Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Tego jeszcze nie było-king cały czas dostępny w brawacie

A miesiąc temu 4 letnie używki na fejsie po 1000 szły :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miesiąc temu 4 letnie używki na fejsie po 1000 szły :D

Dobrze,że swojego pozytywa zdążyłem ściągnąć z kkw bo widzę,że tam też powoli się już kończą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używany zgodnie z przeznaczeniem :) spawanie i inne czynności.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściciel ma nowa prace to i zegarek ma test w nowych warunkach. Ponad 600 m pod ziemia choc wysokościomierz pokazuje co innego ale wiadomo jak to działa. I to sa ciężkie warunki a nie jakieś wiercenie wiertareczką w domu zeby szafkę zawiesić :P

0f13aa785ed40d116de97dcfb7928465.jpg

f8550b40200fbb2799aeee35d3481205.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jakbym wziął dwa zegarki z watchshop to byłyby ktoś chętny na Romana za 900 zł? 4d86291b50c54867e8a8ed12570796bd.jpg

 

Albo może ktoś chce Gst-w100g-1ber?

Przy dwóch wyjdzie 818 za sztukę

Edytowane przez xavras_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

póki co jedyna wada jaką zauważyłem w GA-700... przy najczęściej​ stosowanym kącie patrzenia na zegarek na lcd widać wszystko na raz.... :(

56e53bc80ddb55160c2037a09054ca56.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzięło mnie znowu na klasykę gatunku, czyli kostkę GW-M5610, tak tak który to już raz :D

Nie chce się ktoś pozbyć ? A może jest jeszcze szansa na egzemplarz z ING?

Szukam jeszcze GW-6900 i bransolety kompozytowej.

Sorki, że tutaj wrzucam, ale chyba więcej zorientowanych zagląda do naszego wątku niż na bazarek ogólny ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki dziś dziadzio zawitał z rana :)

DW-5300

 

CASIO_G-SHOCK_DW-5300.jpg

 

Pomijając brak 3 śrubek łączących moduł w całość uszczelki i sprężynki od dźwięków kilku rysek na szkle to ogólnie stan spoko. Bezel bez problemu udało mi się zdjąć  wyczyścić i założyć w całości. Generalnie trochę się namęczyłem żeby go wskrzesić bo przez brak tych 3 śrubek moduł nie jest dobrze skręcony i LCD nie stykał dobrze z tymi gumowymi elastometrami i nie wyświetlał wszystkich znaków. Po kilku próbach się udało. :)

 

CASIO_G-SHOCK_DW-5300_1.jpg

 

Z racji tego że LCD w tym modelu jest transparęnty bo jego srebrne tło jest luzem zamontowane w module postanowiłem wykorzystać opalizująca blaszkę z GW-M5630 i zrobić małego moda :D

 

CASIO_G-SHOCK_DW-5300_2.jpg

 

No i ta zielonkawa dioda  :)

 

CASIO_G-SHOCK_DW-5300_3.jpg

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GitBit jestem pod wrażeniem :o


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, ładna ta koperta, powiedziałbym, że ładniejsza, niż w GW-M5610. Mogłoby Casio wznowić serię wkładając moduł 3159 do tej koperty i byłby fajny zegarek.

 

Currently AWG-M100B-1AER & Roman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złota blaszka bajer. Masz zdjęcie gdzie te podkłady wyświetlacza znajdują się w module ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny kwadraciak, no i wyświetlacz miód malina D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GitBit jestem pod wrażeniem :o

Tez jestem pozytywnie zaskoczony :)

 

 

Kurczę, ładna ta koperta, powiedziałbym, że ładniejsza, niż w GW-M5610. Mogłoby Casio wznowić serię wkładając moduł 3159 do tej koperty i byłby fajny zegarek.

 

Currently AWG-M100B-1AER & Roman

Też się dziwie że nie robią już takich kostek, naprawdę szkoda bo jakby odświeżyli tylko moduł wsadzili chociażby illuminatora to chętnych by nie brakowało podobnie jak na DW-5600E. Szczególnie że dla niektórych DW-5600E czy GW-5610 są trochę przymałe a ta koperta jest odrobinę większa.

 

GitBit, gratuluję..... bezela ;)

Waldek wiedziałem że bezel najbardziej Ci się spodoba ;)

 

Złota blaszka bajer. Masz zdjęcie gdzie te podkłady wyświetlacza znajdują się w module ?

Możesz trochę jaśniej napisać o jakie podkłady Ci chodzi? Chodzi Ci o tło LCD?

 

 

Fajny kwadraciak, no i wyświetlacz miód malina D

 

 

Maciek masz kciuka ode mnie  :) fajny jest  :)

 

 

Dzięki dzięki :)

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanko do zorientowanych mianowicie skad moge wyczarować ta srebrna metalowa szlufke z paska do Rangemana bo udało mi się ją rozwalić <_< a z gumową słabo wygląda,pytałem w zibi ale zostałem olany :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Waldek wiedziałem że bezel najbardziej Ci się spodoba ;)

 

Też trafiłem kiedyś 5300 w "idealnym stanie" i bezel rzeczywiście wyglądał zdrowo ale przy wymianie baterii obrócił się w proch :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanko do zorientowanych mianowicie skad moge wyczarować ta srebrna metalowa szlufke z paska do Rangemana bo udało mi się ją rozwalić <_< a z gumową słabo wygląda,pytałem w zibi ale zostałem olany :mellow:

Pytałeś mailowo czy telefonicznie? Jeśli mailowo, to olany zostałeś w taki sposób, że Ci w ogóle nie odpowiedzieli czy odpowiedzieli, że "nie, bo nie"? Pytam dlatego, że w Zibi czas propagacji pomiędzy pytaniem, a odpowiedzią idzie w tygodnie i chyba uczestnicy forum już do tego przywykli.

 

A jak się czegoś dowiesz na temat tej szlufki, to daj znać na forum, bo ja, i myślę, że wielu innych również będzie zainteresowanych. :)

 

Currently AWG-M100B-1AER & Roman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanko do zorientowanych mianowicie skad moge wyczarować ta srebrna metalowa szlufke z paska do Rangemana bo udało mi się ją rozwalić <_< a z gumową słabo wygląda,pytałem w zibi ale zostałem olany :mellow:

Kupić nowy pasek, niestety samej nie dostaniesz :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić nowy pasek, niestety samej nie dostaniesz :D

No i sprowadziłeś człowieka na ziemię. ;)

 

Currently AWG-M100B-1AER & Roman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, samej szlufki nie będą mieli. Możesz kupić tylko cały pasek, a niestety wszytkie paski z metalową szlufką są dość drogie. Kiedyś podobno pojawiły się same szlufki na aliexpres ale sprzedawca został chyba zbanowany ;)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.