpg

 

Dziękuję również szanownym użytkownikom niniejszego forum za pomoc w wyborze pierwszego zegarka G :)

 

Chciałbym zapytać z ciekawości, jak się ma sprawa z autentycznością casio g9300, tzn. Czy da się jednoznacznie określić czy dany zegar jest oryginalny albo perfekcyjnie podrobiony? Po czym to rozpoznać?

np. moj G ma deklu wygrawerowany numer 3261 oraz numer 202A016F. Czy te numery świadczą o oryginalności zegarka?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, uspokoiłem się :) bo mnie tak wcześniej naszły wątpliwości...oryginał czy nie...po czym to stwierdzić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę moim nowym nabytkiem, a zarazem pierwszym zegarkiem G-Shock :D Przyznam, że jestem bardzo zadowolony z tego wyboru.

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/924/Y7mkUH.jg

 

Dziękuję również szanownym użytkownikom niniejszego forum za pomoc w wyborze pierwszego zegarka G :)

 

Chciałbym zapytać z ciekawości, jak się ma sprawa z autentycznością casio g9300, tzn. Czy da się jednoznacznie określić czy dany zegar jest oryginalny albo perfekcyjnie podrobiony? Po czym to rozpoznać?

np. moj G ma deklu wygrawerowany numer 3261 oraz numer 202A016F. Czy te numery świadczą o oryginalności zegarka?

3261 to numer modułu a po tym drugim można wywnioskowac że został wyprodukowany 16 dnia 2016 r :D Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, uspokoiłem się :) bo mnie tak wcześniej naszły wątpliwości...oryginał czy nie...po czym to stwierdzić...

Jakość wykonania, panel słoneczny...

Jak się widziało kilkadziesiąt razy podróbę i oryginał to można rozpoznać na pierwszy rzut oka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podróbki tego modelu są akurat tak paskudne że ciężko jest tego nie dostrzec. 

 

Dziękuję, uspokoiłem się :) bo mnie tak wcześniej naszły wątpliwości...oryginał czy nie...po czym to stwierdzić...

 

Jakiś czas temu można było kupić na allegro nówki. Czasem wyplywają używki w granicach 300PLN, jedena poszła ostatnio za 260pln bodajże w całkiem niezłym stanie.. 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, korci ten bazarkowy mtg :)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieskie akcenty nie dla mnie.

Za to wczoraj widziałem MTG-S1000D taki jak mój za 2600 pewnie za 2.5k by poszedł. Nówka sztuka w foliach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.